Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 17

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <15>  <16>  <17>  <18>  <19> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 836 ( 16 )
známka - 2,78 ( 3315 )
28. 8. 2004
489 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkala žirafa myšku a ríká:
"Ty ani nevíš, jaké to je dobré mít takový dlouhý krk."
"Hmmm", myška na to.
"Díky svému krku dosáhnu na ty nejvyšší a nejchutnejší lístecky na stromě."
"Hmmm."
"A kdyz, je polykám, to tak krásne dlouho trvá, nez to projde celým mým krkem."
"Hmmm."
"A kdyz se pak napiju pramenité vody, ona tak krásne dlouho a dlouho sklouzává do zaludku a celou mne ochlazuje."
"Hmmm," rozpovídá se myška "a...uz jsi nekdy zvracela?"

sweetfrog

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 702 ( 16 )
známka - 2,83 ( 2776 )
23. 10. 2004
312 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedi zelvi rodinka v cukrarne a pochutnava si na zmrzline. "Asi bude prset." Rekne otec. "Bez synu domu a prines desnik." Synek tedy poslechne a jde. Za tri dny neni jeste zpatky. "Asi bychom tu synkovu zmrzlinu meli radeji snist." Rekne otec a ode dveri se ozve: "Tak to ne, jestli to udelate, tak nikam nejdu!"

Piepe

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 535 ( 16 )
známka - 2,94 ( 2026 )
30. 3. 2005
224 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUtíká zajíc a druhý se ho ptá proč. "Ministerstvo nařídilo uříznout všem zajícům třetí ucho!" - "Ale vždyť my máme jen dvě uši?" - "To vím, ale oni jako obvykle napřed řežou a pak teprve počítají!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 64 ( 16 )
známka - 2,79 ( 3044 )
17. 5. 2006
695 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednou přijede medvěd s novou motorkou na louku a zajíc se ptá svezeš mě?? Medvěd: No jasně sedni si do zadu... Jedou 70km/h medvěd se ptá zajíci nebojíš se?? Ne medvěde nebojím. Jedou 100km/h a medvěd se ptá zajíci nebojíš se??? Ne medvěde nebojim. Jedou 170km/h a medvěd se ptá zajíci nebojíš se?? Ne medvěde nebojim. A víš co můžu si vozkoušet taky řídit?? No jasný tak řídí zajíc. Jedou 70km/h Medvěde nebojíš se? Ne zajíci nebojim. Jedou 100km/h zajíc se ptá medvěde nebojíš se?? Ne zajíci nebojim... Jedou 170km/h Tak co medvěde nebojíš se??? Ne zajíci nebojim... Ale měl bys medvěd: A proč?? Zajíc: Protože já nedosáhnu na BRZDY

Ajinka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 958 ( 16 )
známka - 2,83 ( 3048 )
22. 6. 2006
314 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDo hospody vstoupí zajíček a povídá: "Jestli ten, kdo mi ukradl koně, ho hned nevrátí, udělám to, co by v takové situaci udělal můj děda." Za chvíli se u hospody objeví kůň. Zajíc chce odejít, ale všichni touží vědět, co by udělal jeho děda. Zajic na to: No co by, šel domů pěšky..."

elinka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1083 ( 16 )
známka - 2,87 ( 2657 )
23. 1. 2007
448 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede princ lesem, najednou mu zakopne kůň a PLESK, princ se válí v bahně. Zvedne hlavu, otře humus z očí a vidí hnusnou bradavičnatou ropuchu. To se ví, že ta kráska chce polibek. Princ si představí princeznu 90-60-90, zvedne žábu, ze které kape bláto pochybného původu a fůůůj, políbí jí.
A nic. "Héj, co z toho budu mít", řve princ na prchající ropuchu.
"HOVNO," odpoví žába. "Já jsem TEPLEJ ŽABÁK JARDA!"

Killing Machinery

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 712 ( 16 )
známka - 2,91 ( 2059 )
22. 3. 2007
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJestliže plavání zeštíhluje, tak co dělají velryby špatně?

Poslal somálec

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 53 ( 16 )
známka - 2,96 ( 2268 )
14. 4. 2009
317 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLiška žere, přiblíží se k ní zezadu zajíc a ošoupe ji. Liška jej honí, zajíc skočí do křoví a aby to zamaskoval, vezme si noviny a dělá, že si čte. "Zajíci neviděl jsi tady běžet kolegu?" - "Myslíš toho, co tě ošoupal?" - "Teda, na to se vykašlu, je to pět minut a už to je v bulváru!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2268 lidí, prům. známka 2,96


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 16 )
známka - 2,92 ( 3749 )
23. 7. 2009
991 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvířátka v lese se domluví, že nebudou pít a medvěd, jako nejsilnější z lesa to má kontrolovat. Hned druhý den nachytá zajíce, který je úplně na šlupky. Strašně mu vynadá a připomene mu, že se všechna zvířátka dohodla, že pití už bylo dost a že nebude nikdo pít. Zajíc se omluvil, že stěhoval nábytek a našel starou flašku rumu, vypil ji, ale bylo to naposled. Následující dva dny se vše opakovalo. Čtvrtý den už silně vytočený medvěd vyloženě hledá, kde se zase válí vypitý zajíc, jenomže ono nic. Jde tedy spokojeně domů zkratkou okolo studánky a chce si dát doušek čisté pramenité vody, když vtom vidí, že z vody kouká brčko a tak ho vytáhne. Na druhém konci se drží zajíc a jako vždy úplně na plech. Medvěd spustí už ohranou písničku o tom, jak se zvířátka dohodla, že nebudou pít ...., ale zajíc mu skočí do řeči "Že nebudete pít jste dohodli vy, zvířátka, ale my ryby vám na to kašlem"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 33 ( 16 )
známka - 2,89 ( 2114 )
1. 8. 2009
166 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak co, tetičko, jak funguje tvá stará pastička na myši?”
"Bezvadně, ráno se té staromódní technice tři myši posmívaly, až se uchechtaly k smrti.”

Vložil Áňa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <15>  <16>  <17>  <18>  <19> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0378)