Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Dopravní prostředky > Podle počtu poslání dnes - strana 13

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <10>  <11>  <12>  <13>  <14> ||  <15>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 145 příspěvků na 15 stránkách )


posláno ( dnes ) - 624 ( 9 )
známka - 2,94 ( 3035 )
11. 5. 2005
143 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko nemůže najít ve vlaku svoje kupé. Ptá se průvodčího, ale neví číslo a pak si vzpomene: "Z okna jsem viděl na rybník!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 732 ( 9 )
známka - 2,92 ( 3335 )
18. 6. 2005
129 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Pane výpravčí, ten rychlík má už dvě hodiny zpoždění!" - "Co se rozčilujete, vždyť jízdenka vám platí tři dny!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 64 ( 8 )
známka - 2,93 ( 2799 )
17. 6. 2002
656 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetadlo odstartuje a hodinu po startu se ozve z palubního rozhlasu:
"Dobrý den vážení cestující, hovoří k Vám kapitán letadla. Nacházíme se ve výšce 9 kilometrů, letíme rychlostí 800 km za hodinu. Pokud se, vážení cestující, podíváte ven z letadla pravými okénky, uvidíte černé obláčky - to nám hoří motory na pravé straně letadla. Pokud se podíváte ven z letadla levými okénky, uvidíte opět černé obláčky - to nám hoří motory na pravé straně letadla. A pokud se podíváte ven opět pravými okénky, uvidíte pro změnu bílé obláčky - to jsou padáky posádky, která se s Vámi tímto loučí..."

Batex

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 542 ( 8 )
známka - 2,87 ( 2798 )
23. 10. 2004
80 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJediné pravidlo pro motorismus:
Kam se vejdou dva, vejdou se i tři (čtyři)!

Johny Kilda Brown

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 479 ( 8 )
známka - 2,92 ( 2845 )
9. 1. 2005
164 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrůvodčí žádá cestující, aby popošli kupředu. Jeden cestující však odporuje:
"Já jsem si koupil lístek, abyste mě vezli, ane abych chodil pěšky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 924 ( 8 )
známka - 2,88 ( 2623 )
10. 7. 2005
136 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Zapomněl jsem v tramvaji láhev vodky, nepřinesl ji někdo?" ptá se občan na milici. "Láhev ne, ale přinesli toho, co ji našel!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 19 ( 8 )
známka - 2,94 ( 4407 )
31. 7. 2008
490 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChodí takhle zajíc po vlaku, a vždycky otevře jedno kupé a ptá se: "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se neozve a tak říká "dobře každej mi dejte korunu". Jde dál a znova. "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se opět neozve a zajíc povídá "Tak mi dejte všichni korunu", jde do dalšího kupé a ptá se "Je tady nějakej frajer?" Jeden takhle zvedne ruku a říká "Já sem frajer.", v tom se za zajícem objeví medvěd a říká "Tak ty to máš za deset, ostatní po koruně".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 585 ( 7 )
známka - 2,94 ( 3062 )
1. 5. 2005
258 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPatrick Mc Govern jede vlakem načerno. Když ho chytí průvodčí, odmítá Patrick zaplatit jízdné a pokutu a také nechce vystoupit. Rozčilený průvodčí uchopí jeho kufr a vyhodí mu ho oknem. "Vrahu!" volá Patrick, "byl v něm můj jediný syn!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 22 ( 7 )
známka - 2,99 ( 3676 )
24. 6. 2008
740 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde medvěd za zajícem a povídá mu "zajíci koukej já jsem si koupil novou motorku''. A zajíc na to "medvěde svezeš mě?'' "Tak naskoč'' řekne medvěd! Medvěd to rozjede na 50 a ptá se "zajíci nebojíš se?'' "Nebojim''. Medvěd to rozjede na 100 "zajíci nebojíš se'' ? "Nebojim'' Medvěd to rozjede na 150 "zajíci fakt se nebojíš?'' "Nebojim, ale medvěde mohl bys mi tu motorku půjčit ne?'' Medvěd tedy zajícovi motorku půjčí! Zajíc si sedne do předu a medvěd za něj! Zajíc to rozjede na 50 "Medvěde nebojíš se?'' "Nebojim'' . Zajíc to rozjede na 100 "medvěde nebojíš se?" "Nebojim!'' Zajíc to rozjede na 200 a říká medvěde nebojíš se? "Nebojim.'' "Ale měl bys já nedošáhnu na brzdy!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 33 ( 6 )
známka - 2,9 ( 2812 )
22. 10. 2002
678 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí si takhle letadlo a je řízeno dvěma koktavými piloty.
V tom najednou začne hořet levej motor.
První pilot povídá:
- "He-he-hele, ho-ho-hoří nám mo-motor."
A druhej na to:
- "T-t-tak to b-b-běž ř-ř-říct-t ce-ce-cest-tu-cestujícím."
- "N-n-ne, b-b-běž ty, t-ty m-m-míň ko-ko-koktáš", na to ten první.
- "N-n-n-n-ne, b-b-b-b-běž ty, t-t-t-ty t-t-to u-u-u-umíš za-zaz-zaz-zazpívat",
zase ten druhej.
- "T-t-t-tak d-d-dobře", ten první a vyleze z kabiny mezi lidi. Hezky si to v duchu rozpočítá a začne hlubokym hlasem zpívat:
- "Hooooořííí náááám letadloooo!"
A všichni cestující na to sborově:
- "Hyja hyja hou!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky



<5x<   <<     <1> || <10>  <11>  <12>  <13>  <14> ||  <15>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 145 příspěvků na 15 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0329)