Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 13

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <10>  <11>  <12>  <13>  <14> ||  <16>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )


posláno ( dnes ) - 17 ( 12 )
známka - 2,99 ( 2311 )
9. 11. 2011
145 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDO obchodu vletí udýchaná paní: Prosím pastičku na myši, ale rychle, ujede mi autobus!Promiňte paní, ale tak velké pastičky nevedeme.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 12 )
známka - 2,92 ( 2504 )
21. 12. 2011
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLoví rybář ryby, připlave k němu krokodýl: "Tak co, berou?" - "Nic moc." - "Tak se na to vykašli a pojď se radši koupat!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 12 )
známka - 2,94 ( 3144 )
25. 1. 2012
52 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, kdy kuře naposled pípne?V Tescu u pokladny.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 12 ( 12 )
známka - 2,99 ( 3144 )
8. 4. 2012
541 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMedveď sa odobral na zimný spánok a poprosil zajaca a ježka, aby mu postrážili vrecúško čaju. Keď medveď zaspal, strážcom bolo zima, a tak si navarili čaju. Varili, varili, az všetok čaj minuli. Tu začal ježko bedákať:- Aj-jaj, čo len teraz povieme medveďovi?- Neboj sa ty nič! - vraví mu zajac - Ty len dobre vyvaľ oči a ja mu všetko vysvetlím.Keď sa medveď zobudil, pýta sa:- Kde je môj čaj?- Hej! - skríkne na to zajac - Čo teraz strachom vyvaľuješ očiská, pichliač?!! Macko sa pýta, kde je čaj!!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 606 ( 11 )
známka - 2,87 ( 2060 )
24. 12. 2002
298 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí 2 netopýři na lampě a jeden druhému říká. 1: Vidíš tam tu ženu? Tu jsem vypil já. 2: to nic není vidíš tam to stádo kráv to jsem vypil já. Za chvíli přiletí 3 celý od krve a oba dva se ho ptají co vypil. Netopýr jenom odpoví: Vydíte tam tu zítku ... já ji nevyděl.

kokoska

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 151 ( 11 )
známka - 2,82 ( 3016 )
9. 6. 2003
528 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde takhle zajíc po vlaku, otevre dvere jednoho kupé a povídá: "Je tady mezi váma nejakej frajer?"
Nikdo nic, tak zajíc povídá: "Tak mi vsichni dáte korunu".
A tak je zkásne. Jde do druhýho kupé a situace se opakuje. Zádnej frajer, tak zase vybere od kazdýho po korune a jde dál. Otevre dvere tretího kupé a zase povídá: "Je tady nejakej frajer?"
Z rohu se zvedne chlápek a suverénne povídá: "Já!"
A za zajícem se vynorí medved a povídá: "Tak frajere, ty to más za deset a ostatní po korune..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 480 ( 11 )
známka - 3,06 ( 1666 )
9. 9. 2003
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se malé hádě táty hada "tati jsme jedovatí" "ne proč se ptáš" "kousnul sem se do jazyka"

Petra Przybylová

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 622 ( 11 )
známka - 2,84 ( 2927 )
9. 11. 2003
138 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde zaba na maskar a predtim si da do ust slehacku. Pride tam a zelva se zaby zepta: za co tu jsi?? Zaba zmackne hubu a rekne: za bedara!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 415 ( 11 )
známka - 3,06 ( 1993 )
21. 11. 2003
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkaj se dve kocky.
Jedna povida: "Ahoj!" a druha na to: "Meee!"
"Co prosimte blbnes?!" "No co, ucim se cizi jazyky."

Poslala Fifa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 746 ( 11 )
známka - 2,94 ( 2905 )
7. 2. 2004
167 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde kráva po louce a potká zajíce, jak kouří.. Koukne se na něj a řekne: "Tak malej a už kouří!" Zajíc típne cígo a řekne: "Tak velká a bez podprsenky!"

Lucka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 575 ( 11 )
známka - 2,85 ( 2000 )
24. 3. 2004
135 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se dvě klíšťata a jedno říká: "Tak co,jakej je život?"
A druhé říká: "Ani se neptej, už dvakrát mě vytočili!"

Kristýnka a Blanička

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 148 ( 11 )
známka - 2,91 ( 3399 )
14. 5. 2004
528 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se mladý velbloud maminky. "Mami, proč máme tak veliký řasy?" "No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí." "A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky." "No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil." "A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?" "No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní." "To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 510 ( 11 )
známka - 2,84 ( 1920 )
8. 6. 2004
203 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsou tri slepice: ceska, nemecka a slovenska. Ceska rika ja snesu za rok 160 vajec ta nemecka: to nic neni ja snesu za rok 180 vajec. Ta slovenska rika: Preco bysom si prtku namahala ked sa daju kupit!!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 696 ( 11 )
známka - 2,95 ( 2051 )
15. 11. 2004
221 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZaba u fotografa: Pane fotograf, chci vyfotit, ale mam na vsech fotkach moc velkou hubu, nejde to nak zaridit? Ale jiste, reknete "dzem" aby se vam ta huba smrskla. Pripravy si fotak a rika,ted! A zaba: maaarmeeelaaadaaa!

Mafa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 630 ( 11 )
známka - 2,84 ( 2257 )
25. 12. 2004
124 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se dvě kočky a první povídá: "MŃAU" a druhá "MEEE" prvni: "CO TO POVÍDÁTE" druha: "UČÍM SE CIZÍ JAZYKY"

alexandria

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 694 ( 11 )
známka - 2,89 ( 2519 )
14. 3. 2005
105 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí pět mravenců na žiletce, přijde šestý mravenec a říká: "Nazdar kluci, hele šoupněte se!"

Pett

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 732 ( 11 )
známka - 3 ( 2289 )
29. 5. 2005
137 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOpilý zajíc vyleze na stůl a vykřikuje: "Kdo se chce se mnou prát?" Medvěd: "Já!" Zajíc: "Kdo se chce prát se mnou a medvědem?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2289 lidí, prům. známka 3


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 150 ( 11 )
známka - 2,87 ( 3476 )
3. 11. 2005
1243 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBěhá si tak zajíc po lese, běhá, když najednou vidí jezevce, jak hulí marihuanu.
Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničís zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Jezevec uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s ním jde zaběhat.
Běhají, běhají, když najednou potkají vlka, úplně opilého, ale chlastá dál.
Zajíc povídá: "Vlku, vlku, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Vlk uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat.
Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe kokain.
Zajíc povídá: "Liško, liško, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Liška uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat.
Běhají, běhají, když potkají medvěda, jak čichá toluen.
A všichni povídají: "Medvěde, medvěde, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději s námi zaběhat!"
Medvěd otevře jedno oko a povídá:
"Nikam nejdu, seru na vás! Pokaždý, když si dá zajíc extázi, tak všichni běháme po lese jako kokoti!!"

5

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 631 ( 11 )
známka - 2,88 ( 2318 )
11. 5. 2006
144 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde pták k doktorovi a povídá:
"Pane doktore, mně je nějak špatně."
Doktor ho prohlédne a řekne:
"To nic, to je jen chřipka..."

Lucka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 715 ( 11 )
známka - 2,99 ( 2516 )
19. 5. 2006
156 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOpaluje se žába na pláži, kolem běží slon a šlápne jí na břicho až pod tou tíhou vyvalí oči! A slon na to to čumíš co, mam nový tenisky!

Janiška

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <10>  <11>  <12>  <13>  <14> ||  <16>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0065)