|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <10> <11> <12> <13> <14> || <26> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 256 příspěvků na 26 stránkách ) Vtipy - NevěraVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Nevěra posláno ( dnes ) - 454 ( 3 ) známka - 2,96 ( 2783 ) 20. 8. 2007 479 znaků Přijde Ind na úřad v hlavním městě a povídá: "Sáhib, já se chci rozvést." Úředník se na něj přísně podívá a odvětí: "To není jen tak, musíš k tomu mít nějaký důvod." Ind se na něj podívá, zamyslí se a povídá: "Podívejte se, sáhib, já jsem rolník a tak vím, že když zaseju rýži, sklidím rýži. Když zasadím strom manga, sklidím mango. Ale když zaseju Inda a sklidím Číňana, no řekněte, sáhib, není to dostatečnej důvod?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 449 ( 10 ) známka - 3,05 ( 2507 ) 28. 10. 2005 120 znaků "Hele, Pepo, od koho jsi koupil maso?" - "Od tvého milence!" zavtipkuje manžel - "Cože? Standa dělá v řeznictví?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 447 ( 18 ) známka - 2,93 ( 1946 ) 26. 7. 2005 344 znaků Čeká chlápek v porodnici, jaký bude přírůstek do rodiny, přijde k němu sestřička a říká: "Gratuluji, jsou to čtyrčata!" Maník se nafoukne samou pýchou a vychloubačně promluví na sestřičku: "To mám ale rouru, co?" a sestřička na to: "To asi jo, ale měl byste si ji nechat vymést, všechna děcka jsou totiž černá!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 447 ( 18 ) známka - 2,93 ( 3175 ) 30. 10. 2005 145 znaků Chlap se vrací domů z práce. Jde do ložnice a vidí nahého chlapa. "Kdo jsi?" - "Milenec." - "A kde je žena?" - "Schovala se do skříně!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 446 ( 43 ) známka - 2,89 ( 3647 ) 5. 11. 2007 75 znaků "Nazdar Pepo, strávil jsem s tvou ženou noc." - "A sakra, zase dlužnej?"StM Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 3647 lidí, prům. známka 2,89 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 441 ( 42 ) známka - 2,92 ( 6008 ) 22. 1. 2005 222 znaků Pepa k manželce: "Tak jsem slyšel, že když to v manželství neklape, stačí si pořidit na určitou dobu milence." - "Z toho nic nebude", odpoví mu manželka, "už jsem to mnohokrát zkusila a vše je při starém!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vztahy a manželství, Nevěra posláno ( dnes ) - 438 ( 22 ) známka - 3,02 ( 3405 ) 20. 6. 2005 141 znaků Přijde Pepa domů a oboří se na manželku: "Cítím, že mně podvádíš s jiným!" - "Ale nekecej, vždyť se potom vždycky osprchuji!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 430 ( 14 ) známka - 2,88 ( 3307 ) 23. 5. 2002 406 znaků Chlápkovi na poslední chvíli zrušili služební cestu a tak zůstal doma se svojí nervózní ženou. Kolem půlnoci zazvoní telefon, tak ho chlápek zvedne a zamumlá obvyklé 'Haló'. Pak vyvalí oči:"Cože? Tady? Uprostřed hnědouhlený pánve?!?" Pak zavěsil a manželka, která se mezitím vzbudila, se ptá, kdo to byl. "Ale, nějakej trouba, co chtěl vědět, jestli je čistej vzduch." Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 427 ( 21 ) známka - 2,87 ( 3151 ) 8. 9. 2005 196 znaků Ptá se oddávající mladého muže: "Vy jste ženich?" - "Ne, ten je támhle u dveří, já jsem ve finále vypadl, ale po praktických zkouškách si mně nevěsta ponechala jako náhradníka!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra posláno ( dnes ) - 426 ( 34 ) známka - 2,94 ( 2858 ) 5. 4. 2005 271 znaků "Proč si balíš ten padák, Jeníčku? Říkal jsi, že jdeš na schůzku s Mařenkou?" - "Když ona, maminko, bydlí v dvaadvacátém poschodí." - "Tak jsou tam přece schody a výtah." - "To ano, ale já nikdy nevím, kdy se její manžel může nečekaně vrátit!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Nevěra <5x< << <1> || <10> <11> <12> <13> <14> || <26> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 256 příspěvků na 26 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|