Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 14

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <11>  <12>  <13>  <14>  <15> ||  <16>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )


posláno ( dnes ) - 919 ( 11 )
známka - 2,98 ( 2487 )
16. 6. 2006
385 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvířátka stroskotají na pustém ostrově a lev jako král zvířat rozhodne že někohomusí sežrat aby přežili. Tak losují a padne to na králíka, ale prase řekne zajíc se žrát nebude, to je můj kámoš. Losují znovu, ale znovu to padne na králíka. Prase řekne to samé. Tak losují na posledy a padne to na prase a zajíc řekne tak co ty svině už jsi dokvíkala.

Martin

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2487 lidí, prům. známka 2,98


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 650 ( 11 )
známka - 2,9 ( 1999 )
22. 4. 2007
128 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPovídá tygr tygrovi: "Když už je mi 18 let jsem plnoletý, dospělý, tak proč mi všicni říkají ty Gře a ne vy Gře??"

ilík

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 17 ( 11 )
známka - 2,97 ( 2460 )
11. 1. 2012
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"A co u vás, taky to tak strašně fouká?"-"Ne, pohoda. Akorát ptáci lítají nízko. ...počkej, to nebyl pták, ale kočka!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,95 ( 6457 )
15. 2. 2012
2327 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTak jednou jde hajný s brokovnicí na lov medvěda, vyleze na posed, sedí tam, kouká a kouká, a najednou... Hle, medvěd. Hajný zamíří, celej se klepe vzrušením. Prásk! Prásk! A medvěd to dostal přímo do srdce a válí se v krvi na pasece, zjevně mrtvej. Hajný sleze z posedu, radost v očích, utíká na paseku, a najednou... ztuhne jak špalek, medvěd nikde. Tak se teda rozhlíží, a ejhle, někdo mu zaklepe na rameno. Hajnej se otočí, a tam medvěd. A povídá: "Hajnej, vykuř mi péro!" Hajnej zezelená (v rámci možností, samozřejmě), pak zrudne, pak mu dojde co vlastně po něm ten medvěd chce, ale medvěd je teď v lepším postavení, diktuje si podmínky, takže hajnej se sehne a kouří medvědovi jeho mohutnej oud. Večer se hajnej přivleče do hospody za ostatníma myslivcema a vypráví jim tenhle zážitek. A předseda mysliveckýho svazu (nebo jiné organizace) mu povídá, že je úplnej idiot, když chodí na medvěda s brokovnicí, ať si vezme kulovnici. Tak ten hajnej jde znova druhej den na ten svůj posed, zas tam dřepí a opět... medvěd !!! Bum, Prásk, medvěd se válí v krvi na pasece. Hajnej zajuchá, že málem spadne z posedu a utíká na paseku. A medvěd... NIKDE. Hajnej se rozhlíží, kouká, Hledá, čmuchá... a najednou mu ten medvěd zase zaklepe na rameno a povídá: "Hajnej, vykuř mi ho!" Tak ten hajnej zase poslechne, přecejenom medvěd je silný zvíře, co má chudák dělat jinýho. A večer de samozřejmě na pivo do hospody, zase vypráví ten svůj hrůznej zoofilní příběh a předseda myslivců mu radí: "Hajnej, jestli ho vopravdu chceš dostat, tak si vem Bazooku! Tahle svině si to zaslouží!" (Vlastně medvěd...) No a tak ten hajnej jde už po třetí zase na ten svůj posed, zase se rozhlíží, Bazooku nervně svírá obouma rukama, a co to nevidí... MEDVĚD ! Svině jedna chlupatá! Prásk.........Prásk... .....(nabíjí)......Prásk! Medvěd je rozstřílenej na tisíc jedna kousíčků. Hajnej začne tak juchat, až spadne z posedu, pak se zvedne, utíká tryskem na paseku, a tam.... Žádná krev, ani stopy po medvědovi. A najednou zase někdo zaklepe hajnýmu na rameno, hajný se otočí, a tam.... samozřejmě, kdo jinej než medvěd! A povídá:"Hajnej.... ty sem nechodíš na lov, viď ?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Sex
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,9 ( 3681 )
8. 3. 2012
