Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání - strana 29

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 23 ( 18 )
známka - 2,84 ( 2800 )
22. 1. 2012
190 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde mravenec do Švadlenky a říká: "Prosím dva centimetry nitě.""A jaké barvy tu nit chcete?" - "To je jedno.""A mám vám ji zabalit?" -"Ne, to je dobrý, já se oběsím tady..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 11 )
známka - 2,94 ( 4416 )
31. 7. 2008
490 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChodí takhle zajíc po vlaku, a vždycky otevře jedno kupé a ptá se: "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se neozve a tak říká "dobře každej mi dejte korunu". Jde dál a znova. "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se opět neozve a zajíc povídá "Tak mi dejte všichni korunu", jde do dalšího kupé a ptá se "Je tady nějakej frajer?" Jeden takhle zvedne ruku a říká "Já sem frajer.", v tom se za zajícem objeví medvěd a říká "Tak ty to máš za deset, ostatní po koruně".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 19 )
známka - 2,92 ( 3751 )
23. 7. 2009
991 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvířátka v lese se domluví, že nebudou pít a medvěd, jako nejsilnější z lesa to má kontrolovat. Hned druhý den nachytá zajíce, který je úplně na šlupky. Strašně mu vynadá a připomene mu, že se všechna zvířátka dohodla, že pití už bylo dost a že nebude nikdo pít. Zajíc se omluvil, že stěhoval nábytek a našel starou flašku rumu, vypil ji, ale bylo to naposled. Následující dva dny se vše opakovalo. Čtvrtý den už silně vytočený medvěd vyloženě hledá, kde se zase válí vypitý zajíc, jenomže ono nic. Jde tedy spokojeně domů zkratkou okolo studánky a chce si dát doušek čisté pramenité vody, když vtom vidí, že z vody kouká brčko a tak ho vytáhne. Na druhém konci se drží zajíc a jako vždy úplně na plech. Medvěd spustí už ohranou písničku o tom, jak se zvířátka dohodla, že nebudou pít ...., ale zajíc mu skočí do řeči "Že nebudete pít jste dohodli vy, zvířátka, ale my ryby vám na to kašlem"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 19 )
známka - 2,93 ( 2171 )
7. 8. 2011
165 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuGradace velikostí poprsí z individuálního pohledu ženy:1. Plochodrážnice2. Pěkně tvarované, pevné a přiměřeně velké, jako ty moje3. Krávy s vemeny.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 16 )
známka - 2,98 ( 1871 )
23. 9. 2011
74 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe to černé a letí to přes rybník. Co je to?Dobře nakopnutý kocour.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 18 )
známka - 2,94 ( 1840 )
6. 10. 2011
181 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNávštěva. Přijde pes, podívá se na hodiny, pustí si televizi a čumí. "To máte chytrého psa!" - "Blbec to je, jako by nevěděl, že ty hodiny jdou o deset minut napřed!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 17 )
známka - 2,99 ( 2320 )
9. 11. 2011
145 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDO obchodu vletí udýchaná paní: Prosím pastičku na myši, ale rychle, ujede mi autobus!Promiňte paní, ale tak velké pastičky nevedeme.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 22 ( 16 )
známka - 2,92 ( 2504 )
21. 12. 2011
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLoví rybář ryby, připlave k němu krokodýl: "Tak co, berou?" - "Nic moc." - "Tak se na to vykašli a pojď se radši koupat!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 21 ( 8 )
známka - 2,97 ( 2727 )
3. 5. 2002
860 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJdou takhle dva chlapi po parku proti sobe, jeden z nich má na vodítku dva prerostlé pittbully, že je sotva udrží, a druhý takového pískove žlutého, divne vypadajícího psa. Zacnou se spolu bavit a nakonec se dohodnou, že je na sebe pustí, aby zjistili, kdo má doma lepší rasu. Oba zavelí svým miláckum "Trhej!" a pak už jen sledují kouli šedivých a žlutých nohou a ocasu. Po chvilce se najednou mela utiší a v kaluži krve a hromade chlupu stojí lehce poškrábaný žlutý pes. Bývalý majitel pittbullu se chytne za hlavu a lamentuje: "Sakra práce, šedesát papíru a dva roky piplání v coudu. Chlape, co to je za rasu? Kde jste to koupil?" "Víte, já ani nevím, co je to za rasu. Já ho dostal od známých, když to bylo ješte štenátko. Akorát mu porád stríhám ty divný dlouhý chlupy, co mu rostou kolem krku."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2727 lidí, prům. známka 2,97


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 21 ( 10 )
známka - 2,9 ( 2032 )
17. 10. 2009
1029 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSoučasné ekonomická krize se dotkla i zvířátek v lese, které kvůli ní svolaly schůzi. Prý už do lesa nechodí tolik lidí, co tam nechávali zbytky jídla, ale i mobily, MP3, oděvy a vše, co se dalo zpeněžit. Radila se, co s tím, a nakonec se shodla, že budo muset holt začít chodit do práce. Za nějakou dobu prý se sejdou a řeknou si svoje zkušenosti.
Zvířátka se potkala za měsíc a první se ujala slova liška: „No, já jsem si našla místo hlídače v drůbežárně. Za čtrnáct dní si majitel přepočítal slepice a zjistil, že mu jich čtrnáct chybí. Tak jsem dostala padáka.“ Vlk povídá: „To já jsem nastoupil k hlídání stáda ovcí. Za čtrnáct dní si je majitel přepočítal a zjistil, že mu jich dvanáct chybí. Tak jsem dostal padáka!“ Medvěd povídá: „To já jsem si sehnal místo hlídače v cihelně. A dělám tam dosud!“ Ostatní zvířátka se ptají, jak je to možné. Medvěd jim odpověděl: „Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!“

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0665)