Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Klasický češi :) > Podle známky - strana 2

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1>  <2>  <3>  <4>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 4 stránkách )


posláno ( dnes ) - 29 ( 28 )
známka - 2,9 ( 2419 )
22. 1. 2012
64 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLidi o mně říkají, že jsem flegmatik, ale mně je to jedno.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 36 ( 36 )
známka - 2,91 ( 2623 )
19. 3. 2012
178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíš jak jsme ti na střední škole schválně říkali místo Karle Nováku - Narle Kováku?No vím a co s tím? - Včera jsem potkal maníka a ten se jmenoval Lukáš Šustr!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 95 ( 30 )
známka - 2,91 ( 3287 )
2. 6. 2008
274 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTurista zabloudí v horách a najednou uvidí baču jak nese jehně a ten turista se ho ptá
"Dobrý den nevíte jak se dostanu k nejbližší vesnici?"
a bača odpovídá "Mno tak mi tady podržte to jehně" turista mu ho podrží bača rozmáchne ruce a řekne "nevím".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), Ze života
posláno ( dnes ) - 76 ( 36 )
známka - 2,91 ( 4324 )
27. 2. 2009
438 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHledá trpaslíček s lucerničkou zloděje. Přijde za americkým prezidentem: "Já jsem trpaslíček, mám lucerničku a hledám s ní zloděje!" - "U nás žádní zloději nejsou, jdi do Ruska!" Jde tedy za ruským prezidentem: "Já jsem trpaslíček, mám lucerničku a hledám s ní zloděje!" - "U nás žádní zloději nejsou, jdi do Čech!" Přijde za českým prezidentem: "Já jsem trpaslíček, sakra, kde mám lucerničku!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), O národech
posláno ( dnes ) - 45 ( 45 )
známka - 2,91 ( 1919 )
8. 12. 2011
253 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva dřevorubci se vydají porazit největší smrk v lese, vezmou si jen největší pilu břichatku.Řežou půl hodiny, nevidí přes silný strom na sebe, když tu jeden volá:"Nezdá se ti, že ta pila jde nějak těžko?" - "Nevím, já kouřím!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 26 ( 26 )
známka - 2,92 ( 2775 )
28. 7. 2011
220 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDotaz na Radio Jerevan: Jaký je rozdíl mezi autoritářskými režimy a demokratickými režimy?Odpověď RJ: V autoritářském režimu Vás může beztrestně okrádat jen stát, v demokratických režimech každý.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), Ze života
posláno ( dnes ) - 90 ( 90 )
známka - 2,92 ( 4537 )
8. 8. 2012
108 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTakzvaní "Tři králové" jsou jediným gangem, kterému legálně projdou všechny graffiti po celé ČR.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 67 ( 6 )
známka - 2,92 ( 2284 )
26. 1. 2007
587 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe čech, rus a američan. Letí v letadle a rus vyhodí televizi američan vyhodí video a čech vihodí granát.
A letadlo přistane rus potká holčičku a ta pláče a rus se jí ptá: "Holčičko copak se ti stalo" "Nnnnněkdo na mě někdo hodil televizi", a pláče dál.
Jde američan a potká chlapečka a ptá se ho: "Chlapečku copak se ti stalo", a chlapeček odpoví: "Nněkdo na mě hodil video" a pláče dál.
Teď jde čech potká dědečka a ten se strašně chechtá, a čech se ho ptá: "Proč pak se smějete?" "Totiž já jsem si prdl a za mnou bouchla stodola."