501 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPo zimě se setkají Medvěd, Vlk a Liška.Liška: "Já jsem nastoupila v kurníku. Každý den - čerstvé kuřátko. No - ale za měsíc přišel hospodář, spočítal drůbež, zbil mne a vyhnal, tak jsem zbytek zimy jen tak-tak přečkala."Vlk: "Já jsem nastoupil v salaši. Každý den - čerstvý beránek. No ale za měsíc přišel bača, spočítal stádo, zbil mne a vyhnal, tak jsem zbytek zimy tak-tak přečkal."Medvěd: "Já jsem nastoupil na stavbě. Ukrajinci - kdo by je počítal?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,91 ( 3648 )
10. 5. 2012
728 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarý farmář žil na irském venkově dlouhá léta sám, jen se svým psem.Když jednoho dne jeho miláček zemřel, šel farmář za místním knězem s prosbou:"Otče, bytost mně nejbližší, můj pes zemřel. Mohl byste za jeho duši sloužit alespoň malou mši?""Je mi líto, ale bohoslužby pro zvířata v našem kostele sloužit nemůžeme. Ale na druhém konci městečka je nová náboženská organizace.O jejich víře toho moc nevím... snad budou moci pro to zvíře něco udělat.""Vyrazím tam rovnou, Otče. Děkuji za radu. Jen se ještě zeptám, myslíte, že takových pětset liber věnovaných za bohoslužbu bude stačit?"Kněz rozhořčeně: "Proč jste mi hned neřekl, že ten pes byl katolík?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 142 ( 10 )
známka - 2,93 ( 3178 )
20. 4. 2002
617 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe v lese medvěd, vlk, liška, zajíc, krysa a želva. Děsně se nuděj, tak vymyslej, že jeden vždycky řekne humor a z ostatních když se tomu aspoň jeden nezasměje, tak toho, co to říkal, zabijou. Medvěd se nabídne a řekne takovej strašnej drtivák destroják až se všichni svíjej smíchem po zemi, jenom želva mlčí. Zabijou medvěda a říká vlk, taky takovej lepší humor. Všichni se docela smějou, jenom želva mlčí, takže zabijou i vlka. Potom musí říkat liška, šílenej mokráč, takže ostatní mlčej, akorát želva říká "aaaaaaaaaa-cha-cha ten mědvedův byl ale dobrej!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 36 ( 10 )
známka - 2,91 ( 2870 )
4. 5. 2002
597 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden chlap má strašně inteligentního koně. Všude se s ním chlubí a pravidelně s ním jezdí za milenkou a kůň ho vždycky čeká pod oknem. Tak za ní zase jednou jede. Vyběhne do třetího patra, zazvoní a milenka mu otevře. Zdráhá se ho pustit, protože manžel se má brzy vrátit. Nakonec se přece jenom nechá umluvit. Samozřejmě, když jsou v nejlepším, tak se ozve zvonek. Chlap bez váhání vyskočí z okna, kde na něj čeká kůň. Paní jde otevřít. Za dveřma stojí kůň a povídá: "Madam, vyřiďte šéfovi, že začalo pršet, tak počkám pod bránou."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 41 ( 10 )
známka - 3,01 ( 2337 )
16. 9. 2002
730 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPlazí se takhle tři želvy pouští celý vysílený, jeden rok ..... druhý rok ..... po třetím roce najdou prázdný kelímek s brčkem. Jedna povídá: TAK CO? BUDEME HO BRÁT???? Druhá na to: VŽDYŤ JE PRÁZDNÝ K ČEMU NÁM TO BUDE. A tak ho tam nechají. Plazí se další tři roky a najednou před nima potok, ale oni do něho nedosáhnou a tak se domluví, že jedna zajde pro ten kelímek ale že ostatní se do tý doby z toho potoka nenapijou. No a tak vyrazila. Uběhl rok ...... dva ....... Po třech letech jedna povídá: HELE TO SE JÍ NĚCO STALO POJĎ NAPIJEM SE. Tak se napily a najednou se rozhrnul keř a z něho se ozvalo. JÁ TO VĚDĚLA ŽE BUDETE ŠVINDLOVAT, BĚŽTE SI PRO TEN KELÍMEK SAMI!!!!!!

Poslal(a) larvicka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 534 ( 10 )
známka - 2,88 ( 2266 )
29. 6. 2004
284 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV lese byla svolana schuze drobneho zvirectva, zrovna kdyz velmi prselo. Tak se schazeji vsichni chrobak, hovnival, beruska ... atd. debatuji a debatuji a az je schuze u konce dorazi stonozka a pta se: kterej blbec nechal na dvere napsat napis PRED VSTUPEM SI PROSIM OCISTETE NOHY!?!?

