Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Klasický češi :) > Podle počtu poslání dnes - strana 6

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )


posláno ( dnes ) - 21 ( 21 )
známka - 3,02 ( 2602 )
23. 5. 2012
83 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTo by mně ve Zvláštní škole nenapadlo,že to dotáhnu až na předsedu vlády!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 25 ( 20 )
známka - 3,01 ( 1965 )
21. 9. 2011
85 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž Graham Bell vynalezl telefon, měl už tři zmeškané hovory od Járy Cimrmana

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 20 ( 20 )
známka - 3,06 ( 1912 )
25. 1. 2012
252 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAKCE v obchodním domě: Přijdu k dotyčnému regálu s akčním zbožím a cedulka s omluvou, že zboží nebylo dodáno.Nějaký vtipálek tam však doplnil – ASPOŇ UŠETŘÍTE.“ Franta pak jen dodává: „Každé zlo je k něčemu dobré!“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 4427 ( 19 )
známka - 2,88 ( 5206 )
27. 1. 2004
263 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe večer a jeptiška utíká do kláštera, černý plášť za ní jen vlaje. Když utíká kolem hospody, u jejíchž dveří stojí opilec. Dá jeptišce facku a ta klesne na zem, plášť ji přikryje. Opilec povídá: "Myslel jsem, že jsi lepší BATMANE!"

MAB

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 19 ( 19 )
známka - 3,12 ( 1597 )
22. 11. 2011
64 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPro více informací o rakovině plic pokračujte v kouření."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 20 ( 19 )
známka - 3,01 ( 1941 )
3. 12. 2011
143 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDost mě zklamal přístup samotných Brňáků. Člověk se zeptá kudy se leze do metra a dočká se jen nepříjemných pohledů a vulgarit.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 19 ( 19 )
známka - 3,06 ( 1989 )
5. 1. 2012
135 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVe vlaku ČD si nastavte váš WiFi hotspot jako České Dráhy a zaheslujte ho.Všichni v okolí se pak ptají průvodčího na heslo.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 18 ( 18 )
známka - 3,02 ( 1939 )
10. 12. 2011
184 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak už vím, kdo mi ukradl auto." - "Tak proč si pro něj nedojdeš?" -"Dojdu, jen čekám, než zloděj udělá generálku motoru, dá nové pneumatiky a přestříká karosérii!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 18 ( 17 )
známka - 3,06 ( 1710 )
4. 11. 2011
142 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž k nám v roce 863 přišli Konstantin a Metoděj, tak jsme ještě nevěděli,že si po 1100 letech Řecko vyúčtuje cestovné i diety.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 118 ( 16 )
známka - 2,77 ( 4193 )
6. 8. 2003
572 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí Čech, Afričan a grónský mužík letadlem. V tom grónský mužík povídá: "Teď letíme nad mojí zemí" Jak to poznáš, zeptají se ho Čech a Afričan?!? A grónský mužík odpoví: "Vyndám ruku z okna a je mi zima" Letí dál a najednou Afričan říká: "Teď letíme nad mojí zemí" a ostatní: "Jak to poznáš?!?" a Afričan na to: "Vyndám ruku z okýnka a je mi teplo" Letí zase dál a Čech říká: "teď letíme nad mojí zemí" a ostatní zase: "Jak to poznáš?!?" a Čech na to: "Jednoduše. Vyndám ruku z okýnka a ukradnou mi hodinky!!"

Kenny

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)



<5x<   <<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0626)