|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <24> <25> <26> <27> <28> || <32> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách ) Vtipy - O zvířátkáchVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie O zvířátkách posláno ( dnes ) - 575 ( 11 ) známka - 2,85 ( 2000 ) 24. 3. 2004 135 znaků Potkají se dvě klíšťata a jedno říká: "Tak co,jakej je život?"A druhé říká: "Ani se neptej, už dvakrát mě vytočili!" Kristýnka a Blanička Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 148 ( 11 ) známka - 2,91 ( 3399 ) 14. 5. 2004 528 znaků Ptá se mladý velbloud maminky. "Mami, proč máme tak veliký řasy?" "No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí." "A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky." "No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil." "A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?" "No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní." "To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 510 ( 11 ) známka - 2,84 ( 1920 ) 8. 6. 2004 203 znaků Jsou tri slepice: ceska, nemecka a slovenska. Ceska rika ja snesu za rok 160 vajec ta nemecka: to nic neni ja snesu za rok 180 vajec. Ta slovenska rika: Preco bysom si prtku namahala ked sa daju kupit!!!Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 696 ( 11 ) známka - 2,95 ( 2051 ) 15. 11. 2004 221 znaků Zaba u fotografa: Pane fotograf, chci vyfotit, ale mam na vsech fotkach moc velkou hubu, nejde to nak zaridit? Ale jiste, reknete "dzem" aby se vam ta huba smrskla. Pripravy si fotak a rika,ted! A zaba: maaarmeeelaaadaaa!Mafa Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 630 ( 11 ) známka - 2,84 ( 2257 ) 25. 12. 2004 124 znaků Potkají se dvě kočky a první povídá: "MŃAU" a druhá "MEEE" prvni: "CO TO POVÍDÁTE" druha: "UČÍM SE CIZÍ JAZYKY"alexandria Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 694 ( 11 ) známka - 2,89 ( 2519 ) 14. 3. 2005 105 znaků Sedí pět mravenců na žiletce, přijde šestý mravenec a říká: "Nazdar kluci, hele šoupněte se!"Pett Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 732 ( 11 ) známka - 3 ( 2289 ) 29. 5. 2005 137 znaků Opilý zajíc vyleze na stůl a vykřikuje: "Kdo se chce se mnou prát?" Medvěd: "Já!" Zajíc: "Kdo se chce prát se mnou a medvědem?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 150 ( 11 ) známka - 2,87 ( 3476 ) 3. 11. 2005 1243 znaků Běhá si tak zajíc po lese, běhá, když najednou vidí jezevce, jak hulí marihuanu.Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničís zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Jezevec uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s ním jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají vlka, úplně opilého, ale chlastá dál. Zajíc povídá: "Vlku, vlku, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Vlk uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe kokain. Zajíc povídá: "Liško, liško, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Liška uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když potkají medvěda, jak čichá toluen. A všichni povídají: "Medvěde, medvěde, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději s námi zaběhat!" Medvěd otevře jedno oko a povídá: "Nikam nejdu, seru na vás! Pokaždý, když si dá zajíc extázi, tak všichni běháme po lese jako kokoti!!" 5 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 631 ( 11 ) známka - 2,88 ( 2318 ) 11. 5. 2006 144 znaků Přijde pták k doktorovi a povídá:"Pane doktore, mně je nějak špatně." Doktor ho prohlédne a řekne: "To nic, to je jen chřipka..." Lucka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 715 ( 11 ) známka - 2,99 ( 2516 ) 19. 5. 2006 156 znaků Opaluje se žába na pláži, kolem běží slon a šlápne jí na břicho až pod tou tíhou vyvalí oči! A slon na to to čumíš co, mam nový tenisky!Janiška Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách <5x< << <1> || <24> <25> <26> <27> <28> || <32> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|