Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Klasický češi :) > Podle počtu poslání - strana 7

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>          <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )


posláno ( dnes ) - 23 ( 22 )
známka - 3,06 ( 1711 )
4. 11. 2011
142 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž k nám v roce 863 přišli Konstantin a Metoděj, tak jsme ještě nevěděli,že si po 1100 letech Řecko vyúčtuje cestovné i diety.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 23 ( 23 )
známka - 3,02 ( 1940 )
10. 12. 2011
184 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak už vím, kdo mi ukradl auto." - "Tak proč si pro něj nedojdeš?" -"Dojdu, jen čekám, než zloděj udělá generálku motoru, dá nové pneumatiky a přestříká karosérii!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 21 ( 21 )
známka - 3,02 ( 2492 )
21. 1. 2012
241 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde chlap k rákosníkům a ptá se: "Kolik stojí tahle mikina?" - "400 pane." - "A myslíš že je to pravá značka?" - "300 pane." - "Máš povolení tady prodávat?" - "200 pane." - "A máš vůbec povolení k pobytu?" - "TO JE DÁREK!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 21 ( 21 )
známka - 3,02 ( 2603 )
23. 5. 2012
83 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTo by mně ve Zvláštní škole nenapadlo,že to dotáhnu až na předsedu vlády!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 20 ( 19 )
známka - 3,01 ( 1942 )
3. 12. 2011
143 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDost mě zklamal přístup samotných Brňáků. Člověk se zeptá kudy se leze do metra a dočká se jen nepříjemných pohledů a vulgarit.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 20 ( 20 )
známka - 2,96 ( 3852 )
11. 8. 2012
489 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVlak z Prahy do Ostravy. "Pane průvodčí, já jedu do Kolína, vždycky tvrdě usnu a přejedu. Mohl by jste mne v Kolíně vysadit, i když jsem rozespalý agresivní, jednoduše mne v Kolíně chyťte za límec a vyhoďte i s kufrem!" Ostrava, chlap sprostě nadává. Ptá se průvodčího kolega: "Co ten chlap tak vyvádí?" - "Měl jsem ho vysadit v Kolíně" - "Kvůli tomu tak řádí?" - "To nic není, ale kdybys viděl, jak vyváděl ten chlap, co jsem ho vyhodil v Kolíně!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 19 ( 19 )
známka - 3,12 ( 1598 )
22. 11. 2011
64 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPro více informací o rakovině plic pokračujte v kouření."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 17 ( 10 )
známka - 2,94 ( 5601 )
8. 4. 2009
847 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeská fotbalová reprezentace hraje ve Wembley zápas s Anglií. Angličani berou zápas trochu na lehkou váhu, takže jdou radši na pivko, s tím, že tam nechají Rooneyho, který bez problémů porazí Čechy sám. Angličané v klidu chlastají v hospodě a už ve 4. minutě dobrá zpráva, Rooney dal gól a Anglie vede 1:0. Tudíž pijou dál, jenže nové zprávy nechodí a v 85. minutě přichází studená sprcha - Češi vyrovnali. Angličané se vypotácí z baru a jedou na
stadion. Tam dostávají další šokující zprávu - v nastaveném čase Milan Baroš rozhodl zápas na 2:1 pro Čechy.... Vběhnou do šatny, kde sedí Rooney a kroutí hlavou. Hned to dostal: "Wayne co se stalo, jak jsme mohli prohrát s Čechy..? " "Chlapi nebudte nasraní, nemohl jsem moc dělat, rozhodčí mě už v 13. minutě vyloučil..... "

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), Sport
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,95 ( 3865 )
30. 5. 2012
513 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČetl jsem:Patříme mezi byrokratické supervelmoci. Počet pracovníků v průmyslu a ve stavebnictví během let 1993-2009 poklesl o 26,2 %.Naopak počet zaměstnanců veřejné správy a sociálního zabezpečení vzrostl ve stejné době o 69,6 % (nepočítám vojáky a učitele, jejichž počet poklesl). Ve složitosti daňové byrokracie jsou na celém světě horší už jen Kongo, Ekvádor, Kamerun, Bělorusko, Ukrajina, Senegal, Mauretánie, Čad, Venezuela, Nigérie, Vietnam, Bolívie a Brazílie.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3865 lidí, prům. známka 2,95


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,87 ( 2649 )
9. 11. 2009
1154 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři synové opustili domov a každý si šel po svém...
Když se společně vrátili domů, chlubili se dary, které dali své stárnoucí mámě.
První řekl: Postavil jsem mámě velký dům!
Druhý řekl: Poslal jsem mámě Mercedes i s řidičem.
Třetí se usmál a řekl: Trumfnul jsem vás hoši. Pamatujete si, jak máma ráda četla Bibli?!
A víte také, že teď dobře nevidí. Poslal jsem jí pozoruhodného papouška, který recituje Starý i Nový zákon. Starším ve sboru to trvalo celých 12 let, než ho to naučili. Stačí když mu máma poví název knihy, číslo kapitoly a verše a papoušek jí text odříká.

Brzy nato mám poslala všem děkovný dopis: Petře, psala nejstaršímu synovi, dům, který jsi pro mě postavil je příliš velký. Žiji pouze v jednom pokoji, ale musím uklízet celý dům!

Martine, psala prostřednímu synovi, jsem příliš stará nato, abych cestovala. Většinu času strávím doma, a tak zřídkakdy Mercedes používám. A řidič je navíc hrubý.

Nejdražší Pavle, psala nejmladšímu synovi, ty jediný víš co má tvá matka ráda. To kuře bylo vynikající!

Vložila Lulu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)



<5x<   <<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>          <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0037)