Lili4

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 107 ( 105 )
známka - 2,93 ( 4063 )
17. 6. 2012
397 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedm divů československého socialismu 1. Každý je zaměstnán 2. Přestože je každý zaměstnán, nikdo nepracuje. 3. Přestože nikdo nepracuje, každý plní plán. 4. Přestože každý plní plán, není žádné zboží. 5. Přestože není žádné zboží, každý má všechno. 6. Přestože každý má všechno, všichni kradou. 7. Přestože všichni kradou, nikde nic nechybí.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 26 ( 26 )
známka - 2,93 ( 2887 )
20. 5. 2012
121 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijede chlapík k benzince a zahaleká: "Plnou!"Vyběhne pumpař: "Gratuluji, určitě jste vyhrál první ve Sportce!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 68 ( 68 )
známka - 2,93 ( 1974 )
4. 1. 2012
108 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Naše privatizace je spravedlivá. Bohatství patří schopným.Hlavně těm, kteří jsou schopni všeho!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 33 ( 31 )
známka - 2,93 ( 1972 )
11. 2. 2012
84 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeská pošta se má stát mobilním operátorem."Dnes zavoláte, zítra spojíme!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 32 ( 31 )
známka - 2,93 ( 2194 )
14. 2. 2012
69 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPořekadlo české:Vzácných předků potomek, bývá často holomek

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 30 ( 30 )
známka - 2,94 ( 1818 )
13. 11. 2011
54 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Lidé si mě budou pamatovat navždy."Neznámý autor

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 30 ( 29 )
známka - 2,94 ( 1485 )
28. 10. 2011
99 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž stát nařídí, že každý musí být povinně pojištěn, není to pojištění, ale daň.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 19 ( 12 )
známka - 2,94 ( 5601 )
8. 4. 2009
847 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČeská fotbalová reprezentace hraje ve Wembley zápas s Anglií. Angličani berou zápas trochu na lehkou váhu, takže jdou radši na pivko, s tím, že tam nechají Rooneyho, který bez problémů porazí Čechy sám. Angličané v klidu chlastají v hospodě a už ve 4. minutě dobrá zpráva, Rooney dal gól a Anglie vede 1:0. Tudíž pijou dál, jenže nové zprávy nechodí a v 85. minutě přichází studená sprcha - Češi vyrovnali. Angličané se vypotácí z baru a jedou na
stadion. Tam dostávají další šokující zprávu - v nastaveném čase Milan Baroš rozhodl zápas na 2:1 pro Čechy.... Vběhnou do šatny, kde sedí Rooney a kroutí hlavou. Hned to dostal: "Wayne co se stalo, jak jsme mohli prohrát s Čechy..? " "Chlapi nebudte nasraní, nemohl jsem moc dělat, rozhodčí mě už v 13. minutě vyloučil..... "

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), Sport
posláno ( dnes ) - 106 ( 106 )
známka - 2,94 ( 4215 )
8. 9. 2012
73 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNosný princip reformy zdravotnictví:Chudí mají zakázáno onemocnět.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 113 ( 26 )
známka - 2,95 ( 4948 )
2. 8. 2008
305 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde zajíc do Polska a říká: "Já vám to tu vykradu." a Poláci na to: "Nene jdi si krást jinam!" tak jde do Německa a povídá "Já vám to tu všechno vykradu!" a Němci na to: "Běž pryč tady krást nebudeš!" Tak tedy jde do Česka a říká: "Já vám to tu .... sakra kde mám košík?!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 42 ( 42 )
známka - 2,95 ( 1773 )
22. 10. 2011
232 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu„Tak co, berou, berou?“ ptá se okolojdoucí rybáře, který sedí na břehu a sleduje splávky.„Jo, zrovna teď jsem jednoho hodil do vody.“ - „Copak? Neměl míru?“ - „Ne, měl také takové blbé řeči jako vy!“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,95 ( 3865 )
30. 5. 2012
513 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČetl jsem:Patříme mezi byrokratické supervelmoci. Počet pracovníků v průmyslu a ve stavebnictví během let 1993-2009 poklesl o 26,2 %.Naopak počet zaměstnanců veřejné správy a sociálního zabezpečení vzrostl ve stejné době o 69,6 % (nepočítám vojáky a učitele, jejichž počet poklesl). Ve složitosti daňové byrokracie jsou na celém světě horší už jen Kongo, Ekvádor, Kamerun, Bělorusko, Ukrajina, Senegal, Mauretánie, Čad, Venezuela, Nigérie, Vietnam, Bolívie a Brazílie.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)



<<     <1>  <2>  <3>  <4>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 70 příspěvků na 4 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0649)