Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Klasický češi :) > Podle počtu poslání - strana 3

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )


posláno ( dnes ) - 76 ( 36 )
známka - 2,91 ( 4324 )
27. 2. 2009
438 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHledá trpaslíček s lucerničkou zloděje. Přijde za americkým prezidentem: "Já jsem trpaslíček, mám lucerničku a hledám s ní zloděje!" - "U nás žádní zloději nejsou, jdi do Ruska!" Jde tedy za ruským prezidentem: "Já jsem trpaslíček, mám lucerničku a hledám s ní zloděje!" - "U nás žádní zloději nejsou, jdi do Čech!" Přijde za českým prezidentem: "Já jsem trpaslíček, sakra, kde mám lucerničku!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), O národech
posláno ( dnes ) - 67 ( 67 )
známka - 2,93 ( 1974 )
4. 1. 2012
108 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Naše privatizace je spravedlivá. Bohatství patří schopným.Hlavně těm, kteří jsou schopni všeho!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 66 ( 5 )
známka - 2,92 ( 2284 )
26. 1. 2007
587 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe čech, rus a američan. Letí v letadle a rus vyhodí televizi američan vyhodí video a čech vihodí granát.
A letadlo přistane rus potká holčičku a ta pláče a rus se jí ptá: "Holčičko copak se ti stalo" "Nnnnněkdo na mě někdo hodil televizi", a pláče dál.
Jde američan a potká chlapečka a ptá se ho: "Chlapečku copak se ti stalo", a chlapeček odpoví: "Nněkdo na mě hodil video" a pláče dál.
Teď jde čech potká dědečka a ten se strašně chechtá, a čech se ho ptá: "Proč pak se smějete?" "Totiž já jsem si prdl a za mnou bouchla stodola."

Lili4

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2284 lidí, prům. známka 2,92


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 61 ( 6 )
známka - 2,87 ( 5053 )
8. 8. 2006
569 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCech, rus a nemec se hadaji, kdo nejdyl vydrzi v peci... jde tam rus a ti druzí mu rikaji az nebudes moc tak zapiskej... vleze do pece a vydrzi tam 1min... 1 hod zapiska a vyleze...... de tam nemec opet mu rikaji: az nebudes moc zapiskej.... vleze tam a vydrzi 1min... 1hod.... 1 den.. zapiska a vyleze de tam cech a opet mu rikaji: az nebudes moc zapiskej... cech rika: jojojojo.. vleze tam a vydrzi 1min..... 1hod...... 1tyden.... 1mecic...... nemec a rus otevrou dvere a udivene rikaji spalenemu cechovi: proc jsi nezapiskal???? cech: ja zapomel ze neumim piskat...

vendulka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 56 ( 56 )
známka - 2,83 ( 2938 )
19. 4. 2012
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrůzkum ukázal, že tři ze čtyř lidí tvoří 75 % světové populace.“ - Český statistický úřad

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 49 ( 48 )
známka - 3,04 ( 2118 )
4. 12. 2011
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKaždá země má u nás jen jedno velvyslanectví.Jen Peklo tady má dvě - České dráhy a Českou poštu.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 45 ( 33 )
známka - 2,98 ( 8897 )
4. 1. 2011
373 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJaponec chce zápasit s Rusem, Američanem a Čechem.
Japonec vs. Rus: Rus se za 15 vteřin válí na zemi.
Japonec říká: To je japonské karate.
Japonec vs. Američan: Američan se za 15 vteřin válí na zemi
Japonec říká: To je japonské judo.
Japonec vs. Čech: Japonec se za 10 vteřin válí na zemi
Čech říká: To je taky japonský. Hever z Mazdy.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, Klasický češi :), O národech
posláno ( dnes ) - 45 ( 45 )
známka - 2,91 ( 1919 )
8. 12. 2011
253 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva dřevorubci se vydají porazit největší smrk v lese, vezmou si jen největší pilu břichatku.Řežou půl hodiny, nevidí přes silný strom na sebe, když tu jeden volá:"Nezdá se ti, že ta pila jde nějak těžko?" - "Nevím, já kouřím!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 43 ( 43 )
známka - 3,02 ( 2135 )
6. 2. 2012
289 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOsmdesát tisíc lidí podepsalo petici za pojmenování ruzyňského letiště jménem Václava Havla.Státní firma Letiště Praha vyčíslilo náklady přejmenování na patnáct milionů korun.To máme 187,50 Kč na osobu. To by ale opravdu mohl každý z těch příznivců zaplatit!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 42 ( 42 )
známka - 2,95 ( 1773 )
22. 10. 2011
232 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu„Tak co, berou, berou?“ ptá se okolojdoucí rybáře, který sedí na břehu a sleduje splávky.„Jo, zrovna teď jsem jednoho hodil do vody.“ - „Copak? Neměl míru?“ - „Ne, měl také takové blbé řeči jako vy!“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)



<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0348)