Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle známky - strana 16

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <14>  <15>  <16>  <17>  <18> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 858 ( 33 )
známka - 2,94 ( 3361 )
20. 2. 2007
285 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde mladík do hospody a obědná si pivo...
"A bylo ti už osmnáct?" ptá se výčepní
"Tak si dám teda jedno malý..." odpoví mladík
"Ukaž mi občanku!" hospodský na to...
"Jednu colu?" dodá mladík nesmělým hlasem
"A nejsi ty náhodou Kalianků?"
"Nashledanou!!"

Monty

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 882 ( 45 )
známka - 2,94 ( 5800 )
13. 12. 2005
177 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStojí opilec u stromu v parku a čůrá. Přijde k němu policajt a přísně se ptá: "Občane, tady se smí močit?" Chlap jen mávne rukou a říká: "Jó, klidně si ulev!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O policajtech, Alkohol
posláno ( dnes ) - 94 ( 19 )
známka - 2,94 ( 6253 )
21. 6. 2008
141 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Kalianková říká Pepovi: "To jsi vychlastal celou flašku vína?" - "A cojsem měl dělat, když se mi špunt zakutálel pod gauč?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 443 ( 31 )
známka - 2,94 ( 3520 )
15. 9. 2007
172 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva opilci čtou noviny: "Koukej, Karle, tady píšou, že alkohol zkracuje život na polovinu. Kolik Ti je?" - "Třicet." - "Vidíš - kdybys nepil, bylo by Ti šedesát!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 50 ( 50 )
známka - 2,94 ( 3176 )
13. 3. 2012
147 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se "návštěvník" na záchytce: "Rád bych věděl, proč jste mě sem dovezli?" -"Kvůli pití!" - "Tak to je jiná věc, kdy začínáme?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 109 ( 70 )
známka - 2,94 ( 6690 )
12. 11. 2009
172 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPečeme na Vánoce - Rychlé rumové pralinky.

Vezmeme dutou čokoládovou figurku, odhryzneme jí hlavu a dolejeme až po okraj rumem.
Neskladujeme a hned konzumujeme!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Vánoční a novoroční
posláno ( dnes ) - 1906 ( 33 )
známka - 2,94 ( 8025 )
8. 2. 2007
236 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBaví se v hospodě dva kamarádi: "Tak už konečně umím anglicky."
Druhý mu odpoví: "No já zase umím francouzky, ale musím být pořádně namol." To potom pořád říkám... Že ne tré...že ne tré... že netréfim domů."

Poslala Jana

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, Alkohol
posláno ( dnes ) - 36 ( 36 )
známka - 2,94 ( 4577 )
18. 7. 2012
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVšichni chlapi pijou. Jo - a ten můj, darebák, taky ještě jí!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 494 ( 42 )
známka - 2,94 ( 3236 )
28. 2. 2005
189 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká Pepa Kalianků namazaného cikána, který hrozně nadává a tak se ptá proč.
"Vyhodili mně z hospody, že už mám dost!" - "To buď šťastnej, mně vyhodili, že mám málo!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 543 ( 82 )
známka - 2,94 ( 3527 )
19. 11. 2005
286 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProbudil se, nad ním postava a ta říká: "Tak budeme účtovat, pane, dostanu dvanáct stovek." - "No to není tak hrozné po takovém tahu, to bylo chlastu a žrádla a lidí, které jsem pozval..." - "Jo," namítla ta postava, "ale tady nejste U bařtipána, nýbrž na záchytce!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol



<5x<   <<     <1> || <14>  <15>  <16>  <17>  <18> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0691)