Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání dnes - strana 9

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <6>  <7>  <8>  <9>  <10> ||  <11>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 11 stránkách )


posláno ( dnes ) - 17 ( 12 )
známka - 2,99 ( 2310 )
9. 11. 2011
145 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDO obchodu vletí udýchaná paní: Prosím pastičku na myši, ale rychle, ujede mi autobus!Promiňte paní, ale tak velké pastičky nevedeme.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 12 )
známka - 2,93 ( 2500 )
21. 12. 2011
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLoví rybář ryby, připlave k němu krokodýl: "Tak co, berou?" - "Nic moc." - "Tak se na to vykašli a pojď se radši koupat!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 12 )
známka - 2,94 ( 3144 )
25. 1. 2012
52 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, kdy kuře naposled pípne?V Tescu u pokladny.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 12 ( 12 )
známka - 2,99 ( 3143 )
8. 4. 2012
541 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMedveď sa odobral na zimný spánok a poprosil zajaca a ježka, aby mu postrážili vrecúško čaju. Keď medveď zaspal, strážcom bolo zima, a tak si navarili čaju. Varili, varili, az všetok čaj minuli. Tu začal ježko bedákať:- Aj-jaj, čo len teraz povieme medveďovi?- Neboj sa ty nič! - vraví mu zajac - Ty len dobre vyvaľ oči a ja mu všetko vysvetlím.Keď sa medveď zobudil, pýta sa:- Kde je môj čaj?- Hej! - skríkne na to zajac - Čo teraz strachom vyvaľuješ očiská, pichliač?!! Macko sa pýta, kde je čaj!!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 606 ( 11 )
známka - 2,87 ( 2060 )
24. 12. 2002
298 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí 2 netopýři na lampě a jeden druhému říká. 1: Vidíš tam tu ženu? Tu jsem vypil já. 2: to nic není vidíš tam to stádo kráv to jsem vypil já. Za chvíli přiletí 3 celý od krve a oba dva se ho ptají co vypil. Netopýr jenom odpoví: Vydíte tam tu zítku ... já ji nevyděl.

kokoska

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 151 ( 11 )
známka - 2,82 ( 3016 )
9. 6. 2003
528 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde takhle zajíc po vlaku, otevre dvere jednoho kupé a povídá: "Je tady mezi váma nejakej frajer?"
Nikdo nic, tak zajíc povídá: "Tak mi vsichni dáte korunu".
A tak je zkásne. Jde do druhýho kupé a situace se opakuje. Zádnej frajer, tak zase vybere od kazdýho po korune a jde dál. Otevre dvere tretího kupé a zase povídá: "Je tady nejakej frajer?"
Z rohu se zvedne chlápek a suverénne povídá: "Já!"
A za zajícem se vynorí medved a povídá: "Tak frajere, ty to más za deset a ostatní po korune..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 480 ( 11 )
známka - 3,06 ( 1666 )
9. 9. 2003
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se malé hádě táty hada "tati jsme jedovatí" "ne proč se ptáš" "kousnul sem se do jazyka"

Petra Przybylová

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 622 ( 11 )
známka - 2,84 ( 2927 )
9. 11. 2003
138 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde zaba na maskar a predtim si da do ust slehacku. Pride tam a zelva se zaby zepta: za co tu jsi?? Zaba zmackne hubu a rekne: za bedara!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 415 ( 11 )
známka - 3,06 ( 1993 )
21. 11. 2003
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkaj se dve kocky.
Jedna povida: "Ahoj!" a druha na to: "Meee!"
"Co prosimte blbnes?!" "No co, ucim se cizi jazyky."

Poslala Fifa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 746 ( 11 )
známka - 2,94 ( 2905 )
7. 2. 2004
167 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde kráva po louce a potká zajíce, jak kouří.. Koukne se na něj a řekne: "Tak malej a už kouří!" Zajíc típne cígo a řekne: "Tak velká a bez podprsenky!"

Lucka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2905 lidí, prům. známka 2,94


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 575 ( 11 )
známka - 2,85 ( 2000 )
24. 3. 2004
135 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se dvě klíšťata a jedno říká: "Tak co,jakej je život?"
A druhé říká: "Ani se neptej, už dvakrát mě vytočili!"

