Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O mužích > Podle počtu poslání dnes - strana 11

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <9>  <10>  <11>  <12>  <13> ||  <45>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 448 příspěvků na 45 stránkách )


posláno ( dnes ) - 984 ( 34 )
známka - 3,02 ( 2275 )
1. 12. 2002
79 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo je na zensky nejspinavejsiho, nejsmradlavejsiho a nejosklivejsiho?
CHLAP!!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 1804 ( 34 )
známka - 2,89 ( 2890 )
9. 2. 2003
297 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTrosečník je už asi 30let na pustým ostrově a jednou ráno mu moře vyplaví ženskou. Když ji probere a vysvětlí situaci, ona povídá „...to si asi rád, že už máš to, co ti tak dlouho chybělo co???" Trosečník se rozzáří: „COOOOOŽŽŽÉÉÉÉÉ ty máš sebou pivo....???"

vladenkat

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 462 ( 34 )
známka - 3,01 ( 1942 )
29. 2. 2004
104 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJakým způsobem muži vyměňují roli toaletního papíru?
To nikdo neví, ještě to nikdo neviděl.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 3079 ( 34 )
známka - 2,95 ( 4535 )
15. 1. 2005
78 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo je to? Má to osm rukou a IQ 60?
Čtyři muži sledují fotbalový zápas.

vikča 99

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 4535 lidí, prům. známka 2,95


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 65 ( 34 )
známka - 2,93 ( 9856 )
19. 3. 2009
250 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kalianko vybírá dárek k Vánocům: "Máte něco levného, užitečného a hezkého?" "Třeba tady kapesníčky - pro koho to máte?" - "Pro manželku." - "To bude překvapená." - "To určitě, ona myslí, že dostane pod stromeček kožich!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, V obchodě, Vánoční a novoroční, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 34 ( 34 )
známka - 2,98 ( 5828 )
14. 8. 2012
289 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek vyleze z obchoďáku a zjistí, že mu mezitím někdo naboural venku zaparkované auto. Za stěračem byla cedulka: "Jak tohle píšu, sleduje mě několik lidí, kteří si myslí, že vám sem píšu svoje jméno, adresu a číslo havarijního pojištění. Ale není to tak."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O mužích
posláno ( dnes ) - 2616 ( 33 )
známka - 2,91 ( 8242 )
5. 11. 2002
173 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBuh : "Jak sis Adame jiste vsiml, daroval jsem ti MOZEK a PENIS."
Adam: "Ano?"
Buh : "Je v tom ale hacek. Dal jsem ti pouze tolik KRVE, abys nemohl pouzivat oba najednou."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, O bohu
posláno ( dnes ) - 2591 ( 33 )
známka - 2,95 ( 3607 )
14. 12. 2002
82 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVite proc Buh stvoril prvniho chlapa? Protoze prvni vyrobek je vzdycky zmetek :-))

Katka-Zlín

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 58 ( 33 )
známka - 3,09 ( 2501 )
5. 4. 2009
116 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde Pepa k řezníkovi a ptá se na spišskou klobásu "Máme jen čabajku." - "To je jedno, chci to do plavek."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 35 ( 33 )
známka - 2,92 ( 2148 )
29. 9. 2011
95 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva transformeři z hospody a jeden povídá druhému:"Hele, nesložíme se na taxíka?“

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích



<5x<   <<     <1> || <9>  <10>  <11>  <12>  <13> ||  <45>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 448 příspěvků na 45 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0326)