|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <6> <7> <8> <9> <10> || <16> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách ) Vtipy - O zvířátkáchVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie O zvířátkách posláno ( dnes ) - 325 ( 12 ) známka - 3,11 ( 2501 ) 16. 3. 2003 64 znaků Q: Jaky je nejhlasitejsi zvuk v dzungli?A: Sloni zerou tresne. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 325 ( 40 ) známka - 2,77 ( 3248 ) 15. 12. 2007 236 znaků Dva žraloci, samec a samička, si při západu slunce brousí zuby na osamělého ztrokotance, který se pohupuje na maličkém voru uprostřed otevřeného moře. Žraločice se rozplývá: "Tyhle romantické večeře prostě miluju!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 318 ( 18 ) známka - 2,88 ( 3684 ) 22. 4. 2008 175 znaků Jde zajíc k hadovi a říká: "Hade promiň, že sem se ti smál, že nemáš nohy."Had: "Jóó, to je v pohodě." Zajíc: "Fakt jo?" Had: "JO" Zajíc: "Tak ruku na to." Vložil Špivi Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 283 ( 22 ) známka - 2,82 ( 3631 ) 15. 12. 2007 199 znaků Sedí dvě vrány na drátě a proletí kolem nich stíhačka a jedna říká: "Podívejte, kolegyně, a jak je rychlá!" - A druhá na to: "Taky byste létala tak rychle, kdyby vám zapálili ocas!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 258 ( 124 ) známka - 2,9 ( 11284 ) 13. 3. 2009 164 znaků Rybce se konečně podařilo dostat ven z rybářské sítě. Z posledních sil doplavala pod kámen, zapnula mobil a zděšeně čte: "Vítejte zpátky v síti..."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Kameňáky, O zvířátkách posláno ( dnes ) - 247 ( 125 ) známka - 2,97 ( 10974 ) 31. 12. 2008 59 znaků Sedí kočka naproti zebře a říká: "Cos proved, koňu?"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Kameňáky, O zvířátkách posláno ( dnes ) - 214 ( 42 ) známka - 2,95 ( 8142 ) 27. 8. 2008 118 znaků Potká prcek cvrčka a ptá se ho: "Tak co cvrčku, co děláš?" "Cvrkám. A co ty?" "Ále... Už mi to nějak nejde"Vložil Buggy Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Kameňáky, O zvířátkách posláno ( dnes ) - 150 ( 11 ) známka - 2,87 ( 3476 ) 3. 11. 2005 1243 znaků Běhá si tak zajíc po lese, běhá, když najednou vidí jezevce, jak hulí marihuanu.Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničís zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Jezevec uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s ním jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají vlka, úplně opilého, ale chlastá dál. Zajíc povídá: "Vlku, vlku, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Vlk uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe kokain. Zajíc povídá: "Liško, liško, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!" Liška uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když potkají medvěda, jak čichá toluen. A všichni povídají: "Medvěde, medvěde, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději s námi zaběhat!" Medvěd otevře jedno oko a povídá: "Nikam nejdu, seru na vás! Pokaždý, když si dá zajíc extázi, tak všichni běháme po lese jako kokoti!!" 5 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 149 ( 149 ) známka - 2,92 ( 12700 ) 22. 11. 2012 332 znaků Bohatá Angličanka poslala svého psa do speciální psí školy. Když se z ní konečně vrátil, začala se ho vyptávat: „Líbí se ti ve škole?”„Haf, haf.”„Umíš už dávat pac?”„Haf, haf, haf.”„Dovedeš aportovat?”„Haf, haf, haf, haf.”„A naučil ses už nějakou cizí řeč?”„Mňau, mňau.”StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O ženách, O zvířátkách posláno ( dnes ) - 148 ( 8 ) známka - 2,82 ( 3016 ) 9. 6. 2003 528 znaků Jde takhle zajíc po vlaku, otevre dvere jednoho kupé a povídá: "Je tady mezi váma nejakej frajer?"Nikdo nic, tak zajíc povídá: "Tak mi vsichni dáte korunu". A tak je zkásne. Jde do druhýho kupé a situace se opakuje. Zádnej frajer, tak zase vybere od kazdýho po korune a jde dál. Otevre dvere tretího kupé a zase povídá: "Je tady nejakej frajer?" Z rohu se zvedne chlápek a suverénne povídá: "Já!" A za zajícem se vynorí medved a povídá: "Tak frajere, ty to más za deset a ostatní po korune..." StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 148 ( 11 ) známka - 2,91 ( 3399 ) 14. 5. 2004 528 znaků Ptá se mladý velbloud maminky. "Mami, proč máme tak veliký řasy?" "No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí." "A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky." "No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil." "A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?" "No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní." "To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 146 ( 10 ) známka - 3 ( 2693 ) 26. 8. 