Markita =))

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 62 ( 10 )
známka - 2,97 ( 4791 )
22. 7. 2004
579 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí zajíc na kraji lesa. Přijde k němu liška a povídá: "Ahoj zajíčku co děláš?"
Zajíc se na lišku podívá, a vesele ji odpoví: "Brousím si drápky na vlka!" Liška si pomyslí svoje a odejde.
Přijde k zajíci medvěd a ptá se ho: "Ahoj zajíčku co tady děláš?"
Zajíček se na něj podívá a odpoví: "Brousím si drápky na vlka!" Medvěd se na zajíčka podívá a řekne: "to si docela odvážný!" a odejde.
Když jde kolem zajíčka vlk zastaví se a povídá: "Ahoj zajíčku, co děláš?" Zajíček se na něj podívá, a řekne: "PEDIKŮRU!"

Kristián

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 146 ( 10 )
známka - 3 ( 2696 )
26. 8. 2005
1677 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva králíci utekli z výzkumné laboratoře a poprvé v životě spatřili trávu. A tak hop, hop, hop, skákali přes ní, když tu potkali staršího králíka: "Ahoj," říká ten starší králík, "pokud chcete, můžete bydlet se mnou v mym doupěti." "Co je to doupě?" zeptali se králíci. "Pojďte za mnou," řekl jim starší králík, odvedl je do podzemí a oni byli unešení všemi těmi chodbami a jeskyňkami a rozhodli se zůstat s ním. Ráno je probudí dupání. Dup, dup, dup, dupe starší králík a ptá se jich, "nechcete jít se mnou na zelí?" "Co je to zelí?" ptají se oba králíci a starší králík je odvede na pole plné zelí, kde celý den chroupou, zelí jim hrozně chutná a tak se vracejí spokojeni s plnými žaludky a pochvalují si dnešního dne. Druhý den opět, dup, dup, dup a: "Pojďte na zelí," říká starší králík a tak hopkají. A další den znovu. To už pak povídá jeden druhému: "Což o to, zelí je dobrý, ale copak tohle je tan slavnej život? Pojď, ten musí bejt někde jinde." A tak jdou. Opět hop, hop, hop přes trávu, až potkají mladšího králíka, který se jich zeptá: "Ahoj. Zvu vás do svýho doupěte. Mám tam plno mladejch králičích holek." "Co je to holka?" ptají se králíci. "To uvidíte," odpoví jim ten mladší králík, "pojďte se mnou." Tak jdou a po celé tři dny si užívají dupky, dupky, dupky. Ale pak přijde první králík za tím druhým a říká: "Člověče, já odsaď musím vypadnout." "Cože? Vždyť tohle jsou ty nejlepší dny našeho života!!" diví se druhý králík. "No jo, to je pravda, ale když já už mám strašnou chuť na cigáro!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 16 ( 10 )
známka - 2,9 ( 3981 )
10. 10. 2008
721 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden pán si koupil papouška, ale až doma zjistil, že papušek je velmi sprostý. Pán papouškovi domlouval, přemlouval ho, prosil ho, ale když papoušek stále sprostě nadával, došlo i na výhrůžky. Pán pohrozil, že pokud papoušek i nadále bude vulgární, strčí ho za trest do mrazáku. Ovšem nepoučitelný papouch zase brzy použil nevhodné slovo. Pán tedy splnil svou výhrůžku a strčil papouška na deset minut do mrazáku. Po uplynutí trestu jej vytáhl a optal se, jestli je poučen. Papoušek se klepal zimou a zkroušeně drkotal: "M-moc se o-o-omlouvám za s-své p-předchozí chování. U-už se to nebude opakovat, s-slibuji. M-mám jednu malou o-otázečku - Co udělalo to kuře?"

