Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Klasický češi :) > Podle počtu poslání dnes - strana 2

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )


posláno ( dnes ) - 56 ( 56 )
známka - 2,83 ( 2938 )
19. 4. 2012
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrůzkum ukázal, že tři ze čtyř lidí tvoří 75 % světové populace.“ - Český statistický úřad

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 43 ( 42 )
známka - 3,04 ( 2117 )
4. 12. 2011
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKaždá země má u nás jen jedno velvyslanectví.Jen Peklo tady má dvě - České dráhy a Českou poštu.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 39 ( 39 )
známka - 2,91 ( 1918 )
8. 12. 2011
253 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva dřevorubci se vydají porazit největší smrk v lese, vezmou si jen největší pilu břichatku.Řežou půl hodiny, nevidí přes silný strom na sebe, když tu jeden volá:"Nezdá se ti, že ta pila jde nějak těžko?" - "Nevím, já kouřím!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 37 ( 37 )
známka - 2,95 ( 1772 )
22. 10. 2011
232 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu„Tak co, berou, berou?“ ptá se okolojdoucí rybáře, který sedí na břehu a sleduje splávky.„Jo, zrovna teď jsem jednoho hodil do vody.“ - „Copak? Neměl míru?“ - „Ne, měl také takové blbé řeči jako vy!“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 37 ( 37 )
známka - 3,03 ( 2129 )
6. 2. 2012
289 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOsmdesát tisíc lidí podepsalo petici za pojmenování ruzyňského letiště jménem Václava Havla.Státní firma Letiště Praha vyčíslilo náklady přejmenování na patnáct milionů korun.To máme 187,50 Kč na osobu. To by ale opravdu mohl každý z těch příznivců zaplatit!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 36 ( 34 )
známka - 3,02 ( 3068 )
12. 11. 2011
76 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelbloud vydrží pracovat týden bez pití,člověk týden pít bez práce!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 34 ( 34 )
známka - 2,97 ( 4060 )
15. 1. 2012
193 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVypráví cestovatel: "Představ si, byli jsme hluboko v poušti, jídlo došlo, whisky došla..." - "A to nikde nebyla oáza s vodou?" - "Prosímtě, kdo by v takové situaci myslel na mytí!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 71 ( 31 )
známka - 2,91 ( 4323 )
27. 2. 2009
438 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHledá trpaslíček s lucerničkou zloděje. Přijde za americkým prezidentem: "Já jsem trpaslíček, mám lucerničku a hledám s ní zloděje!" - "U nás žádní zloději nejsou, jdi do Ruska!" Jde tedy za ruským prezidentem: "Já jsem trpaslíček, mám lucerničku a hledám s ní zloděje!" - "U nás žádní zloději nejsou, jdi do Čech!" Přijde za českým prezidentem: "Já jsem trpaslíček, sakra, kde mám lucerničku!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), O národech
posláno ( dnes ) - 32 ( 31 )
známka - 2,98 ( 3104 )
21. 2. 2012
103 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAž nás jednou všechny zavřou za stahování hudby,tak doufejme, že budeme rozděleni dle žánrů.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 30 ( 30 )
známka - 2,99 ( 2655 )
21. 1. 2012
92 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Mohl by jste mně vyfotit?" - "Beze všeho!" - "To ne, já potřebuji pouze fotku do pasu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)



<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0658)