Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Dopravní prostředky > Podle počtu poslání dnes - strana 5

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1>  <2>  <3>  <4>  <5>          <+> přidat příspěvek
( celkem 145 příspěvků na 5 stránkách )


posláno ( dnes ) - 626 ( 11 )
známka - 2,94 ( 3036 )
11. 5. 2005
143 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko nemůže najít ve vlaku svoje kupé. Ptá se průvodčího, ale neví číslo a pak si vzpomene: "Z okna jsem viděl na rybník!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3036 lidí, prům. známka 2,94


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 927 ( 11 )
známka - 2,88 ( 2624 )
10. 7. 2005
136 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Zapomněl jsem v tramvaji láhev vodky, nepřinesl ji někdo?" ptá se občan na milici. "Láhev ne, ale přinesli toho, co ji našel!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 27 ( 11 )
známka - 2,89 ( 2501 )
27. 9. 2005
1028 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden japonský byznysmen byl na jakési konferenci na Filipínách. Jednou takhle jel taxíkem z hotelu na universitu. Takhle sedí vzadu a konverzuje s řidičem, když se kolem nich prožene Honda Civic CRX s hvízdajícími pneumatikami. Japonec povídá: "Mmmm, Honda! Japonský výrobek. Hodně silná, hodně rychlá!" Když pak stojí na křižovatce, vidí z boční ulice vylétnout bílý sedan a Japonec zase: "Mmmm, Toyota! Japonský výrobek. Hodně dobrá, hodně rychlá!" Taxikář se tak kouká do zpětného zrcátka a prohlíží si nadutého Japonce. Když zastavují před univerzitou a kolem nich se provalí obrovský luxusní limuzína, Japonec spustí: "Mmmm, Mitsubishi! Japonský výrobek. Hodně dobré, moooc rychlé!" Taxík zastaví a řidič koukne na taxametr a praví: "Bude to sto padesát amerických dolarů, pane." - "Cože? Sto padesát dolarů? Vždyť hotel odtud není ani pět kilometrů!" - "Ech, pane, tenhle taxameter, to je NEC. Japonský výrobek, hodně dobrý a moooc rychlý."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 530 ( 10 )
známka - 2,97 ( 2753 )
18. 3. 2005
153 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV narvané tramvaji stojí stará dáma před sedícím panem Kaliankem: "Mladíku, co kdybyste vstal?" - "To já znám, já vstanu a vy mi tam sednete!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 124 ( 9 )
známka - 2,94 ( 2769 )
17. 5. 2004
976 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV Detroitu nainstalovali na nádraží "inteligentní automat na prodej lístků American Railroad". Přijde John Brown, vhodí čtvrťák a z automatu vypadne lístek: "Jste John Brown, stár 48 let, chcete do Cincinatti a jízdenka vás bude stát pro první třídu 8,5 $. Do odjezdu máte ještě 10 minut času." John nemůže pochopit, jak ten přístroj zná jeho jméno, věk a kam chce jet. Chytí pod paží vedle stojícího Indiána, hodí do automatu další čtvrťák a vypadne lístek. "Jste bojovník Orlí Péro z kmene Kiowa, stár 37 let. Přejete si jet do Memphisu. Váš vlak jede za 40 minut a jízdenka první třídou Vás bude stát 6,8 $." John je z toho úplně mimo. Půjčí si od Indiána šaty a čelenku, vhodí další čtvrťák a z automatu vypadne lístek. "Jste nevěřící John Brown, stár 48 let. Chtěl jste do Cincinatti, ale zatím co tu děláte tyhle blbiny, váš vlak odjel. Ušetřil jste 8,5 $ za jízdenku první třídou."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 587 ( 9 )
známka - 2,94 ( 3063 )
1. 5. 2005
258 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPatrick Mc Govern jede vlakem načerno. Když ho chytí průvodčí, odmítá Patrick zaplatit jízdné a pokutu a také nechce vystoupit. Rozčilený průvodčí uchopí jeho kufr a vyhodí mu ho oknem. "Vrahu!" volá Patrick, "byl v něm můj jediný syn!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 64 ( 8 )
známka - 2,93 ( 2799 )
17. 6. 2002
656 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetadlo odstartuje a hodinu po startu se ozve z palubního rozhlasu:
"Dobrý den vážení cestující, hovoří k Vám kapitán letadla. Nacházíme se ve výšce 9 kilometrů, letíme rychlostí 800 km za hodinu. Pokud se, vážení cestující, podíváte ven z letadla pravými okénky, uvidíte černé obláčky - to nám hoří motory na pravé straně letadla. Pokud se podíváte ven z letadla levými okénky, uvidíte opět černé obláčky - to nám hoří motory na pravé straně letadla. A pokud se podíváte ven opět pravými okénky, uvidíte pro změnu bílé obláčky - to jsou padáky posádky, která se s Vámi tímto loučí..."

