Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 29

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 890 ( 9 )
známka - 2,84 ( 3257 )
6. 1. 2007
211 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde ježek po lese a vidí, jak na stromě visí zajíc: "Co tu děláš, zajíci?" "Omrzel mně život, tak jsem se pověsil." - "A proč visíš za uši?" "A mám snad viset za krk? Vždyť by jsem se udusil!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 12 ( 9 )
známka - 2,97 ( 2225 )
7. 9. 2011
486 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde králíček do cukrárny a říká : "Máte mrkvovou zmrzlinu ?"Prodavačka mu odpoví : "Ne, nemáme."Přijde druhý den a ptá se . "Máte mrkvovou zmrzlinu?"Prodavačka mu odpoví : "Ne, nemáme."Tak šla prodavačka za ředitelem a říká: "Pane řediteli, uděláme tomukrálíčkovi radost a vyrobíme mu mrkvovou zmrzlinu."Přijde králíček třetí den a říká: "Máte mrkvovou zmrzlinu?"Prodavačka : "Máme, králíčku."Králíček na to: "Ta je ale hnusná, že jo?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 9 ( 9 )
známka - 2,9 ( 5691 )
24. 12. 2011
1039 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí farmář u cesty v době kdy všichni ostatní pilně pracují na poli a kroutí hlavou a pořád opakuje "Někomu něco nevysvětlíš". Jde kolem sousední farmář a ptá se ho: "Co tady děláš, proč nepracuješ jako ostatní a co to pořád meleš. Co komu nevysvětlíš?" A ten smutnej povídá: "Poslouchej co se mi stalo. Chci takhle podojit krávu, chytnu ji za vemeno, dojím a najednou kráva kopne nohou a kbelík mi převrhne. Tak vezmu provaz a tu nohu ji přivážu k trubce ve stáji. Dojím dál, najednou kráva kopne druhou nohou a převrhne zase kbelík s mlíkem. Tak jsem ji lanem přivázal i druhou nohu k další trubce...No dojím zase dál, najednou kráva švihne ocasem a zase mi převrhne ten kbelík s mlíkem. No to už jsem se naštval, vzal jsem opasek z kalhot a ten ocas jsem jí přivázal k trubce od vody, co máme u stropu...No ale jak jsem neměl ten pásek, tak mi ty kalhoty spadly ke kotníkům no a v tu chvíli vstoupila manželka do stáje. "No někomu něco prostě nevysvětlíš!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Sex
posláno ( dnes ) - 9 ( 9 )
známka - 2,94 ( 2206 )
30. 12. 2011
526 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPribeh o malem ptackovi Byl nebyl jeden maly ptacek, ktery zapomnel vcas odletet do teplych kraju. Prisla kruta zima a ptacek zmrzl v prirode. Sla kolem krava a vysrala se na neho. A to teple lejno, toho ptacka zahralo az procitl a zacal radosti zpivat. V tu chvili sla kolem kocka. Slysela zpivani, rozhrnula kravske lejno a stastneho maleho ptacka sezrala. Ponauceni= 1) ne vsichni, co se na tebe vyserou jsou tvoji nepratele, 2) ne vsichni, co te ze sracek vytahnout jsou tvoji pratele, 3) a kdyz mas radost, mas drzet hubu

