Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 9

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <7>  <8>  <9>  <10>  <11> ||  <16>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )


posláno ( dnes ) - 702 ( 16 )
známka - 2,83 ( 2776 )
23. 10. 2004
312 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedi zelvi rodinka v cukrarne a pochutnava si na zmrzline. "Asi bude prset." Rekne otec. "Bez synu domu a prines desnik." Synek tedy poslechne a jde. Za tri dny neni jeste zpatky. "Asi bychom tu synkovu zmrzlinu meli radeji snist." Rekne otec a ode dveri se ozve: "Tak to ne, jestli to udelate, tak nikam nejdu!"

Piepe

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 535 ( 16 )
známka - 2,94 ( 2024 )
30. 3. 2005
224 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUtíká zajíc a druhý se ho ptá proč. "Ministerstvo nařídilo uříznout všem zajícům třetí ucho!" - "Ale vždyť my máme jen dvě uši?" - "To vím, ale oni jako obvykle napřed řežou a pak teprve počítají!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 64 ( 16 )
známka - 2,79 ( 3044 )
17. 5. 2006
695 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednou přijede medvěd s novou motorkou na louku a zajíc se ptá svezeš mě?? Medvěd: No jasně sedni si do zadu... Jedou 70km/h medvěd se ptá zajíci nebojíš se?? Ne medvěde nebojím. Jedou 100km/h a medvěd se ptá zajíci nebojíš se??? Ne medvěde nebojim. Jedou 170km/h a medvěd se ptá zajíci nebojíš se?? Ne medvěde nebojim. A víš co můžu si vozkoušet taky řídit?? No jasný tak řídí zajíc. Jedou 70km/h Medvěde nebojíš se? Ne zajíci nebojim. Jedou 100km/h zajíc se ptá medvěde nebojíš se?? Ne zajíci nebojim... Jedou 170km/h Tak co medvěde nebojíš se??? Ne zajíci nebojim... Ale měl bys medvěd: A proč?? Zajíc: Protože já nedosáhnu na BRZDY

Ajinka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 958 ( 16 )
známka - 2,83 ( 3048 )
22. 6. 2006
314 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDo hospody vstoupí zajíček a povídá: "Jestli ten, kdo mi ukradl koně, ho hned nevrátí, udělám to, co by v takové situaci udělal můj děda." Za chvíli se u hospody objeví kůň. Zajíc chce odejít, ale všichni touží vědět, co by udělal jeho děda. Zajic na to: No co by, šel domů pěšky..."

elinka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1083 ( 16 )
známka - 2,87 ( 2657 )
23. 1. 2007
448 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede princ lesem, najednou mu zakopne kůň a PLESK, princ se válí v bahně. Zvedne hlavu, otře humus z očí a vidí hnusnou bradavičnatou ropuchu. To se ví, že ta kráska chce polibek. Princ si představí princeznu 90-60-90, zvedne žábu, ze které kape bláto pochybného původu a fůůůj, políbí jí.
A nic. "Héj, co z toho budu mít", řve princ na prchající ropuchu.
"HOVNO," odpoví žába. "Já jsem TEPLEJ ŽABÁK JARDA!"

Killing Machinery

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 712 ( 16 )
známka - 2,91 ( 2057 )
22. 3. 2007
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJestliže plavání zeštíhluje, tak co dělají velryby špatně?

Poslal somálec

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 53 ( 16 )
známka - 2,96 ( 2268 )
14. 4. 2009
317 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLiška žere, přiblíží se k ní zezadu zajíc a ošoupe ji. Liška jej honí, zajíc skočí do křoví a aby to zamaskoval, vezme si noviny a dělá, že si čte. "Zajíci neviděl jsi tady běžet kolegu?" - "Myslíš toho, co tě ošoupal?" - "Teda, na to se vykašlu, je to pět minut a už to je v bulváru!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 16 )
známka - 2,92 ( 3749 )
23. 7. 2009
991 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvířátka v lese se domluví, že nebudou pít a medvěd, jako nejsilnější z lesa to má kontrolovat. Hned druhý den nachytá zajíce, který je úplně na šlupky. Strašně mu vynadá a připomene mu, že se všechna zvířátka dohodla, že pití už bylo dost a že nebude nikdo pít. Zajíc se omluvil, že stěhoval nábytek a našel starou flašku rumu, vypil ji, ale bylo to naposled. Následující dva dny se vše opakovalo. Čtvrtý den už silně vytočený medvěd vyloženě hledá, kde se zase válí vypitý zajíc, jenomže ono nic. Jde tedy spokojeně domů zkratkou okolo studánky a chce si dát doušek čisté pramenité vody, když vtom vidí, že z vody kouká brčko a tak ho vytáhne. Na druhém konci se drží zajíc a jako vždy úplně na plech. Medvěd spustí už ohranou písničku o tom, jak se zvířátka dohodla, že nebudou pít ...., ale zajíc mu skočí do řeči "Že nebudete pít jste dohodli vy, zvířátka, ale my ryby vám na to kašlem"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 33 ( 16 )
známka - 2,89 ( 2114 )
1. 8. 2009
166 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak co, tetičko, jak funguje tvá stará pastička na myši?”
"Bezvadně, ráno se té staromódní technice tři myši posmívaly, až se uchechtaly k smrti.”

