Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle počtu poslání - strana 15

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <11>  <12>  <13>  <14>  <15> ||  <16>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )


posláno ( dnes ) - 20 ( 16 )
známka - 3,01 ( 2025 )
6. 10. 2011
285 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZajde zajíček za liškou, vesele se baví, popijí, pomilují a nakonec liška zajíčka odveze na ocase domů. Příště pozve zajíček lišku, vše se opakuje až na to, že zajíček odveze lišku jaguárem.Z toho plyne poučení - máš-li malý ocas, měj v garáži jaguára!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2025 lidí, prům. známka 3,01


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 20 ( 16 )
známka - 2,94 ( 1840 )
6. 10. 2011
181 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNávštěva. Přijde pes, podívá se na hodiny, pustí si televizi a čumí. "To máte chytrého psa!" - "Blbec to je, jako by nevěděl, že ty hodiny jdou o deset minut napřed!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 20 ( 19 )
známka - 3,04 ( 1623 )
26. 11. 2011
238 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVzácného hosta provázejí zoologickou zahradou. V jedné kleci je společně vlk a ovečka. "To jsem ještě neviděl," udiveně praví host. "Jak se vám to podařilo?" - "Jednoduše. My tam třikrát za den dáváme novou ovečku..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 20 ( 14 )
známka - 2,92 ( 2504 )
21. 12. 2011
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLoví rybář ryby, připlave k němu krokodýl: "Tak co, berou?" - "Nic moc." - "Tak se na to vykašli a pojď se radši koupat!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 20 ( 15 )
známka - 2,84 ( 2800 )
22. 1. 2012
190 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde mravenec do Švadlenky a říká: "Prosím dva centimetry nitě.""A jaké barvy tu nit chcete?" - "To je jedno.""A mám vám ji zabalit?" -"Ne, to je dobrý, já se oběsím tady..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 20 ( 14 )
známka - 2,94 ( 3144 )
25. 1. 2012
52 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, kdy kuře naposled pípne?V Tescu u pokladny.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 7 )
známka - 2,95 ( 2557 )
5. 6. 2006
569 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí ptáček do prvního patra a tam slyší: Já já já jenom já jenom já. Letí do druhého a slyší: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Letí do posledního patra a tam se ozývá: Až se za rok vátím hubu ti rozmlátim. Potká ho policajt a říká: Ptáčku, nevíš kdo udělal tu vraždu? A ptáček říká: Já já já jenom já jenom já. A policajt odpovídá: Půjdeš do vězení ptáčku. A ptáček povídá: Tam za vodou v rákosí, plavky se tam nenosí. Ptáčku, už jsi mě naštval! Až se za rok vrátím, hubu ti rozmlátím.

Lukáš

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 8 )
známka - 2,94 ( 4407 )
31. 7. 2008
490 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChodí takhle zajíc po vlaku, a vždycky otevře jedno kupé a ptá se: "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se neozve a tak říká "dobře každej mi dejte korunu". Jde dál a znova. "Je tady nějakej frajer?" Nikdo se opět neozve a zajíc povídá "Tak mi dejte všichni korunu", jde do dalšího kupé a ptá se "Je tady nějakej frajer?" Jeden takhle zvedne ruku a říká "Já sem frajer.", v tom se za zajícem objeví medvěd a říká "Tak ty to máš za deset, ostatní po koruně".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 16 )
známka - 2,92 ( 3751 )
23. 7. 2009
991 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZvířátka v lese se domluví, že nebudou pít a medvěd, jako nejsilnější z lesa to má kontrolovat. Hned druhý den nachytá zajíce, který je úplně na šlupky. Strašně mu vynadá a připomene mu, že se všechna zvířátka dohodla, že pití už bylo dost a že nebude nikdo pít. Zajíc se omluvil, že stěhoval nábytek a našel starou flašku rumu, vypil ji, ale bylo to naposled. Následující dva dny se vše opakovalo. Čtvrtý den už silně vytočený medvěd vyloženě hledá, kde se zase válí vypitý zajíc, jenomže ono nic. Jde tedy spokojeně domů zkratkou okolo studánky a chce si dát doušek čisté pramenité vody, když vtom vidí, že z vody kouká brčko a tak ho vytáhne. Na druhém konci se drží zajíc a jako vždy úplně na plech. Medvěd spustí už ohranou písničku o tom, jak se zvířátka dohodla, že nebudou pít ...., ale zajíc mu skočí do řeči "Že nebudete pít jste dohodli vy, zvířátka, ale my ryby vám na to kašlem"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 8 )
známka - 2,9 ( 2030 )
17. 10. 2009
1029 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSoučasné ekonomická krize se dotkla i zvířátek v lese, které kvůli ní svolaly schůzi. Prý už do lesa nechodí tolik lidí, co tam nechávali zbytky jídla, ale i mobily, MP3, oděvy a vše, co se dalo zpeněžit. Radila se, co s tím, a nakonec se shodla, že budo muset holt začít chodit do práce. Za nějakou dobu prý se sejdou a řeknou si svoje zkušenosti.
Zvířátka se potkala za měsíc a první se ujala slova liška: „No, já jsem si našla místo hlídače v drůbežárně. Za čtrnáct dní si majitel přepočítal slepice a zjistil, že mu jich čtrnáct chybí. Tak jsem dostala padáka.“ Vlk povídá: „To já jsem nastoupil k hlídání stáda ovcí. Za čtrnáct dní si je majitel přepočítal a zjistil, že mu jich dvanáct chybí. Tak jsem dostal padáka!“ Medvěd povídá: „To já jsem si sehnal místo hlídače v cihelně. A dělám tam dosud!“ Ostatní zvířátka se ptají, jak je to možné. Medvěd jim odpověděl: „Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!“