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 10 ( 9 )
známka - 2,94 ( 5314 )
11. 6. 2012
724 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSejdou se takhle jednou dva lovci, jeden má překrásnou liščí kůži.Ten druhý mu závidí a tak se zeptá: "Člověče, jak jsi dostal takovou lišku?""No, přišel jsem k noře, zařval jsem Hůůůů, liška vyběhla ven a já ji střelil."Za týden se potkají znova, a ten jeden zrovna s sebou nese velkou medvědí kůži.Ten druhý se zase ptá, a ten první vypráví:"No, přišel jsem k sluji, zařval jsem Hůůůů, medvěd vyběhl ven a já ho střelil."Třetí týden se potkají, a ten jeden je celý zafáčovaný a zasádrovaný, jednu ruku vůbec nemá. Na zvědavé dotazy spustí:"No, přišel jsem k obrovský sluji, zařval jsem Hůůůů, zevnitř se ozvalo taky Hůůůůůůů a vyjel vlak..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 21 ( 8 )
známka - 2,97 ( 2727 )
3. 5. 2002
860 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou takhle dva chlapi po parku proti sobe, jeden z nich má na vodítku dva prerostlé pittbully, že je sotva udrží, a druhý takového pískove žlutého, divne vypadajícího psa. Zacnou se spolu bavit a nakonec se dohodnou, že je na sebe pustí, aby zjistili, kdo má doma lepší rasu. Oba zavelí svým miláckum "Trhej!" a pak už jen sledují kouli šedivých a žlutých nohou a ocasu. Po chvilce se najednou mela utiší a v kaluži krve a hromade chlupu stojí lehce poškrábaný žlutý pes. Bývalý majitel pittbullu se chytne za hlavu a lamentuje: "Sakra práce, šedesát papíru a dva roky piplání v coudu. Chlape, co to je za rasu? Kde jste to koupil?" "Víte, já ani nevím, co je to za rasu. Já ho dostal od známých, když to bylo ješte štenátko. Akorát mu porád stríhám ty divný dlouhý chlupy, co mu rostou kolem krku."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 28 ( 8 )
známka - 2,95 ( 3336 )
3. 5. 2002
579 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU cesty v lese takhle stojí zajíc. Když jde okolo vlk, tak na něj drze houkne: "Hele, vlku, naval deset korun." "Ty zajíci jeden, že tě sežeru," rozčiluje se vlk. "Tak si to pojď rozdat do křoví," vyzve ho zajíc. Za chvíli vyběhne z křoví vlk celej pomlácenej. Rychle si opráší kožich a utíká pryč, jak nejrychleji dovede. Za chvíli jde kolem liška a zajíc zase u cesty: "Hele, liško, naval 10 korun." "Ty jeden drzej zajíci, že tě sežeru." "Pojď si to rozdat do křoví," kasá se zase zajíc. "Jó, to znám. Skládáte se mědvědem na pivo."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3336 lidí, prům. známka 2,95


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1260 ( 8 )
známka - 2,87 ( 3472 )
3. 5. 2002
178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMamut prochází pralesem a najednou ho přepadne stádo mladých slonů. Sloni ho zmlátí, dokopou a odejdou. Mamut se zdvihne, otřese se a zanadává: "Zkurvení skinheadi !"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 585 ( 8 )
známka - 3,06 ( 2057 )
4. 5. 2002
461 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKoza jde nakupovat. Než koza odejde povídá kůzlátkům: "Nikomu neotevírejte! Jen mě, poznáte mě podle toho že budu zpívat: Já sem koza rohatá. A ješte si dáme heslo dne - oliž mi cecík" Koza odejde. Vlk poslouchal za keřem a tak vyleze a začne zpívat: "Já sem koza rohatá" Zevnitř se ozve: "No, no, to by mohl zpívat každý, ještě nám řekni heslo dne!" "Oliž mi cecík!" "Ty starej prasáku, mi máme totiž ve dveřích kukátko!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 522 ( 8 )
známka - 2,9 ( 2939 )
14. 9. 2002
474 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříjde malé velbloudě za matkou a říká: "Maminko proč máme tak dlouhé řasy? To když jdeme po tý poušti víš tak aby nám nefoukal písek do očí." "Aha, a mami proč máme ty dva kopečky na zádech? No to když jdeme po tý poušti třeba 14 dní tak tam máme zásobu vody" "jo tak, jo a mami proč máme tak ošklivý křivý nohy? No to když jdeme po poušti tak aby jsme se nebortili do písku. Aha a maminko na co nám to všechno je když jsme v Zoo?

Poslal(a) petydee

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0027)