Kristýnka a Blanička

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 148 ( 11 )
známka - 2,91 ( 3399 )
14. 5. 2004
528 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se mladý velbloud maminky. "Mami, proč máme tak veliký řasy?" "No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí." "A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky." "No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil." "A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?" "No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní." "To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 510 ( 11 )
známka - 2,84 ( 1920 )
8. 6. 2004
203 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsou tri slepice: ceska, nemecka a slovenska. Ceska rika ja snesu za rok 160 vajec ta nemecka: to nic neni ja snesu za rok 180 vajec. Ta slovenska rika: Preco bysom si prtku namahala ked sa daju kupit!!!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 696 ( 11 )
známka - 2,95 ( 2051 )
15. 11. 2004
221 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZaba u fotografa: Pane fotograf, chci vyfotit, ale mam na vsech fotkach moc velkou hubu, nejde to nak zaridit? Ale jiste, reknete "dzem" aby se vam ta huba smrskla. Pripravy si fotak a rika,ted! A zaba: maaarmeeelaaadaaa!

Mafa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 630 ( 11 )
známka - 2,84 ( 2257 )
25. 12. 2004
124 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se dvě kočky a první povídá: "MŃAU" a druhá "MEEE" prvni: "CO TO POVÍDÁTE" druha: "UČÍM SE CIZÍ JAZYKY"

alexandria

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 694 ( 11 )
známka - 2,89 ( 2518 )
14. 3. 2005
105 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí pět mravenců na žiletce, přijde šestý mravenec a říká: "Nazdar kluci, hele šoupněte se!"

Pett

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 732 ( 11 )
známka - 3 ( 2288 )
29. 5. 2005
137 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOpilý zajíc vyleze na stůl a vykřikuje: "Kdo se chce se mnou prát?" Medvěd: "Já!" Zajíc: "Kdo se chce prát se mnou a medvědem?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 150 ( 11 )
známka - 2,87 ( 3476 )
3. 11. 2005
1243 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBěhá si tak zajíc po lese, běhá, když najednou vidí jezevce, jak hulí marihuanu.
Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničís zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Jezevec uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s ním jde zaběhat.
Běhají, běhají, když najednou potkají vlka, úplně opilého, ale chlastá dál.
Zajíc povídá: "Vlku, vlku, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Vlk uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat.
Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe kokain.
Zajíc povídá: "Liško, liško, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Liška uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat.
Běhají, běhají, když potkají medvěda, jak čichá toluen.
A všichni povídají: "Medvěde, medvěde, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději s námi zaběhat!"
Medvěd otevře jedno oko a povídá:
"Nikam nejdu, seru na vás! Pokaždý, když si dá zajíc extázi, tak všichni běháme po lese jako kokoti!!"

5

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 631 ( 11 )
známka - 2,88 ( 2318 )
11. 5. 2006
144 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde pták k doktorovi a povídá:
"Pane doktore, mně je nějak špatně."
Doktor ho prohlédne a řekne:
"To nic, to je jen chřipka..."

Lucka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 715 ( 11 )
známka - 2,99 ( 2516 )
19. 5. 2006
156 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOpaluje se žába na pláži, kolem běží slon a šlápne jí na břicho až pod tou tíhou vyvalí oči! A slon na to to čumíš co, mam nový tenisky!

Janiška

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 919 ( 11 )
známka - 2,98 ( 2487 )
16. 6. 2006
385 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvířátka stroskotají na pustém ostrově a lev jako král zvířat rozhodne že někohomusí sežrat aby přežili. Tak losují a padne to na králíka, ale prase řekne zajíc se žrát nebude, to je můj kámoš. Losují znovu, ale znovu to padne na králíka. Prase řekne to samé. Tak losují na posledy a padne to na prase a zajíc řekne tak co ty svině už jsi dokvíkala.