2005 1677 znaků Dva králíci utekli z výzkumné laboratoře a poprvé v životě spatřili trávu. A tak hop, hop, hop, skákali přes ní, když tu potkali staršího králíka: "Ahoj," říká ten starší králík, "pokud chcete, můžete bydlet se mnou v mym doupěti." "Co je to doupě?" zeptali se králíci. "Pojďte za mnou," řekl jim starší králík, odvedl je do podzemí a oni byli unešení všemi těmi chodbami a jeskyňkami a rozhodli se zůstat s ním. Ráno je probudí dupání. Dup, dup, dup, dupe starší králík a ptá se jich, "nechcete jít se mnou na zelí?" "Co je to zelí?" ptají se oba králíci a starší králík je odvede na pole plné zelí, kde celý den chroupou, zelí jim hrozně chutná a tak se vracejí spokojeni s plnými žaludky a pochvalují si dnešního dne. Druhý den opět, dup, dup, dup a: "Pojďte na zelí," říká starší králík a tak hopkají. A další den znovu. To už pak povídá jeden druhému: "Což o to, zelí je dobrý, ale copak tohle je tan slavnej život? Pojď, ten musí bejt někde jinde." A tak jdou. Opět hop, hop, hop přes trávu, až potkají mladšího králíka, který se jich zeptá: "Ahoj. Zvu vás do svýho doupěte. Mám tam plno mladejch králičích holek." "Co je to holka?" ptají se králíci. "To uvidíte," odpoví jim ten mladší králík, "pojďte se mnou." Tak jdou a po celé tři dny si užívají dupky, dupky, dupky. Ale pak přijde první králík za tím druhým a říká: "Člověče, já odsaď musím vypadnout." "Cože? Vždyť tohle jsou ty nejlepší dny našeho života!!" diví se druhý králík. "No jo, to je pravda, ale když já už mám strašnou chuť na cigáro!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 142 ( 10 ) známka - 2,93 ( 3176 ) 20. 4. 2002 617 znaků Je v lese medvěd, vlk, liška, zajíc, krysa a želva. Děsně se nuděj, tak vymyslej, že jeden vždycky řekne humor a z ostatních když se tomu aspoň jeden nezasměje, tak toho, co to říkal, zabijou. Medvěd se nabídne a řekne takovej strašnej drtivák destroják až se všichni svíjej smíchem po zemi, jenom želva mlčí. Zabijou medvěda a říká vlk, taky takovej lepší humor. Všichni se docela smějou, jenom želva mlčí, takže zabijou i vlka. Potom musí říkat liška, šílenej mokráč, takže ostatní mlčej, akorát želva říká "aaaaaaaaaa-cha-cha ten mědvedův byl ale dobrej!"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 138 ( 138 ) známka - 2,99 ( 6844 ) 12. 11. 2012 113 znaků Vyhrát to nebyl problém. Jako první jsem zapřáhnul fenu, která hárá a ostatní jsem nemusel ani pobízet.StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 135 ( 9 ) známka - 2,85 ( 2958 ) 15. 10. 2006 912 znaků Jednoho hezkého odpoledne se Zajíc rozhodne, že si zaběhá. Běží takhle po lese a tu potká Ježka naždímanýho rumem jak hadr . "Ty Ježku nechlastej, škodí to zdraví pojď si raději zaběhat". Tak běží a za chvíli potkají Vlka. Vlk šlukuje jointa a je zhulenej jak taška. Zajíc na něj: "Hej, Vlku nehul, škodí to zdraví, pojď si raději zaběhat". Tak běhají tři. Když probíhají kolem potoka potkají Lišku jak si zrovna dává čáru koksu dlouhou jak tejden před vejplatou. "Hej! Liško! Nefetuj škodí to zdraví, a pojď si s náma zaběhat". Běhají další chvíli a u velkého dubu potkají Medvěda sedícího u soudku s toluenem a pořádně si dává. Všichni na něj volají heej medvěde, nefetuj, škodí to zdraví a pojď si s námi radši zaběhat. Medvěd: Seru na vás, vždycky když si Zajíc dá extošku tak pak všichni běháme po lese jako magoři.samsula Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 128 ( 128 ) známka - 2,89 ( 6774 ) 12. 11. 2012 320 znaků "Rozhodl se pěstovat psí smečku a každý rok s psím spřežením jezdit závody.""Snad byste mu to nechtěla zakázat, závody psích spřežení jsou krásným sportem a mimoto, váš muž musí mít velkou lásku ke zvířatům.""To ano, když chce dělat Eskymáka, ať si ho dělá, já mu v tom bránit nebudu!StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 125 ( 125 ) známka - 2,94 ( 7020 ) 13. 11. 2012 165 znaků Interwiev po závodech psích spřežení:"Pro takového severského psa je porážka horší než smrt.""Neříkejte, a nešlo by tuto rasu zkřížit s hokejisty?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 124 ( 124 ) známka - 2,92 ( 8654 ) 30. 10. 2012 431 znaků Chlápek takhle vyloví klasickou zlatou rybku a za tři přání ji chce pustit."Víš, náš soused má takový pěkný dům, já bych chtěl taky takový."Rybka hned, že je to zařízeno."Víš, náš soused má takové pěkné auto, já bych chtěl taky takové."Rybka hned, že to taky není problém."Víš, náš soused má takové velké prase...""A ty bys chtěl taky takové, že?""Ne, já bych chtěl, aby mu chcíplo."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O mužích, O zvířátkách posláno ( dnes ) - 121 ( 26 ) známka - 2,86 ( 6145 ) 27. 6. 2008 342 znaků Jednoho dne se medvěd šíleně opije a uvidí ho zajíc. Okamžitě vezme klacek a seřeže medvěda do krve. Druhý den medvěd svolá celý les na poradu a povídá: "Včera mě někdo zmlátil. Nic si nepamatuji, jen vím že měl na hlavě takový divný výrůstky." Zajíc se otočí ke šnekovi, a povídá: "Máš co vysvětlovat."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Alkohol, O zvířátkách posláno ( dnes ) - 120 ( 120 ) známka - 2,98 ( 6797 ) 11. 11. 2012 329 znaků "To jsou nádherní psíci. Není jich škoda na tahání saní?" obdivuje paní na závodech psí spřežení. "Je, je," přikyvuje na to muž na saních. "Tak proč je tak štvete?""To máte těžké, nabízel jsem už mnoha lidem, aby ty saně zkusili tahat, ale žádný z nich za tak malou odměnu nechce tak rychle běhat!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách <5x< << <1> || <6> <7> <8> <9> <10> || <16> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|