Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání - strana 27

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <25>  <26>  <27>  <28>  <29> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 27 ( 26 )
známka - 3,03 ( 5205 )
25. 11. 2011
329 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVloupe se zloděj do bytu a hledá, co by ukradl. Najednou se ozve: "Ježíš tě vidí!" Zloděj se ohlédne a když nic nevidí, pokračuje ve své práci. Najednou se zase ozve: "Ježíš tě vidí!" Zloděj se ohlédne a vidí papouška: "Tak, to seš ty, ten Ježíš?" - "Já jsem Jidáš, Ježíš je ten pitbul za tebou!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 26 ( 12 )
známka - 2,86 ( 2158 )
1. 4. 2011
225 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPodzim. Dva medvědi, než zalezou do brlohu, pozorují padající listí a jeden z nich říká druhému: "Rád bych jednou viděl toho maniaka, který všechny ty listy celou zimu barví na zeleno a zase věší na stromy."

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 25 ( 19 )
známka - 2,98 ( 4278 )
1. 10. 2011
131 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká medvěd zajíčka: "Vykuř mi ho!" - "Ale já nevím, jak se to dělá." - "Tak to udělej, jak umíš." - "Chrup, chrup....

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Sex
posláno ( dnes ) - 24 ( 20 )
známka - 2,93 ( 1977 )
25. 10. 2011
200 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV tříhvězdičkovém hotelu na peruánském pobřeží povídá hoteliér skupince turistů:"Kdyby se v pokoji objevili potkani, vůbec se nemusíte bát.Zakrátko se připlazí hadi a požerou je."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 24 ( 22 )
známka - 2,91 ( 2057 )
26. 11. 2011
238 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSTARÝ LOVEC vypravoval o svých zážitcích z Indie: "Vrhl jsem se na tygra a jednou ranou mečem z damašské ocele jsem mu odsekl ocas.""A proč ne hlavu?" zeptala se jedna z posluchaček. "Protože to už udělal někdo přede mnou."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 23 ( 6 )
známka - 2,97 ( 3144 )
3. 5. 2002
519 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde kačena do baru a chce si objednat: "Máš pivo?". Barman odpoví: "Kačenám nenalívám, vypadni!" Kačena odejde, ale druhý den se vrátí a zase chce pivo. Barman: "Říkal jsem ti, že kačeny neobsluhujem, vypal!" Kačena odejde a když přijde další den a chce znovu pivo, barman jí už vyhrožuje: "Jestli tady přijdeš ještě jednou, zastřelím tě!" Kačena přijde i čtvrtý den a zeptá se barmana: "Máš pušku?" Barman odpoví: "Ne!" A kačena: "Tak v tom případě: můžu dostat pivo?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 7 )
známka - 3 ( 3675 )
24. 6. 2008
740 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde medvěd za zajícem a povídá mu "zajíci koukej já jsem si koupil novou motorku''. A zajíc na to "medvěde svezeš mě?'' "Tak naskoč'' řekne medvěd! Medvěd to rozjede na 50 a ptá se "zajíci nebojíš se?'' "Nebojim''. Medvěd to rozjede na 100 "zajíci nebojíš se'' ? "Nebojim'' Medvěd to rozjede na 150 "zajíci fakt se nebojíš?'' "Nebojim, ale medvěde mohl bys mi tu motorku půjčit ne?'' Medvěd tedy zajícovi motorku půjčí! Zajíc si sedne do předu a medvěd za něj! Zajíc to rozjede na 50 "Medvěde nebojíš se?'' "Nebojim'' . Zajíc to rozjede na 100 "medvěde nebojíš se?" "Nebojim!'' Zajíc to rozjede na 200 a říká medvěde nebojíš se? "Nebojim.'' "Ale měl bys já nedošáhnu na brzdy!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 21 ( 8 )
známka - 2,97 ( 2726 )
3. 5. 2002
860 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou takhle dva chlapi po parku proti sobe, jeden z nich má na vodítku dva prerostlé pittbully, že je sotva udrží, a druhý takového pískove žlutého, divne vypadajícího psa. Zacnou se spolu bavit a nakonec se dohodnou, že je na sebe pustí, aby zjistili, kdo má doma lepší rasu. Oba zavelí svým miláckum "Trhej!" a pak už jen sledují kouli šedivých a žlutých nohou a ocasu. Po chvilce se najednou mela utiší a v kaluži krve a hromade chlupu stojí lehce poškrábaný žlutý pes. Bývalý majitel pittbullu se chytne za hlavu a lamentuje: "Sakra práce, šedesát papíru a dva roky piplání v coudu. Chlape, co to je za rasu? Kde jste to koupil?" "Víte, já ani nevím, co je to za rasu. Já ho dostal od známých, když to bylo ješte štenátko. Akorát mu porád stríhám ty divný dlouhý chlupy, co mu rostou kolem krku."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 21 ( 18 )
známka - 2,98 ( 2980 )
14. 12. 2011
123 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa zahradě Zverimexu kope prodavač výkop, soused se ptá:"Copak? Chcete zavést plyn?" - "Kdepak, chcípla mi anakonda!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 8 )
známka - 2,94 ( 4407 )
31. 7. 2008
490 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChodí takhle zajíc po vlaku, a vždycky otevře jedno kupé a ptá se: "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se neozve a tak říká "dobře každej mi dejte korunu". Jde dál a znova. "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se opět neozve a zajíc povídá "Tak mi dejte všichni korunu", jde do dalšího kupé a ptá se "Je tady nějakej frajer?" Jeden takhle zvedne ruku a říká "Já sem frajer.", v tom se za zajícem objeví medvěd a říká "Tak ty to máš za deset, ostatní po koruně".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <25>  <26>  <27>  <28>  <29> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,071)