Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 16

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <11>  <12>  <13>  <14>  <15> ||  <16>          <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )


posláno ( dnes ) - 19 ( 8 )
známka - 2,9 ( 2030 )
17. 10. 2009
1029 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSoučasné ekonomická krize se dotkla i zvířátek v lese, které kvůli ní svolaly schůzi. Prý už do lesa nechodí tolik lidí, co tam nechávali zbytky jídla, ale i mobily, MP3, oděvy a vše, co se dalo zpeněžit. Radila se, co s tím, a nakonec se shodla, že budo muset holt začít chodit do práce. Za nějakou dobu prý se sejdou a řeknou si svoje zkušenosti.
Zvířátka se potkala za měsíc a první se ujala slova liška: „No, já jsem si našla místo hlídače v drůbežárně. Za čtrnáct dní si majitel přepočítal slepice a zjistil, že mu jich čtrnáct chybí. Tak jsem dostala padáka.“ Vlk povídá: „To já jsem nastoupil k hlídání stáda ovcí. Za čtrnáct dní si je majitel přepočítal a zjistil, že mu jich dvanáct chybí. Tak jsem dostal padáka!“ Medvěd povídá: „To já jsem si sehnal místo hlídače v cihelně. A dělám tam dosud!“ Ostatní zvířátka se ptají, jak je to možné. Medvěd jim odpověděl: „Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!“

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 8 )
známka - 2,86 ( 3528 )
27. 2. 2010
616 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVeverka si potřebuje zahrabat oříšky na zimu, ale nemá lopatku. V lese má však jako jediný lopatku krteček, který je vyhlášený lakomec. Vevrka jde ke krtečkovi a cestou si říká: "Krteček je lakomec, lopatku mi nepůjčí." Jde dál, už vidí krtečkův domeček a zase si říká: "Krteček je lakomec, on mi tu lopatku určitě nepůjčí." Je dva kroky před krtkovým domečkem a zase: "Krteček je lakomec, ten mi tu lopatku nepůjčí a nepůjčí a nepůjčí!" Je u krtkova domečku a zabouchá na dveře. Krteček otevře, veverka ho flákne šutrem po hlavě a zařve: "TAK SI JI SEŽER!"

Autorem je wyx

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 28 ( 7 )
známka - 2,95 ( 2556 )
12. 5. 2002
539 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsou takhle zvířátka a mají ject na výlet a tak medvěd jim říká co si mají v zít sebou. Medvěd: Tak zvířátka vemte si jídlo a žába po něm tak zvířátka vemte si jídlo a medvěd žábo nechtoho. Medvěd říká dál: Vemte si s sebou deštník a žába zase vemte si s sebou deštník. No a medvěd opět na to žábo nechtoho. Medvěd no přijedeme asi kolem večera a otravná žába zase no přijedeme asi kolem večera a medvěd a ta svině zelená s snáma nepojede a žába: Chudák krokodýl von se tak těšil.

Dark-Angel

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 62 ( 7 )
známka - 2,86 ( 2478 )
23. 6. 2006
920 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí úplně ožralý zajíc u stromu všude kolem jen prázdné flašky od piva.
Jede kolem liška na kole, zastaví a říká: "Zajíci zajíci, kdybys nebyl vůl a všechny peníze neprochlastal, mohl sis koupit nové kolo jako já!"
Zajíc jen něco zamumlá a chlastá dál.
Jede kolem vlk na motorce, zastaví a říká: "Zajíci zajíci, kdybys nebyl vůl a všechny peníze neprochlastal, mohl sis koupit novou motorku jako já!"
Zajíc zas jen zamumlá a chlastá dál.
Jede kolem medvěd v autě, zastaví a říká: "Zajíci zajíci, kdybys nebyl vůl a všechny peníze neprochlastal, mohl sis koupit nové auto jako já!"
Zajíc něco zamumlá a chlastá dál.
Jednou mají zvířátka sjezd na paloučku, vtom přiletí vrtulník a přistává mezi nima. Přistane a z kabiny se vykloní úplně ožralý zajíc! Všichni se v šoku ptají kde na to vzal- a zajíc na to: "Sem vrátil flašky ne?!"