Batex

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 19 ( 8 )
známka - 2,94 ( 4407 )
31. 7. 2008
490 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChodí takhle zajíc po vlaku, a vždycky otevře jedno kupé a ptá se: "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se neozve a tak říká "dobře každej mi dejte korunu". Jde dál a znova. "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se opět neozve a zajíc povídá "Tak mi dejte všichni korunu", jde do dalšího kupé a ptá se "Je tady nějakej frajer?" Jeden takhle zvedne ruku a říká "Já sem frajer.", v tom se za zajícem objeví medvěd a říká "Tak ty to máš za deset, ostatní po koruně".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 7 )
známka - 2,99 ( 3676 )
24. 6. 2008
740 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde medvěd za zajícem a povídá mu "zajíci koukej já jsem si koupil novou motorku''. A zajíc na to "medvěde svezeš mě?'' "Tak naskoč'' řekne medvěd! Medvěd to rozjede na 50 a ptá se "zajíci nebojíš se?'' "Nebojim''. Medvěd to rozjede na 100 "zajíci nebojíš se'' ? "Nebojim'' Medvěd to rozjede na 150 "zajíci fakt se nebojíš?'' "Nebojim, ale medvěde mohl bys mi tu motorku půjčit ne?'' Medvěd tedy zajícovi motorku půjčí! Zajíc si sedne do předu a medvěd za něj! Zajíc to rozjede na 50 "Medvěde nebojíš se?'' "Nebojim'' . Zajíc to rozjede na 100 "medvěde nebojíš se?" "Nebojim!'' Zajíc to rozjede na 200 a říká medvěde nebojíš se? "Nebojim.'' "Ale měl bys já nedošáhnu na brzdy!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 33 ( 6 )
známka - 2,9 ( 2813 )
22. 10. 2002
678 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí si takhle letadlo a je řízeno dvěma koktavými piloty.
V tom najednou začne hořet levej motor.
První pilot povídá:
- "He-he-hele, ho-ho-hoří nám mo-motor."
A druhej na to:
- "T-t-tak to b-b-běž ř-ř-říct-t ce-ce-cest-tu-cestujícím."
- "N-n-ne, b-b-běž ty, t-ty m-m-míň ko-ko-koktáš", na to ten první.
- "N-n-n-n-ne, b-b-b-b-běž ty, t-t-t-ty t-t-to u-u-u-umíš za-zaz-zaz-zazpívat",
zase ten druhej.
- "T-t-t-tak d-d-dobře", ten první a vyleze z kabiny mezi lidi. Hezky si to v duchu rozpočítá a začne hlubokym hlasem zpívat:
- "Hooooořííí náááám letadloooo!"
A všichni cestující na to sborově:
- "Hyja hyja hou!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 14 ( 6 )
známka - 2,93 ( 2968 )
4. 4. 2004
492 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPapoušek sedí v letadle s panem dydžokejem. Dydžokej se dívá na seriál a papoušek říká: Hej pane dydžokej přepni ti na hokej hraje tam Kanada slíkaj se tam do naha! Dydžokej říká: Ty papouchu ještě jednou to řekni a vyhodim ti kufry z letadla! A papoušek říká: Hej pana dydžokej přepni to na hokej hraje tam Kanada slíkaj se tam do naha! Pan dydžokej vyhodí papuškovi kufry z letadla a papoušek spustí: Ten kufr nebyl můj byl toho habána co stojí za váma!

