Vtipy přehledně rozdělené do kategorií - Výběr z kategorie Suchý fóryNajdete zde výběr těch nejlepších vtipů na téma Suchý fóry a to jednak těch, které naši návštěvníci nejčastěji posílali a také těch které naši návštěvníci nejlépe ohodnotili.Všechny příspěvky z kategorie Suchý fóry řazené podle data přidání Nejposílanější z kategorie Suchý fóryNejposílanější vtipy na téma Suchý fóry.posláno ( dnes ) - 3550 ( 52 ) známka - 2,94 ( 9380 ) 3. 5. 2007 130 znaků Pasou se dvě krávy a jedna zvedne hlavu a udělá : "Bůůůůůůůů..." A druhá na to : "No, teď jsem to chtěla říct..." Bajdon Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 2567 ( 53 ) známka - 2,91 ( 13302 ) 20. 5. 2008 67 znaků Víš proč má datel zobák?? Aby si nerozmlátil ksicht o strom. Vložila bramburka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky, O zvířátkách, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 2107 ( 34 ) známka - 2,98 ( 8718 ) 8. 5. 2002 157 znaků Přijde paní k psychiatrovi a povídá: "Představte si, pane doktore, že když před někým řeknu ABRAKADABRA, tak zmizí... Sakra, doktore, kde jste?" Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: U doktora, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 2044 ( 25 ) známka - 2,86 ( 4540 ) 31. 7. 2004 178 znaků U zvěrolékaře "Pane doktore, ten kůň mi nežere a nežere a nežere." "Tak ten kůň vám žrát nebude a nebude a nebude, protože je dřevěnej a dřevěnej a dřevěnej." StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 1705 ( 29 ) známka - 3 ( 4653 ) 6. 5. 2004 63 znaků Víte, proč se bagr nevejde do okapu? Protože je moc velkej. Marcelka* Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 1686 ( 56 ) známka - 2,94 ( 7221 ) 24. 11. 2006 113 znaků Rozdíl mezi pomerančem a banánem? Žádný, obojí je jižní ovoce, ale banán připadá ženám více sexy! StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky, Suchý fóry Nejlépe oznámkované z kategorie Suchý fóryNejlépe hodnocené vtipy na téma Suchý fóry.posláno ( dnes ) - 931 ( 33 ) známka - 2,83 ( 4289 ) 14. 3. 2004 264 znaků Prijede chlap z Ruska a hned se ho ptaji: "Hele vy tam prej mate az 60° mrazy?" Odveti: "To je blbost mame tam tak -24°C v loni byl nejvetsi mraz a to bylo -26°C." "Ale vzdyt ve zpravach furt ukazujou ty zasnezeny stromy..." "Jo ty myslis venku............." Dedek Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 960 ( 29 ) známka - 2,83 ( 3628 ) 13. 1. 2004 125 znaků Jde James Bond po pousti a potka velblouda: Bond , James Bond. Velbloud se na nej chvilku diva a pak odveti: Bloud, Vel Bloud Jahudka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 688 ( 24 ) známka - 2,84 ( 3915 ) 27. 4. 2002 424 znaků To takhle přijde O'Brian (prostě Ir) do baru, poručí si pět panáků a naráz je vypije. Takhle to jde druhý den, třetí... až se ho barman zeptá: Proč si ty panáky nedáte postupně? Nás je totiž pět kamarádů a jsme zvyklí se takhle scházet. No a ti čtyři jsou daleko, tak piju za ně. Chodí tam dál až jednou si dá místo pěti panáků čtyři. Co se stalo? Umřel vám kámoš? Ne, já nepiju. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 32 ( 31 ) známka - 2,85 ( 5260 ) 31. 7. 2011 116 znaků Mám pro Vás dvě zprávy.ŘEkněte mi prosím nedjříve tu dobrou.Já jsem řekl, že je některá z nich dobrá? RadimO Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 1275 ( 24 ) známka - 2,85 ( 3801 ) 16. 2. 2005 82 znaků Kam jdeš? Na jahody! Co blázníš, vždyď je zima. To nevadí, ja mám svetr!!! Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 599 ( 30 ) známka - 2,85 ( 3411 ) 17. 11. 2002 139 znaků Jde Svinka do lesa a potka hrocha. Svinka hrochovi povida. Hele hrochu kolik je hodin. A chroch se zamysli a povida to by me taky zajimalo. Vtipaleknejvetsi Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry |
|
|
|
|