|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <11> <12> <13> <14> <15> || <32> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách ) Vtipy - O zvířátkáchVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie O zvířátkách posláno ( dnes ) - 466 ( 18 ) známka - 2,88 ( 1931 ) 26. 5. 2004 192 znaků Spadne myška do sudu s vínem a prosí kočku: Kočko vytáhni mě, až mě vytáhneš, můžeš mě hned sníst.Kočka ji vytáhne a myš uteče: Přece bys nevěřila starý opilý myši. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 462 ( 66 ) známka - 2,98 ( 3275 ) 20. 4. 2002 434 znaků Po dlouhé době se sejdou na stromě 3 kamarádi - upíři. Všichni mají krvavé obličeje a každý se chlubí:První povídá:"Vidíte tamhleto stádo ovcí ? To jsem celé vysál JÁ !!" Odpoví mu pochvalně mručení ostatních. Druhý povídá:"Vidíte tamto stádo krav ? To je moje práce !!" Opět pochvala od kamarádů. Třetí, s nejkrvavějším obličejem:"Vidíte tamhletu věž ? Tak tu já jsem neviděl !!" Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 462 ( 52 ) známka - 2,92 ( 3936 ) 21. 12. 2007 55 znaků Co je to maximální osamělost?Veš na holé hlavě. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky, O zvířátkách posláno ( dnes ) - 459 ( 17 ) známka - 2,95 ( 2266 ) 26. 4. 2006 384 znaků Zvířátka se domluvěj, že si postaví v lese automat na pití. Přije vlk, hodí do automatu bůra, vypadne mu pití. Přijde liška, hodí tam bůra, vypadne jí pití. Přijde zajíc, hodí do automatu bůra a nic. Tak do něj začne mlátit, kopat, cloumá s tím a přád nic. Pak z automatu vyleze myška a povídá. "Ty bys chtěl pít viď? Mě už se čurat ale nechce!!!"Sexy.pussy.girl Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 455 ( 19 ) známka - 2,9 ( 2502 ) 30. 12. 2003 180 znaků Ptá se soused souseda: Franto proč ten tvuj kocour dneska lítá po zahradě jak blbej? To máš tak Jardo včera jsem ho nechal vykastrovat a teď odříkává domluvený rande.Terez Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 423 ( 15 ) známka - 2,95 ( 2587 ) 25. 8. 2002 272 znaků Je rodinka želv na zmrzlině a schyluje se k dešti. Táta želvák pošle synka pro deštníky. Syn se nevrací den, dva dny, tři dny - čtvrtý den táta povídá:"Když tak dlouho nejde, tak mu tu zmrzku sníme." A ode dveří se ozve: "Tak to ne,nebo nikam nejdu!" Batex Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 423 ( 20 ) známka - 3,1 ( 1901 ) 30. 6. 2003 117 znaků Jedna samice mamuta se ptá druhé:"Pujdes si semnou zahrat tenis?" "Asi ne, mam kramy!" "A ty nepouzivas ovce?!" Poslal Miras Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 418 ( 14 ) známka - 3,06 ( 1993 ) 21. 11. 2003 120 znaků Potkaj se dve kocky.Jedna povida: "Ahoj!" a druha na to: "Meee!" "Co prosimte blbnes?!" "No co, ucim se cizi jazyky." Poslala Fifa Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 414 ( 15 ) známka - 2,82 ( 2715 ) 14. 4. 2006 185 znaků V Austrálii si malý tučňáček lebedí v kapse klokanice a říká si: "To je super." Na Antarktidě sedí mezi tučňáky malý klokánek, mrzne a naříká:" Zatracená výměna!"Vanilie.srdicko@seznam.cz Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 412 ( 9 ) známka - 2,97 ( 2766 ) 20. 10. 2003 327 znaků Je zajic a medvěd. Zajíc jede kolem vožralýho na koloběžce a medvěd: Kdes na to vzal? Nepiju, medvěde. Druhý den jede zajic na kole a medved: Kdes na to vzal. Nepiju, říká zajic. Další den jede zajíc v autě a medvěd letí v helikoptéře. Zajíc se ptá: kdes na to vzal? Medvěd říká: vrátil jsem lahve!!!bob junior Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách <5x< << <1> || <11> <12> <13> <14> <15> || <32> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|