Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Alkohol > Podle známky - strana 6

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1356 ( 38 )
známka - 2,88 ( 6477 )
6. 4. 2007
210 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVrchní zavolá taxi čtyřem ožralým a taxikáři přesně popíše, do které ulice každého dovézt.
Za chvíli se taxikář vrátí: "Šéfe, roztřiďte mi je znovu, oni mi v zatáčce vypadli z auta!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 738 ( 35 )
známka - 2,88 ( 2717 )
28. 6. 2007
40 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo je to nic?
Litr rumu pro dva Čechy.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 83 ( 19 )
známka - 2,88 ( 4092 )
2. 5. 2006
546 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsou dva Rusové, Vlado a Boris. Jsou na Sibiři a tankujou do MIGu palivo. Vlado k tomu čichne a říká: "Ty Boris, to voní jako vodka, ochutnáme,ne?" Tak to zkusí, zachutná jim to, a tak pijou a pijou, až se totálně ožerou. Ráno se Vlado probudí, strašně ho bolí hlava a jde na záchod. Cestou zvoní telefon, tak ho zvedne. "Ahoj Vlado, tady Boris. Taky tě tak strašně bolí hlava?" "No jo!" odpoví Vlado. "A už sis dneska prdnul?" ptá se Boris. "No ne." říká Vlado. "No tak to ani nezkoušej, volám ti až z Tokia!!!"

Jenny

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 467 ( 25 )
známka - 2,88 ( 3789 )
12. 12. 2004
386 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva mladíci ve značně podnapilém stavu nastoupili do vlaku. Jeden z nich vidí muže v uniformě a dává mu do rukou peníze s dovětkem: "Pane, dva prosím." - "Chlapci, já nejsem žádný průvodčí, já jsem od dunajské pohraniční stráže," upozorňuje mladíky důstojník. "Ježišmarjá, Karle, kam jsme to jenom vlezli! Vždyť my vůbec nejsme ve vlaku, ale na lodi!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3789 lidí, prům. známka 2,88


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 74 ( 16 )
známka - 2,88 ( 4068 )
28. 1. 2003
514 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLeží vykašenej zajíc na palouku a vokolo de medvěd. Říká mu: "Zajíci, vzpamatuj se, přestaň chlastat." Za ňákej čas se to vopakuje a medvěd říká: "Chlape, ten chlast tě zničí. Podívej se na mě. Já mám ženu, děti, krásnej dům." Za rok slyší medvěd v lese strašnej rachot, tak vyleze z baráku a dívá se, co se děje. Najednou vidí vrtulník, v něm zajíc s krásnou zaječicí, prachy mu lezou z kapsy. Medvěd se ho ptá: "Ty vole, co se stalo?" A zajíc: "Prodal sem flašky."

jenda

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1329 ( 33 )
známka - 2,88 ( 6429 )
5. 3. 2006
84 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOpilý chlap říká v hospodě:
Už nebudu víc pít
ani míň
tohle je akorát.

Tomas

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Hospodský
posláno ( dnes ) - 1321 ( 38 )
známka - 2,89 ( 4849 )
11. 2. 2005
231 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde Pepa Kalianků z hospody a praví k nakvašené ženě: "Hádej, co mám v kapse - začíná to na F" - "Fialky?" - "Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse - začíná to na E" - "Tak to nevím." - "Eště jednu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 35 ( 35 )
známka - 2,89 ( 2700 )
14. 2. 2012
165 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu„Tak co, jak jsi prožil letošního Silvestra, kámo?“„Ále... Nejdřív jsem nevěděl, kam mám jít, a teď si zase nemůžu vzpomenout, kde jsem byl...“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1122 ( 56 )
známka - 2,89 ( 6650 )
26. 4. 2002
225 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSprávné rozhodování: Mám si dát ještě jednu nebo si nemám dát ještě jednu? Břicho říká, že jo, hlava zase, že ne. Hlava je moudřejší než žaludek. Moudřejší tedy ustoupí. Pane vrchní, ještě jednu.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský, Alkohol
posláno ( dnes ) - 539 ( 20 )
známka - 2,89 ( 3142 )
22. 2. 2006
194 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"To ses včera musel včera tak namazat?" - "Já že jsem byl včera namazaný?" - "Nevykládej, sám jsi se k tomu přiznal!" - "Prosím tě, víš co toho člověk nakecá, když je ožralej?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol



<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <37>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 364 příspěvků na 37 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,032)