Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 32

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <27>  <28>  <29>  <30>  <31> ||  <32>          <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 583 ( 5 )
známka - 3,02 ( 2404 )
6. 6. 2002
454 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí velkohubá žába na mezi. Běží kolem zajíc a žába se ho ptá: "Kam jdéééééš?"
Zajíc:"Utíkám před liškou!"
Žába:"Tak běééééš!"
A zajíc utíká dál. Běží kolem liška a žába se ptá: "Kam jdéééééš?"
Liška:"Honím zajíce!"
Žába:"Tak běééééš!"
A liška utíká dál.
Jde kolem čáp a žába se ptá: "Kam jdéééééš?"
Čáp:"Hledám žáby s velkou hubou!"
Žába:"Tady žádné nejsou!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 80 ( 5 )
známka - 2,97 ( 2417 )
29. 6. 2003
883 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou tři želvičky pouští. Jdou rok, dva, tři. A najednou najdou na zemi kelímek. A jedna z želviček povídá: Nebudeme to brát, kdo by se s tím tahal." a jdou dál. Jdou rok, dva, tři a ten čtvrtý rok naleznou studánku. A ta jedna z želviček povídá: Milé želvičky ocitli jsme se v prekérní situaci, máme vodu ale nemáme se z čeho napít. Mám nápat. Jedna z nás dojde pro ten kelímek a potom se napijeme. "Dlouho se žádná želvička nehlásí. Najednou se přihlásí jedna z želviček a povídá.: Já pro ten kelímek dojdu, ale vy mi slíbíte že do tý doby dokud já nepřijdu, vy se nenapijete." Želvičky jí to tedy schválily. Čekali rok, dva, tři, čtyři a ten pátý rok už to nevydrželi a napili se ze studánky. A ta želvička co šla pro kelímek vylezla z křoví a řekla.: Když vám nemůžu věřit, tak já nikam nejdu!"

Michaela Jedličková

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 16 ( 4 )
známka - 2,95 ( 2551 )
5. 6. 2006
569 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí ptáček do prvního patra a tam slyší: Já já já jenom já jenom já. Letí do druhého a slyší: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Letí do posledního patra a tam se ozývá: Až se za rok vátím hubu ti rozmlátim. Potká ho policajt a říká: Ptáčku, nevíš kdo udělal tu vraždu? A ptáček říká: Já já já jenom já jenom já. A policajt odpovídá: Půjdeš do vězení ptáčku. A ptáček povídá: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Ptáčku, už jsi mě naštval! Až se za rok vrátím, hubu ti rozmlátím.

Lukáš

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 29 ( 3 )
známka - 3,04 ( 2082 )
12. 12. 2002
603 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva lední medvědi (táta a syn) po severním pólu. Najednou se zastaví a syn se zeptá: "Tatí, opravdu jsme lední medvědi?" "Jo,jsme lední medvědi." odpoví otec. "A nejsem třeba medvídek koala?" "Ne, nejsi medvídek koala." "A nejsem třeba grizli?" "Ne,nejsi ani grizly." Tak jdou zase dál a za chvíli se zase zastaví a syn se ptá: "A tatí,nejsem třeba medvídek panda?" "Ne,nejsi medvídek panda." a jdou zase dál. Za chvíli syn:" A tatí!Vážně jsem lední medvěd?" "Jo,jsi lední medvěd. A proč se na to pořád ptáš?" na to otec. "Víš, tati, mě je hrozná zima!"

jaaani

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2082 lidí, prům. známka 3,04


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <27>  <28>  <29>  <30>  <31> ||  <32>          <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0032)