Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Klasický češi :) > Podle počtu poslání - strana 2

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )


posláno ( dnes ) - 113 ( 26 )
známka - 2,95 ( 4948 )
2. 8. 2008
305 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde zajíc do Polska a říká: "Já vám to tu vykradu." a Poláci na to: "Nene jdi si krást jinam!" tak jde do Německa a povídá "Já vám to tu všechno vykradu!" a Němci na to: "Běž pryč tady krást nebudeš!" Tak tedy jde do Česka a říká: "Já vám to tu .... sakra kde mám košík?!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 107 ( 105 )
známka - 2,93 ( 4063 )
17. 6. 2012
397 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedm divů československého socialismu 1. Každý je zaměstnán 2. Přestože je každý zaměstnán, nikdo nepracuje. 3. Přestože nikdo nepracuje, každý plní plán. 4. Přestože každý plní plán, není žádné zboží. 5. Přestože není žádné zboží, každý má všechno. 6. Přestože každý má všechno, všichni kradou. 7. Přestože všichni kradou, nikde nic nechybí.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 4063 lidí, prům. známka 2,93


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 106 ( 106 )
známka - 2,94 ( 4215 )
8. 9. 2012
73 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNosný princip reformy zdravotnictví:Chudí mají zakázáno onemocnět.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 95 ( 30 )
známka - 2,91 ( 3287 )
2. 6. 2008
274 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTurista zabloudí v horách a najednou uvidí baču jak nese jehně a ten turista se ho ptá
"Dobrý den nevíte jak se dostanu k nejbližší vesnici?"
a bača odpovídá "Mno tak mi tady podržte to jehně" turista mu ho podrží bača rozmáchne ruce a řekne "nevím".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), Ze života
posláno ( dnes ) - 93 ( 91 )
známka - 2,89 ( 3992 )
13. 6. 2012
200 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNěkteré holky se do vás zamilují proto, jak vypadáte…Některé můžete okouzlit sladkými slovy...A některé se zamilují proto, že jste něžný…A na všechny ostatní je tady MasterCard!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 93 ( 93 )
známka - 2,99 ( 4210 )
5. 7. 2012
66 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJaká je nejdůležitější stavba v Brně? Výpadovka na Prahu.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 90 ( 90 )
známka - 2,92 ( 4537 )
8. 8. 2012
108 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTakzvaní "Tři králové" jsou jediným gangem, kterému legálně projdou všechny graffiti po celé ČR.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 89 ( 89 )
známka - 2,9 ( 4168 )
24. 7. 2012
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNová verze registru vozidel funguje na bázi internetu.Jinými slovy, jakmile je internet přetížen, registr spadne."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 83 ( 83 )
známka - 2,97 ( 4313 )
5. 9. 2012
100 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu“Česko je nejkrásnější zemí na světě.Jen je škoda, že zde žijí Češi.”Vlasta Burian

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 77 ( 6 )
známka - 2,9 ( 3570 )
12. 2. 2007
535 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRozdíl mezi Pražákem a Ostravákem, když přijdou pozdě na rande:
Pražák: Ahoj, hele, prosim tě promiň, že jdu takhle pozdě, v práci to bylo šílený. Měl jsem jednání a pak šéf po mě chtěl ještě něco dodělat, takže se to protáhlo. No a pak ta doprava, to je šílenost. Resslovka zase stála a o magistrále ti radši nebudu říkat, zacpaný až na Nuselák. Pak jsem měl ještě dva telefony a než jsem to vyřídil, tak uběhlo dalších deset minut no a proto to zdržení...
Ostravák: Sorry, su tu.

Andre

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)



<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0042)