Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání - strana 29

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 17 ( 17 )
známka - 2,99 ( 2263 )
28. 11. 2011
135 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se medvěd dinosaura:- "Ty, Dino, přidal si tě Noe na Facebooku do přátel?" - "Ne, proč?" - "Hmm, tak to jsi dost v háji..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 16 ( 4 )
známka - 2,94 ( 2547 )
5. 6. 2006
569 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí ptáček do prvního patra a tam slyší: Já já já jenom já jenom já. Letí do druhého a slyší: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Letí do posledního patra a tam se ozývá: Až se za rok vátím hubu ti rozmlátim. Potká ho policajt a říká: Ptáčku, nevíš kdo udělal tu vraždu? A ptáček říká: Já já já jenom já jenom já. A policajt odpovídá: Půjdeš do vězení ptáčku. A ptáček povídá: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Ptáčku, už jsi mě naštval! Až se za rok vrátím, hubu ti rozmlátím.

Lukáš

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 16 ( 10 )
známka - 2,9 ( 3978 )
10. 10. 2008
721 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden pán si koupil papouška, ale až doma zjistil, že papušek je velmi sprostý. Pán papouškovi domlouval, přemlouval ho, prosil ho, ale když papoušek stále sprostě nadával, došlo i na výhrůžky. Pán pohrozil, že pokud papoušek i nadále bude vulgární, strčí ho za trest do mrazáku. Ovšem nepoučitelný papouch zase brzy použil nevhodné slovo. Pán tedy splnil svou výhrůžku a strčil papouška na deset minut do mrazáku. Po uplynutí trestu jej vytáhl a optal se, jestli je poučen. Papoušek se klepal zimou a zkroušeně drkotal: "M-moc se o-o-omlouvám za s-své p-předchozí chování. U-už se to nebude opakovat, s-slibuji. M-mám jednu malou o-otázečku - Co udělalo to kuře?"

Vložila Tereska

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Ze života
posláno ( dnes ) - 16 ( 10 )
známka - 2,83 ( 2605 )
19. 8. 2011
109 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTatínku, náš ježeček umřel kvůli stáří? Ano, synku, kdyby byl mladší, tak by té Tatrovce utekl.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 16 ( 16 )
známka - 2,91 ( 1872 )
23. 11. 2011
210 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLev a zajíc přijdou do hospody, sednou si spolu ke stolu, zajíc si objedná salát, lev nic. Vrchní se ptá zajíce: "Kolega nemá hlad?" - "Kdyby ho měl, myslíte, že bych s ním seděl u jednoho stolu?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 16 ( 11 )
známka - 2,96 ( 3236 )
8. 1. 2012
250 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde medvěd za zajíčkem: "Pojď na diskotéku:" - "Nejdu, ještě tam mně malého někdo zmlátí." Medvěd ho přemluví, u vchodu zajíček uvidí velblouda a uteče: "Nikam nejdu, mně neochráníš, podívej, jaké boule udělali koňovi!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 16 ( 10 )
známka - 2,97 ( 2457 )
11. 1. 2012
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"A co u vás, taky to tak strašně fouká?"-"Ne, pohoda. Akorát ptáci lítají nízko. ...počkej, to nebyl pták, ale kočka!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 15 ( 12 )
známka - 2,9 ( 1860 )
3. 1. 2011
627 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede medvěd na motorce a potká zajíce.
Zajíc volá: "Medvěde, svez mě."
Medvěd odpoví: " Tak dobře, a schválně jestli se budeš bát."
Jede 100 km/h a medvěd se ptá:" Bojíš se?"
"Nebojím", odpoví zajíc.
Jede 200 km/h a zase se ptá zajíce" Bojíš se?"
"Nebojím!"
Jede 300 a zase: "Bojíš se?"
"Nebojím."
Medvěd se naštve a povídá:"Tak se vyměníme."
Vymění se, zajíc jede 100km/h a ptá se medvěda: "Bojíš se?"
"Nebojím."
Jede 200 km/h a zase" Bojíš se?"
"Nebojím"
Jede 300 km/h a ptá se:" Bojíš se?
"Nebojím"
A zajíc na to: "Ale měl bys, já nedošáhnu na brzdy!"

Vložila Sylvííík - email

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 15 ( 13 )
známka - 2,87 ( 2212 )
26. 7. 2011
69 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLev je lvem jen v Africe. Všude jinde je to jen cirkusové zvíře.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 15 ( 9 )
známka - 2,98 ( 1868 )
23. 9. 2011
74 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe to černé a letí to přes rybník. Co je to?Dobře nakopnutý kocour.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0692)