Martin

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 650 ( 11 )
známka - 2,9 ( 1999 )
22. 4. 2007
128 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPovídá tygr tygrovi: "Když už je mi 18 let jsem plnoletý, dospělý, tak proč mi všicni říkají ty Gře a ne vy Gře??"

ilík

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 17 ( 11 )
známka - 2,97 ( 2459 )
11. 1. 2012
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"A co u vás, taky to tak strašně fouká?"-"Ne, pohoda. Akorát ptáci lítají nízko. ...počkej, to nebyl pták, ale kočka!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,95 ( 6456 )
15. 2. 2012
2327 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTak jednou jde hajný s brokovnicí na lov medvěda, vyleze na posed, sedí tam, kouká a kouká, a najednou... Hle, medvěd. Hajný zamíří, celej se klepe vzrušením. Prásk! Prásk! A medvěd to dostal přímo do srdce a válí se v krvi na pasece, zjevně mrtvej. Hajný sleze z posedu, radost v očích, utíká na paseku, a najednou... ztuhne jak špalek, medvěd nikde. Tak se teda rozhlíží, a ejhle, někdo mu zaklepe na rameno. Hajnej se otočí, a tam medvěd. A povídá: "Hajnej, vykuř mi péro!" Hajnej zezelená (v rámci možností, samozřejmě), pak zrudne, pak mu dojde co vlastně po něm ten medvěd chce, ale medvěd je teď v lepším postavení, diktuje si podmínky, takže hajnej se sehne a kouří medvědovi jeho mohutnej oud. Večer se hajnej přivleče do hospody za ostatníma myslivcema a vypráví jim tenhle zážitek. A předseda mysliveckýho svazu (nebo jiné organizace) mu povídá, že je úplnej idiot, když chodí na medvěda s brokovnicí, ať si vezme kulovnici. Tak ten hajnej jde znova druhej den na ten svůj posed, zas tam dřepí a opět... medvěd !!! Bum, Prásk, medvěd se válí v krvi na pasece. Hajnej zajuchá, že málem spadne z posedu a utíká na paseku. A medvěd... NIKDE. Hajnej se rozhlíží, kouká, Hledá, čmuchá... a najednou mu ten medvěd zase zaklepe na rameno a povídá: "Hajnej, vykuř mi ho!" Tak ten hajnej zase poslechne, přecejenom medvěd je silný zvíře, co má chudák dělat jinýho. A večer de samozřejmě na pivo do hospody, zase vypráví ten svůj hrůznej zoofilní příběh a předseda myslivců mu radí: "Hajnej, jestli ho vopravdu chceš dostat, tak si vem Bazooku! Tahle svině si to zaslouží!" (Vlastně medvěd...) No a tak ten hajnej jde už po třetí zase na ten svůj posed, zase se rozhlíží, Bazooku nervně svírá obouma rukama, a co to nevidí... MEDVĚD ! Svině jedna chlupatá! Prásk.........Prásk... .....(nabíjí)......Prásk! Medvěd je rozstřílenej na tisíc jedna kousíčků. Hajnej začne tak juchat, až spadne z posedu, pak se zvedne, utíká tryskem na paseku, a tam.... Žádná krev, ani stopy po medvědovi. A najednou zase někdo zaklepe hajnýmu na rameno, hajný se otočí, a tam.... samozřejmě, kdo jinej než medvěd! A povídá:"Hajnej.... ty sem nechodíš na lov, viď ?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Sex
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,9 ( 3679 )
8. 3. 2012
501 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPo zimě se setkají Medvěd, Vlk a Liška.Liška: "Já jsem nastoupila v kurníku. Každý den - čerstvé kuřátko. No - ale za měsíc přišel hospodář, spočítal drůbež, zbil mne a vyhnal, tak jsem zbytek zimy jen tak-tak přečkala."Vlk: "Já jsem nastoupil v salaši. Každý den - čerstvý beránek. No ale za měsíc přišel bača, spočítal stádo, zbil mne a vyhnal, tak jsem zbytek zimy tak-tak přečkal."Medvěd: "Já jsem nastoupil na stavbě. Ukrajinci - kdo by je počítal?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,91 ( 3648 )
10. 5. 2012
