Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 20

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <18>  <19>  <20>  <21>  <22> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 39 ( 15 )
známka - 2,85 ( 2754 )
15. 1. 2010
328 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelbloudátko: "Mami proč máme na zádech ty hrby?"
"No když jdeme pouští máme v nich zásoby tuku."
"A proč mám tak husté řasy?"
"Aby nám nenafoukala zrnka písku do očí když jdeme po poušti."
Velbloudě se ještě párkrát zeptá a pak prohlásí:
"A mami není nám to všechno na nic, když jsme v zoo?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 37 ( 15 )
známka - 2,93 ( 2328 )
19. 7. 2010
99 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPlavou dva žraloci podle pobřeží, a vidí surfaře: "Hele, svačinka i s podnosem a ubrouskem!"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 15 )
známka - 2,94 ( 2035 )
2. 10. 2011
332 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPytlák jde do lesa střelit srnce. To se mu podaří a tak milý pytlák hodí srnce přes rameno a opatrně spěchá k domovu. Ale co čert nechtěl, na kraji lesa na něho čeká myslivec: "Tak kampak?" - "Ale, byl jsem se psem na procházce a on mi cestou omdlel, tak ho nesu domů." - "A co ty parohy?" - "To je jeho problém!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2035 lidí, prům. známka 2,94


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 15 )
známka - 2,98 ( 2113 )
6. 10. 2011
66 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBílé myšky jsou lední medvědi, kteří přečkali socialismus

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 702 ( 14 )
známka - 2,94 ( 2083 )
29. 8. 2002
219 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí si tak hroch v bahně, prdí do vody a počítá bublinky. Přijde k němu druhý hroch a povídá:
"Poď se mnou zašlapovat žáby!" "Jsi se zbláznil, ne? To mám všeho nechat a jít dělat nějaké kraviny?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 483 ( 14 )
známka - 2,85 ( 2545 )
2. 11. 2002
132 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽABÍ ROZHOVOR - Do mého rybníčku se vejdou 4 vědra vody. Do mého i 100. Kecáš!!! Mluvím pravdu včera jsem ztratil špunt.

Petra Chaloupková

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 462 ( 14 )
známka - 2,88 ( 1931 )
26. 5. 2004
192 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSpadne myška do sudu s vínem a prosí kočku: Kočko vytáhni mě, až mě vytáhneš, můžeš mě hned sníst.
Kočka ji vytáhne a myš uteče: Přece bys nevěřila starý opilý myši.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 456 ( 14 )
známka - 2,95 ( 2264 )
26. 4. 2006
384 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvířátka se domluvěj, že si postaví v lese automat na pití. Přije vlk, hodí do automatu bůra, vypadne mu pití. Přijde liška, hodí tam bůra, vypadne jí pití. Přijde zajíc, hodí do automatu bůra a nic. Tak do něj začne mlátit, kopat, cloumá s tím a přád nic. Pak z automatu vyleze myška a povídá. "Ty bys chtěl pít viď? Mě už se čurat ale nechce!!!"

Sexy.pussy.girl

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 48 ( 14 )
známka - 2,97 ( 3245 )
21. 5. 2008
208 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde chlap k milence a říká: "Ten tvůj pes má náký divný oči" a milenka řekne "To se mu diváš do zadnice" a milenec na to: "Tak to si asi moc nepochutnal na tý sušence co jsem mu právě vnutil."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Ze života
posláno ( dnes ) - 79 ( 14 )
známka - 2,96 ( 1919 )
14. 6. 2008
267 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde medvěd za zajícem a řekne mu: "Pojď se mnou na diskotéku" a zajíc na to "Ne nejdu ještě by mě tam někdo tak malýho zbil!" Medvěd ho nakonec překecá a u v chodu vidí zajíc velblouda a řekne: "Ne já tam nejdu, dívej jaký boule udělali koňovi."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <18>  <19>  <20>  <21>  <22> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0068)