dady

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 35 ( 6 )
známka - 2,93 ( 2869 )
29. 4. 2005
771 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetadlo právě odstartovalo, cestující si už povolili pásy, mluví kapitán, prostě pohoda. Kapitán říká takový ty obvyklý frky jako: Let potrvá 3,5 hodiny, venkovní teplota ve výšce 10km je -24, oběd se podává za 5 min. Jenže pak zapomene vypnout mikrofon a povídá druhému pilotovi: "Tak teď si dám kafe a pak vojedu tu novou letušku!" Dotyčná letuška, která právě roznáší jídlo a slyší to stejně jako všichni ostatní cestující, nejdřív zrudne (je slušně vychovaná), a pak se rozběhne do pilotní kabiny, aby kapitána upozornila, ze si nevypnul mikrofon. A jak tak běží letadlem, tak ji zastaví jeden chlapík, co sedí do uličky a povídá jí: "Klid, nemusíte spěchat, vždyť říkal, že si dá napřed kafe!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 3,03 ( 2826 )
21. 5. 2012
735 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladík právě udělal řidičák a tak říká tatínkovi, který je kněz, že by chtěl auto. Tatínek ho odvedl do jeho pokoje a povídá:"Tak dobře, dohodneme se. Ty začneš nosit lepší známky, budeš poctivě číst Bibli a zkrátíš si vlasy.No, a časem můžeme mluvit o autě." Synek se ve škole snaží, z Bible cituje nazpaměť. Tak mu za měsíc tatínek povídá:"Chlapče, děláš mi radost. Tvé studijní výsledky jsou opravdu pěkné a zdá se, že i v teologii se začínáš dobře orientovat.Ale co ty vlasy?" "No, tati, hodně jsem o tom přemýšlel. Víš přece, Mojžíš měl dlouhé vlasy, Noe měl dlouhé vlasy,dokonce i Ježíš!" - "Jo, synu, to je pravda. Tihle taky všude chodili pěšky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 61 ( 5 )
známka - 2,92 ( 3305 )
16. 6. 2002
662 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa odlétácí ploše letiště stojí letadlo a cestující se dívají na piloty, které vede slepecký pes, mají černé brýle a slepecké hole. "To je asi nějaká sranda," šeptají si mezi sebou. Ale najednou letadlo začne startovat motory. Cestující vyplašeně koukají a začnou se potichu modlit. Pak se letadlo rozjede, to už se cestující modlí nahlas. Letadlo zvyšuje rychlost a cestující už hořekují a bědují a najednou se blíží konec dráhy. Lidé začnou ječet, ale letadlo se bezpečně odlepí od dráhy a nerušeně letí.
Po chvíli pilot prohodí ke kapitánovi: "Děsím se dne, kdy ty lidi na konci dráhy nezařvou."

Batex

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 465 ( 5 )
známka - 2,96 ( 2527 )
5. 6. 2004
467 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTurista se chce zeptat taxikáře ne nějaké zajímavosti, které by mohl navštívit. Poklepe mu tedy na rameno, ale taxikář vykřikne, strhne volant, narazí na autobus, odrazí se od něj a zabrzdí těsně před výkladní skříní. Turista se mu začne omlouvat, že netušil, že ho to dokáže tak vyděsit. Na to taxikář odpoví: "Je to částečně taky moje chyba. Jsem první den v nové práci a před tím sem několik let jezdil s pohřebákem..."

