Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 23

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <21>  <22>  <23>  <24>  <25> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 325 ( 12 )
známka - 3,11 ( 2501 )
16. 3. 2003
64 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuQ: Jaky je nejhlasitejsi zvuk v dzungli?
A: Sloni zerou tresne.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 475 ( 12 )
známka - 2,91 ( 2450 )
26. 4. 2003
177 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSlepic snese sedmikilove vejce. To samozrejme vzbudi zajem medii a novinari se ptaji kohouta: "Budete se snazit o dalsi, vetsi?" "Ne." A co planujete? "Pujdu zmlatit pstrosa!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 338 ( 12 )
známka - 2,93 ( 2465 )
1. 11. 2003
171 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde takhle čáp žabím rájem a jedna žába se ho ptá: Ahoj čááápe, co tady děláááš?
Čáp na to: hledám žááby s velkou hubou.
Žába: tady žadna neni

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 509 ( 12 )
známka - 2,9 ( 1861 )
7. 2. 2004
165 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLeze slon na strom a jde okolo medved a pta se: Slone proc lezes na ten strom?? Pac ja mam rad jablicka.... ale slone ty lezes na borovici?? No ja je mam v kapse....

Andilek.lp

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1499 ( 12 )
známka - 2,88 ( 1990 )
14. 8. 2004
204 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDáma ve středním věku si kupovala papouška. Jednoho si vyhlédla a povídá mu:
"Tak co, ty malej hlupáčku, umíš mluvit?"
A papoušek odpověděl:"A co ty, stará čarodějnice, umíš lítat?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 543 ( 12 )
známka - 2,85 ( 2663 )
14. 6. 2005
188 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV okně stojí chrt. Pod oknem se prochází buldog a volá: "Pojď dolů, půjdeme si hrát!" - "Nemůžu, jsou zamčené dveře!" - "Tak skoč dolů!" - "Kdepak, nechci vypadat jako ty!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 561 ( 12 )
známka - 2,92 ( 2306 )
27. 1. 2006
259 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe doba honů. V příkopě sedí zajíček, má ovázanou packu a usedavě naříká. Přihopkuje k němu druhý a soucitně praví: "Copak, hony, hony?" První zafňuká: "Hony." "Mysliveček, mysliveček?" "Mysliveček." "Střelil, střelil?" "Ne, šláp."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 411 ( 12 )
známka - 2,82 ( 2713 )
14. 4. 2006
185 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV Austrálii si malý tučňáček lebedí v kapse klokanice a říká si: "To je super." Na Antarktidě sedí mezi tučňáky malý klokánek, mrzne a naříká:" Zatracená výměna!"

Vanilie.srdicko@seznam.cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 67 ( 12 )
známka - 2,81 ( 2860 )
28. 6. 2006
796 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká medvěd lišku: "Hele liško, nechceš zmlátit zajíce?" "No tak dem na něj, ale jak to vlastně uděláme?" "No tak třeba když bude mít čepici, tak ho zmlatíme že jí má, no a když jí nebude mít, tak ho zmlátíme, že jí nemá" Potkají zajíce : "Ahoj zajíčku. Kde máš čepici?" "Nemám..." tak ho seřežou do krve. Druhej den se to opakuje, a tak i třetí a čtvrtej den liška říká, že je to už ohraný: "Tak teda, já vím, že zajiček kouří. No tak když bude mít cigára s filtrem, tak ho zbijeme, že má s filtrem. No a když bude mít bez filtru... však to znáš..." Potkají počtvrté zajíce: "Ahoj zajíčku. Máš cigarety?" "A chcete s filtrem nebo bez?" V tom ho začne medvěd mlátit do obličeje a řve: "Kde máš čepici, ty hajzle..."

Bajdon

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 730 ( 12 )
známka - 2,84 ( 2141 )
6. 12. 2006
98 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se dvě želvy a jedna je bez krunýře.
"Co se ti stalo?"
"Ále utekla jsem z domova."

Moňa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2141 lidí, prům. známka 2,84


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <21>  <22>  <23>  <24>  <25> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0497)