Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 28

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 62 ( 10 )
známka - 2,97 ( 4791 )
22. 7. 2004
579 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí zajíc na kraji lesa. Přijde k němu liška a povídá: "Ahoj zajíčku co děláš?"
Zajíc se na lišku podívá, a vesele ji odpoví: "Brousím si drápky na vlka!" Liška si pomyslí svoje a odejde.
Přijde k zajíci medvěd a ptá se ho: "Ahoj zajíčku co tady děláš?"
Zajíček se na něj podívá a odpoví: "Brousím si drápky na vlka!" Medvěd se na zajíčka podívá a řekne: "to si docela odvážný!" a odejde.
Když jde kolem zajíčka vlk zastaví se a povídá: "Ahoj zajíčku, co děláš?" Zajíček se na něj podívá, a řekne: "PEDIKŮRU!"

Kristián

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 146 ( 10 )
známka - 3 ( 2696 )
26. 8. 2005
1677 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva králíci utekli z výzkumné laboratoře a poprvé v životě spatřili trávu. A tak hop, hop, hop, skákali přes ní, když tu potkali staršího králíka: "Ahoj," říká ten starší králík, "pokud chcete, můžete bydlet se mnou v mym doupěti." "Co je to doupě?" zeptali se králíci. "Pojďte za mnou," řekl jim starší králík, odvedl je do podzemí a oni byli unešení všemi těmi chodbami a jeskyňkami a rozhodli se zůstat s ním. Ráno je probudí dupání. Dup, dup, dup, dupe starší králík a ptá se jich, "nechcete jít se mnou na zelí?" "Co je to zelí?" ptají se oba králíci a starší králík je odvede na pole plné zelí, kde celý den chroupou, zelí jim hrozně chutná a tak se vracejí spokojeni s plnými žaludky a pochvalují si dnešního dne. Druhý den opět, dup, dup, dup a: "Pojďte na zelí," říká starší králík a tak hopkají. A další den znovu. To už pak povídá jeden druhému: "Což o to, zelí je dobrý, ale copak tohle je tan slavnej život? Pojď, ten musí bejt někde jinde." A tak jdou. Opět hop, hop, hop přes trávu, až potkají mladšího králíka, který se jich zeptá: "Ahoj. Zvu vás do svýho doupěte. Mám tam plno mladejch králičích holek." "Co je to holka?" ptají se králíci. "To uvidíte," odpoví jim ten mladší králík, "pojďte se mnou." Tak jdou a po celé tři dny si užívají dupky, dupky, dupky. Ale pak přijde první králík za tím druhým a říká: "Člověče, já odsaď musím vypadnout." "Cože? Vždyť tohle jsou ty nejlepší dny našeho života!!" diví se druhý králík. "No jo, to je pravda, ale když já už mám strašnou chuť na cigáro!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 16 ( 10 )
známka - 2,9 ( 3981 )
10. 10. 2008
721 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden pán si koupil papouška, ale až doma zjistil, že papušek je velmi sprostý. Pán papouškovi domlouval, přemlouval ho, prosil ho, ale když papoušek stále sprostě nadával, došlo i na výhrůžky. Pán pohrozil, že pokud papoušek i nadále bude vulgární, strčí ho za trest do mrazáku. Ovšem nepoučitelný papouch zase brzy použil nevhodné slovo. Pán tedy splnil svou výhrůžku a strčil papouška na deset minut do mrazáku. Po uplynutí trestu jej vytáhl a optal se, jestli je poučen. Papoušek se klepal zimou a zkroušeně drkotal: "M-moc se o-o-omlouvám za s-své p-předchozí chování. U-už se to nebude opakovat, s-slibuji. M-mám jednu malou o-otázečku - Co udělalo to kuře?"

Vložila Tereska

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Ze života
posláno ( dnes ) - 76 ( 9 )
známka - 2,97 ( 3043 )
3. 5. 2002
847 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuObrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do reznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude chlapče?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štekne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze. Když pes odchází, řezník se ho rozhodne sledovat. Pes vejde do činžáku, vystoupí do druhého patra a začne škrábat na dveře. Vzápětí se dveře otevřou a nějaký muž začne psovi nadávat. "Proč na něj křičíte?" ptá se užaslý rezník. "Tak chytré zvíře jsem v životě neviděl!" "Chytré?" opáčí muž. "Tenhle týden si už potřetí zapomněl klíče!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 602 ( 9 )
známka - 2,88 ( 2564 )
22. 7. 2002
157 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV ZOO: V kleci u lva je velká cedule s nápisem: Ředitel ZOO prosí: NEKRMTE LVA
a pod ní menší cedule: Lev prosí abyste si nevšímali velké cedule.