AP

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 37 ( 5 )
známka - 2,91 ( 2712 )
31. 7. 2004
523 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede chlap metrem v hrozné tlačenici, před nim stoji žena. V tom ten chlap povídá: "Promiňte paní, to není to, co si myslíte. Já mám malou vejplatu a dostávám to v mincích zabaleny do válečku. A ten sem si dal před cestou do kapsy..." V další stanici se na muže obrátí ta žena a prohlásí: "Vážený pane, to, že máte malou vejplatu, vám věřím. Že ji dostáváte v mincích, vám taky věřím. Ale to, že vám mezi Václavákem a Karlovým náměstím přidali, to vám tedy nesežeru!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 580 ( 5 )
známka - 2,86 ( 3410 )
10. 6. 2005
458 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKontrolní věž volá letadlo: "Tady je věž, volám let číslo 748, ozvěte se!" Po nějaké chvíli se ozve velmi opilý hlas: "Tady let číslo 748. Co se děje?" Věž: "To je kapitán?" Letadlo: "Ne, ten se strašně ožral a teď někde spí" Věž: "Takže mluvím s druhým pilotem?" Letadlo: "Ne ten je taky strašně ožralej a teď zvrací, tak to bych ho radši nerušil" Věž: "A ským to tedy mluvím?" Letadlo: "Ta, škyt, tady autopilot!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 156 ( 5 )
známka - 2,88 ( 3194 )
17. 6. 2005
1143 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí velké dopravní letadlo. Kapitán se připravuje na přistání. Z kontrolní věže dostává povolení a zahajuje přistávací manévr. Co však nevidí: "Sakra, jak to, že ta dráha je tak krátká?! Na takhle krátký dráze s tímhle érem za prase nepřistanu!" Nedá se ale už nic dělat a musí se o přistání pokusit. Cestující dostanou příkaz zaujmout bezpečnostní polohu (t.j. vrazit hlavu mezi nohy; většině se to podaří bez problémů, na palubě je však i pár takových, kteří vzniklé situace zneužili a vrazili ji mezi nohy cizí, což ale je jiný příběh...). Kapitán se opatrně přibližuje nad samý začátek runwaye, aby využil co možná nejdelší dráhu. Vzum... Sotva se kola dotkla betonu, kapitán začíná brzdit, co mu síly stačí. Už jen padesát metrů do konce dráhy. Už jen dvacet metrů do konce dráhy! Už je na samém okraji. Uf. Brzdy se roztekly, ale na posledním decimetru letadlo zastavilo. Kapitán vyleze ven a zhluboka si oddychne. "Teda, že ale byla ta dráha sviňsky krátká!" Pak se rozhlédne kolem. Nejdřív vpravo, pak vlevo. "Jak je ale široká!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 17 ( 5 )
známka - 2,88 ( 2632 )
20. 7. 2005
809 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMezinárodní rychlík vjíždí do jedné ruské vesnice, průvodčí naběhnou, odeženou všechny cestující od oken a okna zatemní černými závěsy. Po průjezdu vesnicí okna zase odtemní. Nikomu to nepřipadá divné, jen jeden cizinec se ptá průvodčího, co to jako mělo znamenat? "No víte, asi před deseti roky tento rychlík pro poruchu musel zastavit v této vesničce. V té době šlo jedno místní děvče vykonat potřebu do kukuřice a z vlaku ji při tom uviděl jeden Američan. Okamžitě se do ní zamiloval, z vlaku vystoupil, oženil se s ní a vzal si ji do Ameriky." - "To je teda opravdu romantický příběh, ale jak to souvisí se zatemňováním oken?" - "No, od té doby, každý den, kdy projíždí tento rychlík, v té kukuřici vykonává potřebu celá vesnice!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 19 ( 5 )
známka - 2,9 ( 5952 )
11. 4. 2008
516 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlondýnka letí letadlem na Floridu a namíří si to rovnou do první třídy. Přijde k ní letuška a snaží se jí dostat do druhé třídy, kterou má letět. Letuška jí tam asi čtvrt hodiny přemlouvá ale blondyýnka sebou nehne.... Zavolá tedy pilota, ten jí něco pošeptá a blondýnka vystřelí jako raketa do druhé třídy. Letuška se ptá: "Jak jste to dokázal? Já jí tady přemlouvala bůh ví jak dlouho a ona nic". A pilot odpoví: "Řekl jsem jí že první třída na Floridu neletí"

