Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle známky - strana 15

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <13>  <14>  <15>  <16>  <17> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1541 ( 34 )
známka - 2,93 ( 6562 )
14. 4. 2006
410 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTo se vsadí Američan, Skot a Čech v které zemi mají nejsilnější alkohol. Tak přijdou do místnosti, kde je jedna židle. Američan se napije whisky. Skot se ho ptá: "Kolik židlí vidíš?" Američan: "Dvě." Skot se napije skotské. Čech se ho ptá: "Kolik židlí vidíš?" Skot: "Pět." Čech se napije slivovice. Američan se ho ptá: "Kolik židlí vidíš?" Čech: "A z které řady myslíš?"

Terry96

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech, Alkohol
posláno ( dnes ) - 751 ( 24 )
známka - 2,93 ( 3553 )
30. 10. 2006
115 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBaví se chlapi v hospodě: "Zajímavé, jak ten týden letí, ještě jsme nevystřízlivěli a už je tu pátek!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 95 ( 38 )
známka - 2,93 ( 6594 )
4. 8. 2008
153 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříjde pan Novák domů a manželka mu říká: "Richarde, zase si přišel domů opilý a co já a děti??" "No Maruš přece nebudeme pít všichni."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Muži jako rodičové, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 47 ( 44 )
známka - 2,93 ( 5527 )
27. 7. 2012
125 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž je vam blbě, dejte si pivo, pomůže to.Když je vám dobře, dejte si pivo.Bude vám blbě a můžete si dát pivo...

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 5527 lidí, prům. známka 2,93


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 518 ( 43 )
známka - 2,93 ( 2745 )
21. 2. 2006
147 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNad ránem budí policista opilce na ulici. Opitý muž se otráveně ptá: "Kde to jsem?" - "Štůrova 25" - "Žádné detaily! V jakém městě?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1144 ( 64 )
známka - 2,93 ( 3803 )
27. 4. 2002
72 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČetl jsi o škodlivosti alkoholu? Ano. A přestal jsi pít? Ne, číst.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 74 ( 74 )
známka - 2,93 ( 3392 )
25. 2. 2012
91 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Dáš si i do druhé nohy?" ptá se chlápek kámoše."Tož rád, tu protézu mám dutou!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 24 ( 19 )
známka - 2,93 ( 5753 )
3. 1. 2011
272 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTranssibirska magistrala. Vlak stoji v zapadakove.
- Pane pruvodci, proc nejedem?
- Vymenujem lokomotivu.
Dve hodiny po tom.
- Pane pruvodci, proc nejedem?
- Vymenujem lokomotivu.
Pul dne po tom.
- Pane pruvodci, proc nejedem?
- Vymenili jsme lokomotivu. Za vodku.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O národech
posláno ( dnes ) - 458 ( 32 )
známka - 2,93 ( 3329 )
30. 8. 2007
180 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarý recidivista prišiel na protialkoholické léčení, lékař se ho ptá: "Proč jste začal znovu pít?" "Všechno NEALKO bylo teplé, akorát dvanáctka s rumem chlazená!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 94 ( 19 )
známka - 2,94 ( 6264 )
21. 6. 2008
141 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Kalianková říká Pepovi: "To jsi vychlastal celou flašku vína?" - "A cojsem měl dělat, když se mi špunt zakutálel pod gauč?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích, Vztahy a manželství



<5x<   <<     <1> || <13>  <14>  <15>  <16>  <17> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0631)