Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Dopravní prostředky > Podle počtu poslání dnes - strana 12

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <9>  <10>  <11>  <12>  <13> ||  <15>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 145 příspěvků na 15 stránkách )


posláno ( dnes ) - 879 ( 11 )
známka - 2,9 ( 2541 )
21. 2. 2006
221 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPolicista na motorce zastavuje zdviženou rukou řidičku. Ta nereaguje, tak ji předjede a přinutí zastavit. "Madam, vy nevíte, co tento signál znamená?" - "Jistě, že vím, ale tak se přece už dávno nezdraví!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 858 ( 11 )
známka - 2,95 ( 2848 )
8. 5. 2007
197 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCestující se dohadoval s průvodčí o kvalitách městské dopravy v Brně. "Heleďte se," odsekla průvodčí, "Jestli se vám to nelíbí, tak si vystupte!" "No, tolik zase nepospíchám....."

hokejistka10

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 561 ( 10 )
známka - 2,93 ( 3349 )
4. 11. 2004
166 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCestující v letadle se ptá letušky: "Neletíme nějak moc nízko?" "Proč myslíte, pane, vy tomu snad rozumíte?" "Ne, ale před chvílí za oknem plavala ryba."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 584 ( 10 )
známka - 2,89 ( 2700 )
8. 3. 2005
333 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetadlo rolovalo na startovací dráhu, najednou se zastavilo a vrátilo se zpátky. Po hodinovém čekání znovu odstartovalo. Znepokojený cestující se zeptal letušky co se stalo. Letuška na to odpoví:
- Pilotovi se nějak nelíbil zvuk motoru a trvalo nám skoro hodinu, než jsme sehnali pilota, kterému by to nevadilo...

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 530 ( 10 )
známka - 2,97 ( 2752 )
18. 3. 2005
153 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV narvané tramvaji stojí stará dáma před sedícím panem Kaliankem: "Mladíku, co kdybyste vstal?" - "To já znám, já vstanu a vy mi tam sednete!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 523 ( 10 )
známka - 3 ( 2589 )
21. 4. 2005
128 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVe vlaku: "Pane Kalianko, jak se dostanu na Čertovu stěnu?" - "Koukejte na mně a vysedněte o dvě stanice dříve než já!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 26 ( 10 )
známka - 2,89 ( 2500 )
27. 9. 2005
1028 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden japonský byznysmen byl na jakési konferenci na Filipínách. Jednou takhle jel taxíkem z hotelu na universitu. Takhle sedí vzadu a konverzuje s řidičem, když se kolem nich prožene Honda Civic CRX s hvízdajícími pneumatikami. Japonec povídá: "Mmmm, Honda! Japonský výrobek. Hodně silná, hodně rychlá!" Když pak stojí na křižovatce, vidí z boční ulice vylétnout bílý sedan a Japonec zase: "Mmmm, Toyota! Japonský výrobek. Hodně dobrá, hodně rychlá!" Taxikář se tak kouká do zpětného zrcátka a prohlíží si nadutého Japonce. Když zastavují před univerzitou a kolem nich se provalí obrovský luxusní limuzína, Japonec spustí: "Mmmm, Mitsubishi! Japonský výrobek. Hodně dobré, moooc rychlé!" Taxík zastaví a řidič koukne na taxametr a praví: "Bude to sto padesát amerických dolarů, pane." - "Cože? Sto padesát dolarů? Vždyť hotel odtud není ani pět kilometrů!" - "Ech, pane, tenhle taxameter, to je NEC. Japonský výrobek, hodně dobrý a moooc rychlý."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 766 ( 10 )
známka - 3,08 ( 2081 )
6. 2. 2006
160 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede poloprázdné Pendolino,
strojvedoucí vidí babičku a volá na ni:
"Babi, naskočte si, já vás kousek svezu!"
- "Ne, děkuji, já dneska spěchám!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 124 ( 9 )
známka - 2,94 ( 2768 )
17. 5. 2004
976 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV Detroitu nainstalovali na nádraží "inteligentní automat na prodej lístků American Railroad". Přijde John Brown, vhodí čtvrťák a z automatu vypadne lístek: "Jste John Brown, stár 48 let, chcete do Cincinatti a jízdenka vás bude stát pro první třídu 8,5 $. Do odjezdu máte ještě 10 minut času." John nemůže pochopit, jak ten přístroj zná jeho jméno, věk a kam chce jet. Chytí pod paží vedle stojícího Indiána, hodí do automatu další čtvrťák a vypadne lístek. "Jste bojovník Orlí Péro z kmene Kiowa, stár 37 let. Přejete si jet do Memphisu. Váš vlak jede za 40 minut a jízdenka první třídou Vás bude stát 6,8 $." John je z toho úplně mimo. Půjčí si od Indiána šaty a čelenku, vhodí další čtvrťák a z automatu vypadne lístek. "Jste nevěřící John Brown, stár 48 let. Chtěl jste do Cincinatti, ale zatím co tu děláte tyhle blbiny, váš vlak odjel. Ušetřil jste 8,5 $ za jízdenku první třídou."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 510 ( 9 )
známka - 2,9 ( 2602 )
19. 1. 2005
361 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNamontoval jsem si speciální karburátor, který dokáže ušetřit až 30% benzinu, zapalování a svíčky jsem nahradil soupravou na ušetření dalších 50% benzinu a nakonec speciální výfuk, který ušetří až 30% benzinu. Takže teď když ujedu pár kilometrů, tak se mi přeplní nádrž, benzin mi přetéká z nádrže ven a strašně smrdí!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky



<5x<   <<     <1> || <9>  <10>  <11>  <12>  <13> ||  <15>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 145 příspěvků na 15 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0349)