Vložila Weluuuu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny, Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 11 ( 5 )
známka - 3,02 ( 4686 )
16. 8. 2008
520 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽenská nasedá do autobusu, ale má moc úzkou sukni a nemůže dosáhnout na první schůdek. Tak sáhne za sebe a o kousek povolí zip. Znovu to zkusí, ale zas nedosáhne. Tak ještě dvakrát o kousek stáhne zip a když to zkouší počtvrté, ucítí, jak ji za zadek popadnou dvě silné ruce a strčí ji do autobusu. Naštvaně se otočí a spustí: "Pane, neznám vás natolik dobře, abyste si mohl dovolit takové věci." - "Madam, a já vás zase neznám dost na to, abyste mi třikrát rozepla poklopec!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, Ze života
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,92 ( 2563 )
23. 12. 2011
830 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRus nastoupí do trolejbusu a přijde k řidiči: Tři tisíce dolarů na ruku, když mě hned teď hodíte do Zelenogradu. Ale to nejde, namítá řidič, linka končí hned za mostem, dál do Zelenogradu dráty nevedou!To nevadí, přesvědčuje ho Rus, stačí to na konci mostu rozpálit na 160 km/h a do Zelenogradu dojedeme setrvačností, bez elektriky. Za 3000 to snad stojí, ne?Šofér souhlasí. Oznámí, že trolejbus dál nejede, vysadí ostatní cestující a přesně podle návodu jedou do Zelenogradu.Na konci cesty nový Rus zaplatí 3000 $ a má se k výstupu. Vtom se řidič rozhlédne, a krajina mu připadá nějaká divná. Země je spálená, stromy vyvrácené z kořenů, budovy v troskách. To je v Zelenogradu válka či co?! podivuje se řidič. Ne, odpoví Rus, to jsem sem jenom včera jel metrem!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 704 ( 4 )
známka - 3,02 ( 3207 )
20. 4. 2002
489 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPilot navazuje nouzové spojení s řídící věží:
"Mayday, mayday... Hoří nám levý motor".
"Uveďte v činnost nouzové hašení v sekotru A3".
Motor je uhašen a let probíhá normálně. Ale po chvíli....
"Mayday, mayday... Hoří nám pravý motor".
"Uveďte v činnost nouzové hašení v sektoru A4".
Opět se podaří a let probíhá celkem normálně. Ale....
"Mayday, mayday... Hoří nám OBA motory".
"Opakujte po mně: Otče náš jenž jsi na nebesích.....".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 34 ( 4 )
známka - 3,01 ( 3581 )
16. 6. 2005
1042 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek ve vlaku se ptá průvodčího, kdy ten vlak staví v Libni. "Pane, tohle je expres, ten v Libni nestaví." - "Vy si děláte legraci, ne? Já nutně musím vystoupit v Libni!" - "Je mi líto, pane, ale tenhle vlak tam nestaví." - "Musí přece být nějaká možnost." - "No, jedna by byla. Můžu řict strojvedoucímu, aby zpomalil, a já vás podržím nad nástupištěm a dostanu dolů." - "To zní šíleně. Bude to fungovat?" - "No, stojí to za pokus." Vlak tedy vjíždí do nádraží, průvodčí drží chlapa za sako ve vzduchu. Chlápek ve vzduchu utíká. Průvodčí jej pomalu spouští níž, až se chlapovy nohy dotknou nástupiště. Kmitají se neuvěřitelnou rychlostí. Průvodčí jej pouští, chlap pomalu ztrácí na rychlosti. Už to není sprint, ale normální svižný běh. Když chlapa míjí konec vlaku, z posledních dveří se někdo vykloní, popadne jej za límec, vtáhne do vlaku a povídá: "Chlape, máte štěstí, že jsem tu zrovna stál. Tenhle vlak tady totiž vůbec nestaví!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 53 ( 2 )
známka - 2,87 ( 3137 )
31. 7. 2004
1121 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetadlo. Veliké dopravní letadlo. Boeing 747 Jumbo Jet. Plné lidí - všichni nastoupeni, uvelebují se v sedačkách. U zadních dveří se spustil nějaký povyk a uličkou mezi cestujícími kráčí do pilotní kabiny první pilot. Černé brýle na očích, bílou hůlkou oťukává cestu. Za ním druhý pilot - taktéž s černými brýlemi, s hůlkou a se slepeckým psem. Cestující koukají jak ve snu - to bude nějaký fór, ne? BzzzzzzzZZZZZZZZZZZZZ.... nabíhají motory, letadlo se dává do pohybu. Cestující znervózněli - to nás skutečně povezou ti dva!? Letadlo zrychluje, cestující přilepení do sedaček, strachy ani nedutají. Letadlo jede ještě rychleji, už by mělo být ve vzduchu, blíží se konec ranveje! První cestující nevydrželi a začali ječet, během vteřiny už ječí všichni v letadle. V ten moment se letadlo prudce zvedne, všichni mají žaludky až v kalhotách, slabší nátury sahají po pytlících... a v pilotní kabině povídá jeden pilot druhému: "Kolego, mám obavy, že jednoho dne nezačnou ti vzadu ječet včas a všichni se tady zabijeme."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky



<<     <1>  <2>  <3>  <4>  <5>          <+> přidat příspěvek
( celkem 145 příspěvků na 5 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0347)