Vložila Tereska

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Ze života
posláno ( dnes ) - 76 ( 9 )
známka - 2,97 ( 3043 )
3. 5. 2002
847 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuObrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do reznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude chlapče?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štekne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze. Když pes odchází, řezník se ho rozhodne sledovat. Pes vejde do činžáku, vystoupí do druhého patra a začne škrábat na dveře. Vzápětí se dveře otevřou a nějaký muž začne psovi nadávat. "Proč na něj křičíte?" ptá se užaslý rezník. "Tak chytré zvíře jsem v životě neviděl!" "Chytré?" opáčí muž. "Tenhle týden si už potřetí zapomněl klíče!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 602 ( 9 )
známka - 2,88 ( 2564 )
22. 7. 2002
157 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV ZOO: V kleci u lva je velká cedule s nápisem: Ředitel ZOO prosí: NEKRMTE LVA
a pod ní menší cedule: Lev prosí abyste si nevšímali velké cedule.

Tondík

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 610 ( 9 )
známka - 2,96 ( 2116 )
13. 12. 2002
131 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLeti netopir tmou a najednou BUUM rana jak z dela pak se probudi ne zemi a rozciluje se "ja se kvuli tomu walkmanovi jednou zabiju"

wejlik

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 48 ( 9 )
známka - 2,89 ( 2178 )
9. 6. 2003
741 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLev porádá oslavu narozenin. Pozve si tygra a tomu narídí, aby si vzal na starost pití. Pozaduje aby obstaral konak, pivo, víno i nealko. Náhle se rozhrne kroví, ze kterého vykoukne zába se strasnou drzkou a ta zahuláká: "Jéé, to budéé chlastacka a vozráávacka!!"
Lev ji ignoruje a zavolá si jaguára a tomu narídí, aby obstaral lahudky. Vyjmenuje co má koupit, kdyz v tom opet z rákosí vykoukne zába a zacne jecet: "Jéé, to budéé zráádlo, to budéé báásta!!"
Lev si ji znechucene prohlédne, zavolá si geparda a tomu rekne: "A ty budes hlídat, aby se na oslavu nedostalo zádný protivný zelený zvíre s velkou hubou!" Zába opet vykoukne a radostne zarve: "Jéé, to budéé krokodýl nasranééj!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 412 ( 9 )
známka - 2,97 ( 2766 )
20. 10. 2003
327 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe zajic a medvěd. Zajíc jede kolem vožralýho na koloběžce a medvěd: Kdes na to vzal? Nepiju, medvěde. Druhý den jede zajic na kole a medved: Kdes na to vzal. Nepiju, říká zajic. Další den jede zajíc v autě a medvěd letí v helikoptéře. Zajíc se ptá: kdes na to vzal? Medvěd říká: vrátil jsem lahve!!!

bob junior

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 82 ( 9 )
známka - 2,84 ( 2511 )
18. 1. 2005
600 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHouslista zabloudí v Africe. Najednou se otočí a žene se na něj hrozný lev. V zoufalství začne hrát Beethovena... Lev se usadí a poslouchá. Řítí se další lev. Hoouslista přejde na Čajkovského. Situace se opakuje... Kolem sedí již třicet naslouchajících lvů. Houslista už jen tak šudlí struny a myslí na útěk. Najednou slyší strašné supění a vidí nejhroznějšího lva, řítícího se na něj. Houslista: Beethoven... Čajkovský... Bittová... blablabla... Sežrán.
První lev říká druhému: "Vždyť jsem ti říkal, že ten hluchej kokot zase přijde..."

Lubka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 135 ( 9 )
známka - 2,85 ( 2958 )
15. 10. 2006
912 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednoho hezkého odpoledne se Zajíc rozhodne, že si zaběhá. Běží takhle po lese a tu potká Ježka naždímanýho rumem jak hadr . "Ty Ježku nechlastej, škodí to zdraví pojď si raději zaběhat". Tak běží a za chvíli potkají Vlka. Vlk šlukuje jointa a je zhulenej jak taška. Zajíc na něj: "Hej, Vlku nehul, škodí to zdraví, pojď si raději zaběhat". Tak běhají tři. Když probíhají kolem potoka potkají Lišku jak si zrovna dává čáru koksu dlouhou jak tejden před vejplatou. "Hej! Liško! Nefetuj škodí to zdraví, a pojď si s náma zaběhat". Běhají další chvíli a u velkého dubu potkají Medvěda sedícího u soudku s toluenem a pořádně si dává. Všichni na něj volají heej medvěde, nefetuj, škodí to zdraví a pojď si s námi radši zaběhat. Medvěd: Seru na vás, vždycky když si Zajíc dá extošku tak pak všichni běháme po lese jako magoři.

samsula

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <11>  <12>  <13>  <14>  <15> ||  <16>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,041)