Vložil Áňa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 40 ( 16 )
známka - 2,9 ( 2950 )
11. 1. 2010
102 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMalý dinosaurus se ptá své mamky:
"Kam se dostanu, až umřu? Do nebe?"
"Ne synáčku, do muzea!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 21 ( 16 )
známka - 2,92 ( 2028 )
12. 9. 2011
85 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Vlaštovka k druhé: "Bude pršet." - "Jak jsi to poznala?" - "Lidi na nás čumí."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 20 ( 16 )
známka - 2,92 ( 1949 )
4. 10. 2011
134 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLezou 3 slimáci a najednou jeden z nich vybouchne. První se ptá toho druhýho: "Co se mu stalo?" - "Nevím, asi to byl Muslimák.."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 17 ( 16 )
známka - 2,89 ( 3418 )
5. 11. 2011
112 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí vejce a slepice v čekárně u psychiatra a z ordinace vykoukne sestřička:  "Kdo z vás tu byl první?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, U doktora
posláno ( dnes ) - 481 ( 15 )
známka - 2,86 ( 2711 )
3. 5. 2002
338 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuA takhle jednou se dostane hlemejžď do nemocnice na JIPku, a když se po pár dnech probere, stojí kolem postele jeho kámoši šneci a ptaj se:
"Cos dělal vole, že ses tak zřídil?"
"No, sem to kalil, co to šlo, pak pravotočivá zatáčka, říkám si nebudu brzdit, a najednou z ničeho nic mě před čumákem vyrostla houba"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 907 ( 15 )
známka - 3 ( 4910 )
4. 5. 2002
292 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde chlapeček ze školy a na cestě vidí starou ropuchu a ta ropucha mu říká: "Polib mě!" Chlapec: "Nepolíbím". Mnohokrát se to opakuje a pak řekne ropucha: "Polib mě! Něco dostaneš"! Chlapec ju vezme do ruk a políbí ji. A pak se zeptá co dostane. A ta ropucha na to: "Exém!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Dětičky
posláno ( dnes ) - 565 ( 15 )
známka - 3,05 ( 2569 )
11. 5. 2002
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo udela kohoutek, kdyz si zasoulozi? - zakokrha!
A co udela slepicka? - navari, vypere, vyzehli ...

Tygros

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 73 ( 15 )
známka - 2,91 ( 2336 )
28. 2. 2003
490 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepícek prijde za maminkou, ze by chtel koupit kolo. Maminka mu vsak ríká, ze nemá peníze, ze mu splní kazdé prání, ale ze kolo ne. Pepícek se toho chytne a preje si, aby si zahráli na maminku a tatínka. Mamince nezbývá nez splnit jeho prání. Po dohode si musí lehnout do loznice v nocní kosilce. Maminka v loznici s úzkostí ceká co se bude dít. Najednou ve dverích se objeví Pepícek v tatínkovém kvádru a ríká : " Vstávej stará, jdeme klukovi koupit kolo !"

Poslal(a) Beruna

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1350 ( 15 )
známka - 2,89 ( 2863 )
4. 10. 2004
203 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMravenec se ožení se slonicí. Mají svatební noc a když se ráno mravenec probudí, slonice je mrtvá.
Mravenec si povzdychne: "Sakra, jednou sem si fakt užil a teď abych celej život kopal hrob"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1007 ( 15 )
známka - 2,87 ( 2772 )
6. 1. 2005
136 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZajicku, proc mas tak kratke usi? Ale, jsem romantik.
???
Vcera jsem poslouchal, jak krasne zpiva skrivan a preslechl jsem kombajn ...

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 794 ( 15 )
známka - 2,99 ( 2428 )
19. 4. 2005
399 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLiška se vyhřívá na slunku a vidí, jak okolo běží zakrvácený zajíc. "Proč jsi celý od krve?" - "Ale, medvědice má menzes a použila mně místo vložky." Druhý den letí okolo vrána, také celá od krve a hrozně nadává. "Co se ti stalo?" - "Ale, to samé jako zajícovi. Ale až chytnu toho, kdo medvědici nakukal, že nejlepší jsou vložky s křidélky, tak mu rozbiju hubu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2428 lidí, prům. známka 2,99


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <7>  <8>  <9>  <10>  <11> ||  <16>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0406)