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 16 )
známka - 2,93 ( 2170 )
7. 8. 2011
165 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuGradace velikostí poprsí z individuálního pohledu ženy:1. Plochodrážnice2. Pěkně tvarované, pevné a přiměřeně velké, jako ty moje3. Krávy s vemeny.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 14 )
známka - 2,89 ( 1857 )
7. 9. 2011
169 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se dvě myši: "Ty, představ si mám nového přítele, tady mám jeho fotku." - "Vždyť to je netopýr!" - "No vidíš a mně přesvědčoval, že je pilot."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 15 )
známka - 2,98 ( 2113 )
6. 10. 2011
66 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBílé myšky jsou lední medvědi, kteří přečkali socialismus

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 19 ( 18 )
známka - 2,89 ( 3421 )
5. 11. 2011
112 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí vejce a slepice v čekárně u psychiatra a z ordinace vykoukne sestřička:  "Kdo z vás tu byl první?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, U doktora
posláno ( dnes ) - 19 ( 14 )
známka - 2,99 ( 2319 )
9. 11. 2011
145 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDO obchodu vletí udýchaná paní: Prosím pastičku na myši, ale rychle, ujede mi autobus!Promiňte paní, ale tak velké pastičky nevedeme.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 8 )
známka - 2,86 ( 3530 )
27. 2. 2010
616 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVeverka si potřebuje zahrabat oříšky na zimu, ale nemá lopatku. V lese má však jako jediný lopatku krteček, který je vyhlášený lakomec. Vevrka jde ke krtečkovi a cestou si říká: "Krteček je lakomec, lopatku mi nepůjčí." Jde dál, už vidí krtečkův domeček a zase si říká: "Krteček je lakomec, on mi tu lopatku určitě nepůjčí." Je dva kroky před krtkovým domečkem a zase: "Krteček je lakomec, ten mi tu lopatku nepůjčí a nepůjčí a nepůjčí!" Je u krtkova domečku a zabouchá na dveře. Krteček otevře, veverka ho flákne šutrem po hlavě a zařve: "TAK SI JI SEŽER!"

Autorem je wyx

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 15 )
známka - 2,9 ( 1860 )
3. 1. 2011
627 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede medvěd na motorce a potká zajíce.
Zajíc volá: "Medvěde, svez mě."
Medvěd odpoví: " Tak dobře, a schválně jestli se budeš bát."
Jede 100 km/h a medvěd se ptá:" Bojíš se?"
"Nebojím", odpoví zajíc.
Jede 200 km/h a zase se ptá zajíce" Bojíš se?"
"Nebojím!"
Jede 300 a zase: "Bojíš se?"
"Nebojím."
Medvěd se naštve a povídá:"Tak se vyměníme."
Vymění se, zajíc jede 100km/h a ptá se medvěda: "Bojíš se?"
"Nebojím."
Jede 200 km/h a zase" Bojíš se?"
"Nebojím"
Jede 300 km/h a ptá se:" Bojíš se?
"Nebojím"
A zajíc na to: "Ale měl bys, já nedošáhnu na brzdy!"

Vložila Sylvííík - email

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 16 )
známka - 2,87 ( 2216 )
26. 7. 2011
69 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLev je lvem jen v Africe. Všude jinde je to jen cirkusové zvíře.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 12 )
známka - 2,96 ( 2462 )
11. 1. 2012
130 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"A co u vás, taky to tak strašně fouká?"-"Ne, pohoda. Akorát ptáci lítají nízko. ...počkej, to nebyl pták, ale kočka!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 17 ( 13 )
známka - 2,97 ( 1615 )
30. 7. 2011
122 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBěhem dne se písek v poušti rozpaluje tak, že je v něm možné uvažit vejce. Proto mají velbloudi tak dlouhé nohy.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <11>  <12>  <13>  <14>  <15> ||  <16>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0332)