ANETOPATHY

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 7 )
známka - 2,99 ( 3676 )
24. 6. 2008
740 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde medvěd za zajícem a povídá mu "zajíci koukej já jsem si koupil novou motorku''. A zajíc na to "medvěde svezeš mě?'' "Tak naskoč'' řekne medvěd! Medvěd to rozjede na 50 a ptá se "zajíci nebojíš se?'' "Nebojim''. Medvěd to rozjede na 100 "zajíci nebojíš se'' ? "Nebojim'' Medvěd to rozjede na 150 "zajíci fakt se nebojíš?'' "Nebojim, ale medvěde mohl bys mi tu motorku půjčit ne?'' Medvěd tedy zajícovi motorku půjčí! Zajíc si sedne do předu a medvěd za něj! Zajíc to rozjede na 50 "Medvěde nebojíš se?'' "Nebojim'' . Zajíc to rozjede na 100 "medvěde nebojíš se?" "Nebojim!'' Zajíc to rozjede na 200 a říká medvěde nebojíš se? "Nebojim.'' "Ale měl bys já nedošáhnu na brzdy!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 8 ( 7 )
známka - 2,92 ( 2500 )
15. 11. 2008
737 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZajicek si koupil nove ferari a ujizdi s nim po lese. A tu nahle uslysi volani o pomoc. Vystoupi, koukne do hluboke diry a vidi v ni vlka. A vlk pak povida: Zajicku, zajicku, kdyz mne vytahnes ven, tak budeme nadosmrti kamaradi a nesezeru te. Zajicek uveri, zaprahne lano za ferari, naturuje motor a vytahne vlka ven z diry. Druhy den si to vlk pelasi po lese a najednou zaslechne "Pomoooc, pomoooc", tak se koukne do diry a v ni je zajic. Poklepe si na celo a rika: "No dobre zajici, vceras pomohl ty mne, dneska ja tobe". Vlk se tedy otoci zadkem k dire, spusti dolu svuj ocas, zajicek se ho chytne a pak uz vlk je skubne a zajicek je zachranen.
A to je konec bajky.
Ponauceni: * Kdyz mas poradnej ocas, nepotrebujes zadny ferari.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 23 ( 6 )
známka - 2,97 ( 3145 )
3. 5. 2002
519 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde kačena do baru a chce si objednat: "Máš pivo?". Barman odpoví: "Kačenám nenalívám, vypadni!" Kačena odejde, ale druhý den se vrátí a zase chce pivo. Barman: "Říkal jsem ti, že kačeny neobsluhujem, vypal!" Kačena odejde a když přijde další den a chce znovu pivo, barman jí už vyhrožuje: "Jestli tady přijdeš ještě jednou, zastřelím tě!" Kačena přijde i čtvrtý den a zeptá se barmana: "Máš pušku?" Barman odpoví: "Ne!" A kačena: "Tak v tom případě: můžu dostat pivo?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 342 ( 6 )
známka - 2,94 ( 3119 )
3. 5. 2002
460 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvířátka v lese mají schůzi a medvěd v čele povídá. Sešlo se mi tady spoustu stížností, že mezi námi žije jedno zvířátko, které nás všechny nemožně otravuje a obtěžuje svým kvákáním. Nechci toto zelené otravné stvoření jmenovat, ale je jisté, že bychom s ním měli něco udělat. V tom se ze zadních řad ozvě protivný kuňkavý hlas, povstane žába a křičí : Jasněé, známé, krokodýl, vyhoďte ho z lesá !!!!!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 70 ( 6 )
známka - 2,77 ( 5255 )
9. 4. 2006
856 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde v lese za medvědem vlk a povídá:
"Ty, medvěde, ty si prej děláš seznam koho sežereš?"
"No, dělám."
"A já jsem tam taky?"
"No, to jsi."
"A nemohl bych ti přinést slepici?"
"No, to bys moh."
Tak vlk jde chytí slepici a přijde druhý den za medvědem, a ten sežere oba.
Druhý den přijde za medvědem liška.
"Ty, medvěde, ty si prej děláš seznam koho sežereš?"
"No, dělám."
"A já jsem tam taky?"
"No, to jsi."
"A nemohla bych ti přinést koroptev?"
"No, to bys mohla."
Tak liška jde a celou noc lítá, až úplně vyčerpaná uloví koroptev a přinese ji medvědovi. A ten je sežere oba.
Další den přijde za medvědem zajíc.
"Ty, medvěde, ty si prej děláš seznam koho sežereš?"
"No, dělám."
"A já jsem tam taky?"
"No, to jsi."
"A nemohl bys mě vyškrtnout?"
"No, mohl."
"Tak dík."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 36 ( 6 )
známka - 2,87 ( 2605 )
15. 2. 2007
515 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrase mělo obchod a jednoho letního horkýho dne přišel kůň a řekl: "Prase, šumák!" Prase vylezlo na nejvyšší regál, slezlo dolů, podalo koňovi šumák a kůň odešel. Za hodinu přijde kůň znovu a říká: "Prase, šumák!" Prase vyleze nahoru a podá koňovi šumák. Za hodinu přiběhne kůň znovu a opět žádá šumák. Ale prase vzalo dva šumáky, jeden dá koňovi a druhej schová pod pult! Kůň odběhne a než prase zavře obchod, přiběhne kůň a povídá: "Prase, dva šumáky!"

