Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Klasický češi :) > Podle známky - strana 2

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )


posláno ( dnes ) - 4433 ( 25 )
známka - 2,88 ( 5207 )
27. 1. 2004
263 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe večer a jeptiška utíká do kláštera, černý plášť za ní jen vlaje. Když utíká kolem hospody, u jejíchž dveří stojí opilec. Dá jeptišce facku a ta klesne na zem, plášť ji přikryje. Opilec povídá: "Myslel jsem, že jsi lepší BATMANE!"

MAB

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 25 ( 25 )
známka - 2,88 ( 2798 )
1. 5. 2012
69 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMoudřejší hloupému ustoupí (A proto to v republice tak vypadá!)

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 29 ( 29 )
známka - 2,88 ( 2339 )
25. 1. 2012
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsem tlustej, protože nejsem linej ve 2 ráno vstát a nažrat se.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 2967 ( 31 )
známka - 2,89 ( 4066 )
2. 11. 2003
291 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHadaji se čech američan a němec kdo dele vydrží ve skjlepě jde tam nemec a slysi stahnu te s kuze snim a z okna vyhodim poleka se a utece to same i american a potom tam jde cech a slysi to same rozne si a vidi opicu jak drzi banan a riky stahnu te s kuze snim a z okna vyhodim - hahaha

Willwitch

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 93 ( 91 )
známka - 2,89 ( 3992 )
13. 6. 2012
200 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNěkteré holky se do vás zamilují proto, jak vypadáte…Některé můžete okouzlit sladkými slovy...A některé se zamilují proto, že jste něžný…A na všechny ostatní je tady MasterCard!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3992 lidí, prům. známka 2,89


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 32 ( 32 )
známka - 2,89 ( 2525 )
21. 2. 2012
97 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeský národní nápojový zvyk je pivo.Český národní nápojový zlozvyk je další pivo...

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 89 ( 89 )
známka - 2,9 ( 4168 )
24. 7. 2012
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNová verze registru vozidel funguje na bázi internetu.Jinými slovy, jakmile je internet přetížen, registr spadne."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 32 ( 32 )
známka - 2,9 ( 1945 )
15. 12. 2011
110 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBavi se dva Ostravaci v metru. Tak zelena je A, žluta je B, červena C a modra je D? Ne, to je Vltava, pyčo!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 32 ( 32 )
známka - 2,9 ( 2646 )
24. 5. 2012
91 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKoupě celého plata s třiceti vajec kousky se dnes rovná téměř koupi domku za Prahou.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 80 ( 9 )
známka - 2,9 ( 3570 )
12. 2. 2007
535 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRozdíl mezi Pražákem a Ostravákem, když přijdou pozdě na rande:
Pražák: Ahoj, hele, prosim tě promiň, že jdu takhle pozdě, v práci to bylo šílený. Měl jsem jednání a pak šéf po mě chtěl ještě něco dodělat, takže se to protáhlo. No a pak ta doprava, to je šílenost. Resslovka zase stála a o magistrále ti radši nebudu říkat, zacpaný až na Nuselák. Pak jsem měl ještě dva telefony a než jsem to vyřídil, tak uběhlo dalších deset minut no a proto to zdržení...
Ostravák: Sorry, su tu.

Andre

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)



<<     <1> || <2>  <3>  <4>  <5>  <6> ||  <7>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 7 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,035)