Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle známky - strana 19

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <17>  <18>  <19>  <20>  <21> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 59 ( 17 )
známka - 2,95 ( 3640 )
7. 11. 2004
645 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVsadí se skupinka Američanů, Rusů a Slováků, kdo nejdéle vydrží v mrazáku se svým alkoholem. První jsou Američani. Zavřou se v mrazáku se svojí Whiskou. Po 2 dnech skončí. Další jsou Rusové s vodkou. V mrazáku vydrží týden. A posledni na řadě jsou Slováci se svojí borovičkou. V mrazáku jsou týden, dva týdny.. Rusové a Američani si říkají, jestli se jim něco nestalo a tak jeden z nich otevře dveře do mrazáku. Ale v tom ho jeden Slovák kopne do zadku a rychle zavře. V mrazáku se ho ostatní ptají, proč to udělal. Slovák odpoví: "Veď je tu zkurvená zima a ten somár ještě otvorí dvere!"

Lucka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 51 ( 51 )
známka - 2,95 ( 3182 )
16. 4. 2012
192 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Paní Uljanovová, pusťte Voloďu ven!" - "Ne!" - "Paní Ujanovová, buďte tak hodná, pusťte ho ven!" - "Ne, ani omylem. Zase se někde opijete a budete střílet z Aurory jak posledně!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 384 ( 20 )
známka - 2,95 ( 6288 )
26. 4. 2002
527 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde kovboj do saloonu a poručí si: Nějakej silnej chlast! Hospodský mu nalije... To je silnej chlast? Vždyť je to samá voda, řekne kovboj a pití chrstne na zem. Hospodskej vezme 100% špiritus a nalije kovbojovi. Tomu se to zase nezdá dost silné a vyleje obsah na zem. Hospodskýho to naštve a kovbojovi nalije kyselinu sírovou. No vidíte, to je konečně pití, pochválí ho kovboj a odejde. Za okamžik vběhne zpátky a zařve: Co to bylo za chlast? Vyjdu ven, plivnu na koně a zbyly z něho jen podkovy!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Hospodský
posláno ( dnes ) - 152 ( 149 )
známka - 2,95 ( 10940 )
30. 5. 2012
247 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU piva diskutují katolík, protestant, mohamedán a žid.Katolík: Jsem tak bohatý, že si koupím ErstebankProtestant: A já si koupím General MotorsMohamedán: Tak to já si koupím MincrosoftŽid dopije: Mám špatnou zprávu, nic neprodám!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Židovské
posláno ( dnes ) - 1141 ( 18 )
známka - 2,95 ( 5306 )
11. 1. 2006
152 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko u věštkyně: "Vaše šťastné číslo je 3 a nešťastné 6" - "To by souhlasilo, v šest chodím do práce a ve tři z ní do hospody!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Pracovní
posláno ( dnes ) - 43 ( 43 )
známka - 2,95 ( 3742 )
25. 2. 2012
182 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuO Silvestru v jednom hotelu: "Je mi líto, pane a paní, to víte, máme obsazeno.Ale kdybyste si trochu pospíšili v našem baru, tak chytnete ještě něco volného na záchytce."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 599 ( 36 )
známka - 2,95 ( 3633 )
28. 12. 2005
380 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se dva známí, kecají a najednou jeden z nich povídá: "Sem ti včera byl se známejma na bezva pařbě. No a protože sme dost chlastali, nechal sem auto raděj tam, že si ho ráno vyzvednu, a domů sem jel vlakem. Jenže ráno sem už ze zvyku šel do garáže. A víš, co sem zjistil, když sem otevřel tu garáž?" - "To auto tam stálo, že?" - "Ne. Ten VLAK!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 456 ( 42 )
známka - 2,95 ( 4400 )
11. 1. 2005
116 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZe školní úlohy:
Pijáci pod vlivem alkoholu často spáchají sebevraždu a druhý den si již nic nepamatují.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 907 ( 36 )
známka - 2,95 ( 5706 )
28. 5. 2005
155 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Miláčku, nezlob se, že jsem k Tobě minulý týden nepřišel, ale slavili jsme v hospodě a dva dny jsem nemohl trefit domů, natož ještě k Tobě!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Děkuji za ohodnocení
Oznámkovalo 5707 lidí, prům. známka 2,95


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Alkohol
posláno ( dnes ) - 796 ( 41 )
známka - 2,95 ( 8130 )
16. 2. 2008
196 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřeje pan Kalianko sousedovi: "Tak šťastný a veselý Nový rok!" - "Co blbnete, vždyť už je únor!" - "A sakra, to zase bude doma facek - přetáhl jsem Silvestra ještě více než vloni!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Alkohol, Vánoční a novoroční



<5x<   <<     <1> || <17>  <18>  <19>  <20>  <21> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0667)