728 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarý farmář žil na irském venkově dlouhá léta sám, jen se svým psem.Když jednoho dne jeho miláček zemřel, šel farmář za místním knězem s prosbou:"Otče, bytost mně nejbližší, můj pes zemřel. Mohl byste za jeho duši sloužit alespoň malou mši?""Je mi líto, ale bohoslužby pro zvířata v našem kostele sloužit nemůžeme. Ale na druhém konci městečka je nová náboženská organizace.O jejich víře toho moc nevím... snad budou moci pro to zvíře něco udělat.""Vyrazím tam rovnou, Otče. Děkuji za radu. Jen se ještě zeptám, myslíte, že takových pětset liber věnovaných za bohoslužbu bude stačit?"Kněz rozhořčeně: "Proč jste mi hned neřekl, že ten pes byl katolík?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 142 ( 10 )
známka - 2,93 ( 3177 )
20. 4. 2002
617 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe v lese medvěd, vlk, liška, zajíc, krysa a želva. Děsně se nuděj, tak vymyslej, že jeden vždycky řekne humor a z ostatních když se tomu aspoň jeden nezasměje, tak toho, co to říkal, zabijou. Medvěd se nabídne a řekne takovej strašnej drtivák destroják až se všichni svíjej smíchem po zemi, jenom želva mlčí. Zabijou medvěda a říká vlk, taky takovej lepší humor. Všichni se docela smějou, jenom želva mlčí, takže zabijou i vlka. Potom musí říkat liška, šílenej mokráč, takže ostatní mlčej, akorát želva říká "aaaaaaaaaa-cha-cha ten mědvedův byl ale dobrej!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 36 ( 10 )
známka - 2,91 ( 2869 )
4. 5. 2002
597 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden chlap má strašně inteligentního koně. Všude se s ním chlubí a pravidelně s ním jezdí za milenkou a kůň ho vždycky čeká pod oknem. Tak za ní zase jednou jede. Vyběhne do třetího patra, zazvoní a milenka mu otevře. Zdráhá se ho pustit, protože manžel se má brzy vrátit. Nakonec se přece jenom nechá umluvit. Samozřejmě, když jsou v nejlepším, tak se ozve zvonek. Chlap bez váhání vyskočí z okna, kde na něj čeká kůň. Paní jde otevřít. Za dveřma stojí kůň a povídá: "Madam, vyřiďte šéfovi, že začalo pršet, tak počkám pod bránou."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 41 ( 10 )
známka - 3,01 ( 2337 )
16. 9. 2002
730 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPlazí se takhle tři želvy pouští celý vysílený, jeden rok ..... druhý rok ..... po třetím roce najdou prázdný kelímek s brčkem. Jedna povídá: TAK CO? BUDEME HO BRÁT???? Druhá na to: VŽDYŤ JE PRÁZDNÝ K ČEMU NÁM TO BUDE. A tak ho tam nechají. Plazí se další tři roky a najednou před nima potok, ale oni do něho nedosáhnou a tak se domluví, že jedna zajde pro ten kelímek ale že ostatní se do tý doby z toho potoka nenapijou. No a tak vyrazila. Uběhl rok ...... dva ....... Po třech letech jedna povídá: HELE TO SE JÍ NĚCO STALO POJĎ NAPIJEM SE. Tak se napily a najednou se rozhrnul keř a z něho se ozvalo. JÁ TO VĚDĚLA ŽE BUDETE ŠVINDLOVAT, BĚŽTE SI PRO TEN KELÍMEK SAMI!!!!!!

Poslal(a) larvicka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 534 ( 10 )
známka - 2,88 ( 2266 )
29. 6. 2004
284 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV lese byla svolana schuze drobneho zvirectva, zrovna kdyz velmi prselo. Tak se schazeji vsichni chrobak, hovnival, beruska ... atd. debatuji a debatuji a az je schuze u konce dorazi stonozka a pta se: kterej blbec nechal na dvere napsat napis PRED VSTUPEM SI PROSIM OCISTETE NOHY!?!?

Markita =))

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <6>  <7>  <8>  <9>  <10> ||  <11>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 11 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0034)