Pepíček ze štatlu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 583 ( 5 )
známka - 3,02 ( 2404 )
6. 6. 2002
454 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí velkohubá žába na mezi. Běží kolem zajíc a žába se ho ptá: "Kam jdéééééš?"
Zajíc:"Utíkám před liškou!"
Žába:"Tak běééééš!"
A zajíc utíká dál. Běží kolem liška a žába se ptá: "Kam jdéééééš?"
Liška:"Honím zajíce!"
Žába:"Tak běééééš!"
A liška utíká dál.
Jde kolem čáp a žába se ptá: "Kam jdéééééš?"
Čáp:"Hledám žáby s velkou hubou!"
Žába:"Tady žádné nejsou!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 80 ( 5 )
známka - 2,97 ( 2417 )
29. 6. 2003
883 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou tři želvičky pouští. Jdou rok, dva, tři. A najednou najdou na zemi kelímek. A jedna z želviček povídá: Nebudeme to brát, kdo by se s tím tahal." a jdou dál. Jdou rok, dva, tři a ten čtvrtý rok naleznou studánku. A ta jedna z želviček povídá: Milé želvičky ocitli jsme se v prekérní situaci, máme vodu ale nemáme se z čeho napít. Mám nápat. Jedna z nás dojde pro ten kelímek a potom se napijeme. "Dlouho se žádná želvička nehlásí. Najednou se přihlásí jedna z želviček a povídá.: Já pro ten kelímek dojdu, ale vy mi slíbíte že do tý doby dokud já nepřijdu, vy se nenapijete." Želvičky jí to tedy schválily. Čekali rok, dva, tři, čtyři a ten pátý rok už to nevydrželi a napili se ze studánky. A ta želvička co šla pro kelímek vylezla z křoví a řekla.: Když vám nemůžu věřit, tak já nikam nejdu!"

Michaela Jedličková

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2417 lidí, prům. známka 2,97


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 16 ( 4 )
známka - 2,95 ( 2551 )
5. 6. 2006
569 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí ptáček do prvního patra a tam slyší: Já já já jenom já jenom já. Letí do druhého a slyší: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Letí do posledního patra a tam se ozývá: Až se za rok vátím hubu ti rozmlátim. Potká ho policajt a říká: Ptáčku, nevíš kdo udělal tu vraždu? A ptáček říká: Já já já jenom já jenom já. A policajt odpovídá: Půjdeš do vězení ptáčku. A ptáček povídá: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Ptáčku, už jsi mě naštval! Až se za rok vrátím, hubu ti rozmlátím.

Lukáš

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 29 ( 3 )
známka - 3,04 ( 2082 )
12. 12. 2002
603 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou dva lední medvědi (táta a syn) po severním pólu. Najednou se zastaví a syn se zeptá: "Tatí, opravdu jsme lední medvědi?" "Jo,jsme lední medvědi." odpoví otec. "A nejsem třeba medvídek koala?" "Ne, nejsi medvídek koala." "A nejsem třeba grizli?" "Ne,nejsi ani grizly." Tak jdou zase dál a za chvíli se zase zastaví a syn se ptá: "A tatí,nejsem třeba medvídek panda?" "Ne,nejsi medvídek panda." a jdou zase dál. Za chvíli syn:" A tatí!Vážně jsem lední medvěd?" "Jo,jsi lední medvěd. A proč se na to pořád ptáš?" na to otec. "Víš, tati, mě je hrozná zima!"

jaaani

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <11>  <12>  <13>  <14>  <15> ||  <16>          <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0028)