|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <13> <14> <15> <16> <17> || <26> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 256 příspěvků na 26 stránkách ) Vtipy - NevěraVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Nevěra posláno ( dnes ) - 877 ( 20 ) známka - 2,96 ( 3905 ) 2. 6. 2007 259 znaků Mladé manžele a jejich prvorozené dítě navštíví příbuzní. "To děvčátko je pěkné, ale zdá se mi, že je trochu slabé." povídá švagr. Ale urozený otec ho troufne: "Prosím tě! Co by jsi ještě nechtěl po pětiměsíčním manželství?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vztahy a manželství, Nevěra posláno ( dnes ) - 963 ( 19 ) známka - 2,87 ( 4416 ) 11. 5. 2003 56 znaků Víte jak se polsky řekne tchýně? Baba přebytečná!Ája Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 406 ( 19 ) známka - 2,95 ( 2777 ) 1. 7. 2005 159 znaků Pan Kalianko k sousedovi: "Musím se ti přiznat, tvá žena tě podvádí se mnou." - "To je ale lhářka, tvrdila mi, že její milenec je hezký a chytrý!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 1289 ( 19 ) známka - 3,02 ( 3939 ) 2. 1. 2007 291 znaků "Pokaždé, když se vrátíš s manželem z dovolené, tak jsi těhotná. Víš, že mě tím udivuješ?" - "Ale víš, jaký já mám až do porodu strach?" - "Nejsi sama, toho se bojí více žen." - "Ale já se ani tak nebojím porodu, jako spíš toho, jakou bude mít to dítě barvu!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 340 ( 18 ) známka - 2,95 ( 2721 ) 23. 5. 2002 240 znaků "Drahá, kdybych zemřel, vdala by ses znovu?""No, asi jo." "Spala bys s ním v jedné posteli?" "No, asi ano." "Milovala by ses s ním?" "Byl by to přece můj manžel, drahý." "Dala bys mu moje golfové hole?" "Ne. On je levák." Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 411 ( 18 ) známka - 2,96 ( 3872 ) 23. 9. 2004 408 znaků Manželka mluví na manžela: "Slyšela jsem, že tvoje sekretářka je těhotná?""To je její problém" odpoví klidně manžel. "Slyšela jsem, že je těhotná s tebou!" pokračuje dále manželka. Manžel v klidu odpoví: "To je můj problém!" Manželka však pokračuje: "Co tomu, ale řeknou, ženský v obchodě a moje kamarádky?" Manžel s úplným klidem odpoví: "Jo to je tvůj problém". Bludimíra Snapeová Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vztahy a manželství, Nevěra posláno ( dnes ) - 395 ( 18 ) známka - 3 ( 4144 ) 4. 2. 2005 243 znaků "Tati," osloví ho synek, "komu mám věřit, rádiu nebo mamince?" - "Přijde na to, oč jde." - "No, v rozhlase upozorňují, že je venku hodně smogu, ale maminku jsem včera zaslechl, jak říká do telefonu: "Přijď, vzduch je čistý!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 447 ( 18 ) známka - 2,93 ( 1950 ) 26. 7. 2005 344 znaků Čeká chlápek v porodnici, jaký bude přírůstek do rodiny, přijde k němu sestřička a říká: "Gratuluji, jsou to čtyrčata!" Maník se nafoukne samou pýchou a vychloubačně promluví na sestřičku: "To mám ale rouru, co?" a sestřička na to: "To asi jo, ale měl byste si ji nechat vymést, všechna děcka jsou totiž černá!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 447 ( 18 ) známka - 2,93 ( 3176 ) 30. 10. 2005 145 znaků Chlap se vrací domů z práce. Jde do ložnice a vidí nahého chlapa. "Kdo jsi?" - "Milenec." - "A kde je žena?" - "Schovala se do skříně!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 505 ( 18 ) známka - 2,96 ( 2851 ) 7. 2. 2006 200 znaků Na koupališti si Pepa povídá s krásnou slečnou a ta se jej ptá: "Co je to za tu paní, co se na nás pořád dívá?" - "Ani se neptejte, budu mít co dělat, abych jí vysvětlil, kdo jste vy!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra <5x< << <1> || <13> <14> <15> <16> <17> || <26> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 256 příspěvků na 26 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|