Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle počtu poslání - strana 34

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <37>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 34 ( 12 )
známka - 3 ( 2915 )
17. 11. 2005
692 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva kamarádi došli k závěru, že už to takhle dál nejde, že už toho pití je nejvyšší čas nechat. Měli však ještě jednu láhev vodky. "Ať za nás rozhodne osud," řekl ten první po chvilce přemítání. "Ty se otočíš ke mně zády a já zatím tu láhev schovám tady do toho stolu. Buď do pravého nebo do levého šuplíku. Když uhádneš správný šuplík, láhev spolu ještě vypijeme. Když neuhádneš, vylejeme vodku do umyvadla." Stalo se. Kamarád se otočil zády, láhev zmizela v šuplíku a dotyčný váhavě zašeptal: "V pravém šuplíku." - "No, tak to byla zkouška," povídá první kamarád. "A teď se pořádně soustřeď a hádej doopravdy!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 34 ( 17 )
známka - 2,97 ( 3400 )
17. 2. 2008
278 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPolicista po bouračce kontroluje zjevně opilého Kalianka a vyžádal si jeho doklady: "Pane řidič, opilý za volantem?" - "Já jsem neřídil, to manželka." - "Vždyť tu není!" - "Já nemohl řídit, podívejte se na toho chlápka támhle na kopci, vždyť to jsem já!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 34 ( 34 )
známka - 2,97 ( 4061 )
15. 1. 2012
193 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVypráví cestovatel: "Představ si, byli jsme hluboko v poušti, jídlo došlo, whisky došla..." - "A to nikde nebyla oáza s vodou?" - "Prosímtě, kdo by v takové situaci myslel na mytí!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 33 ( 12 )
známka - 3 ( 2421 )
2. 5. 2007
514 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde vožralej chlap a splete si cestu domu. Zazvoní na zvonek u jednoho baráku a otevře ňáká ženská a povídá: "Pane co tu děláte vožralej jak motyka?!"
A chlap řekn: "Promiňte pani promiňte."
A jde okolo a pořád tam zvoní a jak je vožralej tak mu nedochází, že zvoní pořád na stejnym místě.
A když už tam zvoní po 11 ženská se naštve a řekne: "Sakra chlape, ještě jednou a zavolám policii, tady bydlim já a né vy !!!"
A chlap řekne: "Nojo pani, ale vy bydlíte všude."

Szarik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 33 ( 33 )
známka - 2,99 ( 3860 )
24. 3. 2012
89 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva opití jdou po kolejích: "Ty schody jsou nekonečné." - "Ale už nám jede výtah!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 32 ( 32 )
známka - 3,09 ( 4369 )
31. 3. 2012
139 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Mám starost o svého Pepu, zase je opilý!" - "Vždyť je opilý každý den!" - "To jo, ale už je sobota a on si ani den neodpočinul!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích
posláno ( dnes ) - 31 ( 30 )
známka - 2,87 ( 2421 )
19. 10. 2011
174 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtají se pana Kalianka: "Proč jsi tak smutný, Pepo?" - "Ale, vyměnil jsem manželku za demižon slivovice." -"A to se to po ní stýská?" - "Ne, ale mám zase žízeň!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 30 ( 22 )
známka - 2,91 ( 5032 )
26. 8. 2009
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte proč Steve Jobs nechlastá?
Bojí se, aby nedostal okno ...

Autorem je BigLebowski - email - www

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Počítačové
posláno ( dnes ) - 29 ( 26 )
známka - 2,92 ( 2400 )
14. 11. 2011
178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPodvecerna elektricka, pan v nalade, naproti krasna zena. Po chvili ticha sa pan opatrne meluc jazykom pyta:"Preco mlcis?" - "Lebo sa mi chce!" - "Ked sa ti chce, tak si řekni!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 28 ( 13 )
známka - 2,96 ( 5220 )
4. 4. 2009
217 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva v náladě v noci na ubytovnu a jeden z nich se diví: "Jak to pěkně chrupe pod nohama! Kde se vzal takový mráz, teď v červenci?" - "Kamaráde, to není mráz, to je skleník. Jdem přes zahradnictví!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích



<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <37>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0607)