|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <24> <25> <26> <27> <28> || <32> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách ) Vtipy - O zvířátkáchVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie O zvířátkách posláno ( dnes ) - 575 ( 11 ) známka - 2,85 ( 2000 ) 24. 3. 2004 135 znaků Potkají se dvě klíšťata a jedno říká: "Tak co,jakej je život?"A druhé říká: "Ani se neptej, už dvakrát mě vytočili!" Kristýnka a Blanička Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 148 ( 11 ) známka - 2,91 ( 3399 ) 14. 5. 2004 528 znaků Ptá se mladý velbloud maminky. "Mami, proč máme tak veliký řasy?" "No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí." "A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky." "No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil." "A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?" "No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní." "To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 510 ( 11 ) známka - 2,84 ( 1920 ) 8. 6. 2004 203 znaků Jsou tri slepice: ceska, nemecka a slovenska. Ceska rika ja snesu za rok 160 vajec ta nemecka: to nic neni ja snesu za rok 180 vajec. Ta slovenska rika: Preco bysom si prtku namahala ked sa daju kupit!!!Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 696 ( 11 ) známka - 2,95 ( 2051 ) 15. 11. 2004 221 znaků Zaba u fotografa: Pane fotograf, chci vyfotit, ale mam na vsech fotkach moc velkou hubu, nejde to nak zaridit? Ale jiste, reknete "dzem" aby se vam ta huba smrskla. Pripravy si fotak a rika,ted! A zaba: maaarmeeelaaadaaa!Mafa Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 630 ( 11 ) známka - 2,84 ( 2257 ) 25. 12. 2004 124 znaků Potkají se dvě kočky a první povídá: "MŃAU" a druhá "MEEE" prvni: "CO TO POVÍDÁTE" druha: "UČÍM SE CIZÍ JAZYKY"alexandria Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 694 ( 11 ) známka - 2,89 ( 2519 ) 14. 3. 2005 105 znaků Sedí pět mravenců na žiletce, přijde šestý mravenec a říká: "Nazdar kluci, hele šoupněte se!"Pett Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 2519 lidí, prům. známka 2,89 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 732 ( 11 ) známka - 3 ( 2291 ) 29. 5. 2005 137 znaků Opilý zajíc vyleze na stůl a vykřikuje: "Kdo se chce se mnou prát?" Medvěd: "Já!" Zajíc: "Kdo se chce prát se mnou a medvědem?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 150 ( 11 ) známka - 2,87 ( 3476 ) 3. 11. 2005 1243 znaků Běhá si tak zajíc po lese, běhá, když najednou vidí jezevce, jak hulí marihuanu.Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničís zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Jezevec uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s ním jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají vlka, úplně opilého, ale chlastá dál. Zajíc povídá: "Vlku, vlku, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Vlk uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe kokain. Zajíc povídá: "Liško, liško, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Liška uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když potkají medvěda, jak čichá toluen. A všichni povídají: "Medvěde, medvěde, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději s námi zaběhat!" Medvěd otevře jedno oko a povídá: "Nikam nejdu, seru na vás! Pokaždý, když si dá zajíc extázi, tak všichni běháme po lese jako kokoti!!" 5 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 631 ( 11 ) známka - 2,88 ( 2318 ) 11. 5. 2006 144 znaků Přijde pták k doktorovi a povídá:"Pane doktore, mně je nějak špatně." Doktor ho prohlédne a řekne: "To nic, to je jen chřipka..." Lucka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 715 ( 11 ) známka - 2,99 ( 2516 ) 19. 5. 2006 156 znaků Opaluje se žába na pláži, kolem běží slon a šlápne jí na břicho až pod tou tíhou vyvalí oči! A slon na to to čumíš co, mam nový tenisky!Janiška Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách <5x< << <1> || <24> <25> <26> <27> <28> || <32> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|