Tondík

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 610 ( 9 )
známka - 2,96 ( 2116 )
13. 12. 2002
131 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLeti netopir tmou a najednou BUUM rana jak z dela pak se probudi ne zemi a rozciluje se "ja se kvuli tomu walkmanovi jednou zabiju"

wejlik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2116 lidí, prům. známka 2,96


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 48 ( 9 )
známka - 2,89 ( 2178 )
9. 6. 2003
741 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLev porádá oslavu narozenin. Pozve si tygra a tomu narídí, aby si vzal na starost pití. Pozaduje aby obstaral konak, pivo, víno i nealko. Náhle se rozhrne kroví, ze kterého vykoukne zába se strasnou drzkou a ta zahuláká: "Jéé, to budéé chlastacka a vozráávacka!!"
Lev ji ignoruje a zavolá si jaguára a tomu narídí, aby obstaral lahudky. Vyjmenuje co má koupit, kdyz v tom opet z rákosí vykoukne zába a zacne jecet: "Jéé, to budéé zráádlo, to budéé báásta!!"
Lev si ji znechucene prohlédne, zavolá si geparda a tomu rekne: "A ty budes hlídat, aby se na oslavu nedostalo zádný protivný zelený zvíre s velkou hubou!" Zába opet vykoukne a radostne zarve: "Jéé, to budéé krokodýl nasranééj!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 412 ( 9 )
známka - 2,97 ( 2766 )
20. 10. 2003
327 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe zajic a medvěd. Zajíc jede kolem vožralýho na koloběžce a medvěd: Kdes na to vzal? Nepiju, medvěde. Druhý den jede zajic na kole a medved: Kdes na to vzal. Nepiju, říká zajic. Další den jede zajíc v autě a medvěd letí v helikoptéře. Zajíc se ptá: kdes na to vzal? Medvěd říká: vrátil jsem lahve!!!

bob junior

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 82 ( 9 )
známka - 2,84 ( 2511 )
18. 1. 2005
600 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHouslista zabloudí v Africe. Najednou se otočí a žene se na něj hrozný lev. V zoufalství začne hrát Beethovena... Lev se usadí a poslouchá. Řítí se další lev. Hoouslista přejde na Čajkovského. Situace se opakuje... Kolem sedí již třicet naslouchajících lvů. Houslista už jen tak šudlí struny a myslí na útěk. Najednou slyší strašné supění a vidí nejhroznějšího lva, řítícího se na něj. Houslista: Beethoven... Čajkovský... Bittová... blablabla... Sežrán.
První lev říká druhému: "Vždyť jsem ti říkal, že ten hluchej kokot zase přijde..."

Lubka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 135 ( 9 )
známka - 2,85 ( 2958 )
15. 10. 2006
912 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednoho hezkého odpoledne se Zajíc rozhodne, že si zaběhá. Běží takhle po lese a tu potká Ježka naždímanýho rumem jak hadr . "Ty Ježku nechlastej, škodí to zdraví pojď si raději zaběhat". Tak běží a za chvíli potkají Vlka. Vlk šlukuje jointa a je zhulenej jak taška. Zajíc na něj: "Hej, Vlku nehul, škodí to zdraví, pojď si raději zaběhat". Tak běhají tři. Když probíhají kolem potoka potkají Lišku jak si zrovna dává čáru koksu dlouhou jak tejden před vejplatou. "Hej! Liško! Nefetuj škodí to zdraví, a pojď si s náma zaběhat". Běhají další chvíli a u velkého dubu potkají Medvěda sedícího u soudku s toluenem a pořádně si dává. Všichni na něj volají heej medvěde, nefetuj, škodí to zdraví a pojď si s námi radši zaběhat. Medvěd: Seru na vás, vždycky když si Zajíc dá extošku tak pak všichni běháme po lese jako magoři.

samsula

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,006)