Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Klasický češi :) > Podle počtu poslání dnes - strana 4

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <1>  <2>  <3>  <4>  <5> ||  <7>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )


posláno ( dnes ) - 113 ( 26 )
známka - 2,95 ( 4948 )
2. 8. 2008
305 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde zajíc do Polska a říká: "Já vám to tu vykradu." a Poláci na to: "Nene jdi si krást jinam!" tak jde do Německa a povídá "Já vám to tu všechno vykradu!" a Němci na to: "Běž pryč tady krást nebudeš!" Tak tedy jde do Česka a říká: "Já vám to tu .... sakra kde mám košík?!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 26 ( 26 )
známka - 2,92 ( 2774 )
28. 7. 2011
220 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDotaz na Radio Jerevan: Jaký je rozdíl mezi autoritářskými režimy a demokratickými režimy?Odpověď RJ: V autoritářském režimu Vás může beztrestně okrádat jen stát, v demokratických režimech každý.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), Ze života
posláno ( dnes ) - 26 ( 26 )
známka - 2,94 ( 1817 )
13. 11. 2011
54 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Lidé si mě budou pamatovat navždy."Neznámý autor

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 26 ( 26 )
známka - 2,9 ( 1944 )
15. 12. 2011
110 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBavi se dva Ostravaci v metru. Tak zelena je A, žluta je B, červena C a modra je D? Ne, to je Vltava, pyčo!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 27 ( 26 )
známka - 2,93 ( 2193 )
14. 2. 2012
69 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPořekadlo české:Vzácných předků potomek, bývá často holomek

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 26 ( 26 )
známka - 2,89 ( 2524 )
21. 2. 2012
97 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeský národní nápojový zvyk je pivo.Český národní nápojový zlozvyk je další pivo...

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 2961 ( 25 )
známka - 2,89 ( 4065 )
2. 11. 2003
291 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHadaji se čech američan a němec kdo dele vydrží ve skjlepě jde tam nemec a slysi stahnu te s kuze snim a z okna vyhodim poleka se a utece to same i american a potom tam jde cech a slysi to same rozne si a vidi opicu jak drzi banan a riky stahnu te s kuze snim a z okna vyhodim - hahaha

Willwitch

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 90 ( 25 )
známka - 2,91 ( 3286 )
2. 6. 2008
274 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTurista zabloudí v horách a najednou uvidí baču jak nese jehně a ten turista se ho ptá
"Dobrý den nevíte jak se dostanu k nejbližší vesnici?"
a bača odpovídá "Mno tak mi tady podržte to jehně" turista mu ho podrží bača rozmáchne ruce a řekne "nevím".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), Ze života
posláno ( dnes ) - 27 ( 25 )
známka - 3,02 ( 1896 )
23. 7. 2011
74 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPOkud Vám ze škodovky nekape olej, znamená to, že už všecek vytekl.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 26 ( 25 )
známka - 2,94 ( 1484 )
28. 10. 2011
99 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž stát nařídí, že každý musí být povinně pojištěn, není to pojištění, ale daň.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)



<<     <1> || <1>  <2>  <3>  <4>  <5> ||  <7>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0638)