Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O mužích > Podle počtu poslání - strana 45

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <40>  <41>  <42>  <43>  <44> ||  <45>          <+> přidat příspěvek
( celkem 448 příspěvků na 45 stránkách )


posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 2,94 ( 5299 )
21. 2. 2011
635 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSešly se dvě přítelkyně a dohodly se, že si udělají mejdan.
"Víš co?" povídá jedna. "Ty sežeň jídlo a pití a já 32 chlapů."
"Prosím Tě, 32 chlapů! Vždyť jsme jenom dvě."
"Znáš chlapy, polovina jich na to zapomene a přijde jich jen 16."
"No jo, ale i těch 16 je trošku moc ne?"
"Znáš chlapy, polovina se jich opije a zůstane jich použitelných jen 8."
"Osm chlapů a my dvě, to je pořád ještě hodně, ne?"
"Znáš chlapy polovina jich nebude moct, tak zbývají jen čtyři."
"Ale i tak, čtyři chlapi a my jsme jen dvě..."
"Znáš chlapy, co když budeme chtít každá dvakrát...????

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, O ženách, Sex
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 2,95 ( 3214 )
22. 3. 2012
626 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlápek k doktorovi a povídá: Pane doktore, mám strašnou zácpu, nemáte na to něco? Doktor mu odpoví: Člověče, máte štěstí, že jste přišel. Právě mi dodali nový super lék z Německa. Jsou to kapky, ale musí se pečlivě dávkovat. Jak dlouho vám to trvá k domovním dveřím? Sedm minut. Doktor nakape kapky a znovu se ptá: Jak dlouho jdete po schodech do bytu? Dvě minuty. Doktor znovu nakape a povídá: Teď běžte normálně domů a všechno bude v pořádku. Druhý den se potkají a doktor se ptá: Tak co? A chlápek odpoví: Pane doktore, jste borec, sek jste se jen vo tři schody.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, U doktora
posláno ( dnes ) - 6 ( 5 )
známka - 2,93 ( 6746 )
30. 12. 2010
578 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHádají se tři mušketýři, kdo má přesnější oko a ruku při šermování.
První povídá: „Vidíte tuhle mouchu????“
Švih.... A moucha padá k zemi na 2 půlky.
Druhý na to: „Pch, to nic není, sledujte!“
Švih, švih...... a moucha se poroučí k zemi na 4 kusy.
Třetí na to: „Pánové, teď se dobře dívejte!“
Švih........ a moucha letí nerušeně dál.
První dva mušketýři na sebe kouknou a pak jeden z nich praví: „A co jako??? Vždyť pořád letí?!?!?!“
Třetí na to: „To jo, ale už nikdy nebude mít děti!!!“

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, O mužích
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,85 ( 3412 )
21. 3. 2012
740 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlápek do pohřebních služeb. Prodavař se ho kultivovaným smutným hlasem ptá: Čim posloužím, pane? Umřela mi tchýně,tak bych chtěl nějakou rakev. Ano, máme tady obrovský výběr.Třeba tady překrásná rakev z dubového dřeva, bohatě vyřezávanou, cena 20000 Kč. Povídám, tchýně mi umšela, něco levnějšího. Ano, maáe tady levnější, smrkové dřevo, mahagonová dýha, za deset tisíc. Vy to asi nechápete, já chci rakev pro tchýni. A levnou, tu rakev. No, mohu vám nabídnout armádní výprodej, smrkové fošny bez povrchové úpravy, stojí dva a půl tisíce. Poslyště, to je hrozně drahé. Nemáte něco tak za pět set? Za 500 Kč bychom vám mohli leda do tchýně nastřelit madla.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 3,06 ( 2052 )
25. 3. 2012
945 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek v letadle vejde do první třídy a zjistí, že na jeho místě sedí nějaká žena, tak ji upozorňuje, že sedí na jeho místě. Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami. Chlápek došel pro stevarda a ten ženské říká: Madam, tohle je první třída. Vy máte lístek do turistické. Prosím vás, vstaňte a jděte na své místo do turistické třídy. Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami. Stevard došel pro kapitána. Kapittán také vysvětlil blondýnce, že se má jít posadit na své místo. Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami. Nato se kapitán k ženě naklonil a něco jí pošeptal. Ta se pak spěšně zvedla, usmála se na něj a odešla do turistické třídy. Stevard i chlápek jen vyvalili oči: Kapitáne, my se s ní hádáme půl hodiny a vy jí jen něco pošeptáte a ona se zvedne a odejde... Co jste jí řekl? Řekl jsem jí, že první třída v Miami nezastavuje.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,86 ( 2121 )
25. 3. 2012
938 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHonza vyrazí do světa a dojde na rozcestí u Černého lesa. Tři cesty vedou na všechny strany, po čtvrté přišel. Stojí, rozhlíží se a najednou vidí stařenku sedět na kameni. Honzíčku, dej mi kousek chleba a já ti povím, kudy máš jít, řekla stařenka. Babi, vypij vědro vody, a já ti dám chleba, říká chytrý Jenda. Babka vezme vědro vody a pije, pije, pije, až to vypije. Honzíčku, dej mi kousek chleba a já ti povím kudy. Babi, vypij ještě jedno vědro a já ti dám buchtu. Babka zase vezme vědro vody a pije, pije, pije, až to vypije. A zase: Honzíčku, dej mi, prosím, už kousek té buchty, abych ti mohla říci, kudy máš jít. Babi, povídá promyšleně Honza, vypij ještě jedno a já ti dám všechno, co mám. Babka vezme vědro, pije, pije, pije a v polovině to položí a říká: Už nemůžu. Honza hbitě využil situaci a povídá: Babi, tys neměla hlad, tys měla žízeň!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 3 ( 2509 )
10. 4. 2012
567 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPouští jde chlap. Už tři dny. Má žízeň. Najednou v delíriu vidí:V dálce za dunami stánek a v něm prodavač. Zase vyrazí s novou energií, když dojde až ke stánku, udýchán zachrčí:"Vodu!"Prodavač povídá:"Ne, já prodávám jen kravaty."Chlápek zoufale padne k zemi, ale pak se zvedne a z těžka vyrazí dál.Další noc. Další den. Najednou v delíriu vidí:V dálce za dunami hotel. Doplazí se ke vchodu. Před vchodem stojí vrátný v livreji. Chlap zachroptí:"Vodu!"A vrátný na to:"Lituji, pane, ale bez kravaty Vás sem nepustím."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,91 ( 2134 )
10. 4. 2012
700 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři zesnulí jdou do nebe. Aby smazali všechny hříchy, které spáchali, musívytrpět zlo, které napáchali při svém řemesle. První byl obuvník, druhý krejčí atřetí cukrář. První vstoupil dovnitř, a pak bylo slyšet bolestný křik. Kdyžvyšel ven, ptali se ho, co že mu tam dělali:"Něco hrozného, přitloukli mi na nohy boty."Druhý šel dovnitř, zase slyšet křik, a když vyšel, tak se ho ptají:"Příšerné, přišili mi na tělo oblek."Cukrář povídá:"Co mně mohou provést, vždyť jsem byl jen cukrář."Vešel dovnitř. Začal se ozývat úplně hrozný řev. Když se cukrář vypotácel ven,ti dva se ptají, co bylo:"Ani se neptejte. Šlehali mi vejce..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích



<5x<   <<     <1> || <40>  <41>  <42>  <43>  <44> ||  <45>          <+> přidat příspěvek
( celkem 448 příspěvků na 45 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0648)