|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <44> <45> <46> <47> <48> || <56> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 558 příspěvků na 56 stránkách ) Vtipy - BlondýnyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Blondýny posláno ( dnes ) - 941 ( 22 ) známka - 2,9 ( 3431 ) 8. 9. 2002 164 znaků Do kavarny prijde brunetka a blondyna.Brunetka objednava u cisnika: "Pane vrchni, prineste prosim dve kavy." Blondynka pritaka: "Mas recht, ja si dam taky dve." Batex Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 1752 ( 15 ) známka - 2,9 ( 4010 ) 8. 9. 2002 149 znaků Blondynka vola druhe blondynce: "Varila jsem kafe a zbyla mi horka voda, nevis co s ni mam udelat?" "Dej ji do mrazaku, horka voda se vzdycky hodi."Batex Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 447 ( 20 ) známka - 2,86 ( 2426 ) 5. 9. 2002 88 znaků Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!Zuzka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 420 ( 15 ) známka - 2,97 ( 2923 ) 4. 9. 2002 75 znaků Vite proc maji blondynky modriny kolem pupiku?Protoze jsou i blondaci :-) Čuri Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 408 ( 17 ) známka - 2,93 ( 2709 ) 4. 9. 2002 338 znaků Jede cernovlaska, zrska a blondynka autem po pousti. Najednou se jim auto pokazi a tak se vydaji pesky. Cernovlaska si sebou bere jidlo, zrska si bere piti a blondyna si bere dvere od auta. Cernovlasce a zrsce to neda a ptaji se blondynky: "proc sebou taha ty dvere?" a blondynka odpovi: "abych si mohla stahnout okynko az mi bude vedro!":} Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 985 ( 18 ) známka - 2,93 ( 5565 ) 26. 8. 2002 362 znaků Blondynka jede autem a zastavi ji policajt: "Vas ridicak prosim". Blondynka na nej chvili nechapave kouka. "Je to takova karticka a je na ni Vase fotka" snazi se pomoci policajt.Ona se zacne prehrabovat v kabelce, po chvili vynda zrcatko a poda ho prislusnikovi. Ten se na nej podiva, vraci ho zpatky a pravi: "To jste mela rict hned, ze jste policajt, jedte." Brouk Pytel Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 5565 lidí, prům. známka 2,93 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny, O policajtech posláno ( dnes ) - 1297 ( 26 ) známka - 2,93 ( 3347 ) 22. 7. 2002 88 znaků Proc blondyna kdyz nasedne do auta necha otevrene dvere? Protoze ceka, az naskoci motor.Poslala Klara Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 436 ( 16 ) známka - 2,99 ( 2930 ) 19. 7. 2002 115 znaků Na konkurzu. "Mohl byste nám, prosím, teď nahláskovat vaše jméno?""Ano, prosím, rád. V-A-Š-E J-M-E-N-O." Iva Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 1284 ( 25 ) známka - 2,97 ( 3078 ) 5. 6. 2002 103 znaků Kolik je potreba blondyn na cokoladovej dort? 10!1 - pripravuje testo a zbyvajicich 9 loupe lentylky. KRASNA BRUNETA Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 1094 ( 22 ) známka - 2,93 ( 3775 ) 5. 6. 2002 326 znaků Je zrcadlo, které, pokaždé když někdo lže pípne.Jde k zrcadlu černovláska a říká "Já si myslim, že jsem nejchytřejší na světě" "píp" de k zrcadlu bruneta a říká: "Já si myslim, že jsem nejkrásnější na světě!!!" "píp" de k zrcadlu blondýna a říká: "já si myslim.." "píp,píp,píp,píp" atemet@microsoft.com Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny <5x< << <1> || <44> <45> <46> <47> <48> || <56> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 558 příspěvků na 56 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|