|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <16> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách ) Vtipy - O zvířátkáchVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie O zvířátkách posláno ( dnes ) - 630 ( 11 ) známka - 2,84 ( 2256 ) 25. 12. 2004 124 znaků Potkají se dvě kočky a první povídá: "MŃAU" a druhá "MEEE" prvni: "CO TO POVÍDÁTE" druha: "UČÍM SE CIZÍ JAZYKY"alexandria Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 626 ( 37 ) známka - 2,85 ( 2289 ) 30. 6. 2004 143 znaků Dve blechy nahle zbohatli a povidaji si: 'tak kdyz jsme tak bohate co si koupime,?' pravi 1. blecha a 2.blecha: 'no to si muzem koupit psa ne?'kacunka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 624 ( 8 ) známka - 2,92 ( 2165 ) 15. 1. 2003 453 znaků Jsou tři komáři a ti se domluvili, že půjdou navštívit jednoho pána. První šel do ucha, druhej do nosu a třetí do zatku. Když se komáři sešli, tak se ptali toho prvního co tam viděl.A první spustil: "No nic moc tam nebylo, jenom samí žlutý krápníky." A ten druhej na to "No u me taky nic moc, byli tam samí zelený holubi!" A když se yeptali toho tretího tak ten na ně: "jo a mě v zatáčce srazilo hnědý embéčko!!!" Kasennnnnnka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 622 ( 11 ) známka - 2,84 ( 2926 ) 9. 11. 2003 138 znaků Jde zaba na maskar a predtim si da do ust slehacku. Pride tam a zelva se zaby zepta: za co tu jsi?? Zaba zmackne hubu a rekne: za bedara!!Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 619 ( 50 ) známka - 2,78 ( 3163 ) 30. 5. 2005 180 znaků Proč je zakázáno chodit do džungle po 22.hodině?Protože na stromech spí sloni! A proč mají krokodýlové placatá ústa? Protože porušují zákaz a v noci tam lezou! StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 612 ( 23 ) známka - 3,03 ( 2252 ) 26. 2. 2003 221 znaků Potkají se dva šneci a jeden se ptá toho druhého: "Kde ses tak zřídil a proč jsi samý obvaz ?" "Ále, řítím si to z kopce, vyhnu se jedné trávě, vyhnu se druhé trávě a najednou přede mnou vyroste houba."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 610 ( 9 ) známka - 2,96 ( 2115 ) 13. 12. 2002 131 znaků Leti netopir tmou a najednou BUUM rana jak z dela pak se probudi ne zemi a rozciluje se "ja se kvuli tomu walkmanovi jednou zabiju"wejlik Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 606 ( 11 ) známka - 2,87 ( 2059 ) 24. 12. 2002 298 znaků Sedí 2 netopýři na lampě a jeden druhému říká. 1: Vidíš tam tu ženu? Tu jsem vypil já. 2: to nic není vidíš tam to stádo kráv to jsem vypil já. Za chvíli přiletí 3 celý od krve a oba dva se ho ptají co vypil. Netopýr jenom odpoví: Vydíte tam tu zítku ... já ji nevyděl.kokoska Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 602 ( 9 ) známka - 2,88 ( 2562 ) 22. 7. 2002 157 znaků V ZOO: V kleci u lva je velká cedule s nápisem: Ředitel ZOO prosí: NEKRMTE LVAa pod ní menší cedule: Lev prosí abyste si nevšímali velké cedule. Tondík Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 598 ( 17 ) známka - 2,82 ( 3399 ) 4. 3. 2004 85 znaků Jde pes pouští a říká: Sakra, jestli do minuty nenajdu patník, tak se počurámTrvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 598 ( 16 ) známka - 2,82 ( 2401 ) 13. 6. 2004 122 znaků Jdou dva medvedi po sahare a jeden povida:"Hergot, tady to ale muselo klouzat." "Proc myslis?" "No, ze to tak sypali!" p.o.p.k.o.r.n. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 597 ( 16 ) známka - 2,99 ( 2175 ) 18. 4. 2005 169 znaků Zvířecí soud soudí zajíčka: "Proč jsi kopnul medvěda do kolena?" - "Zaprvé - protože řekl, že jsem mrňavej spratek a za druhé - protože výš nedosáhnu!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 594 ( 34 ) známka - 3,01 ( 4017 ) 3. 5. 2002 72 znaků Q: Jak zabiješ pštrosa ?A: Vyženeš ho na asfalt a vystrašíš ho. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách, Hádanky posláno ( dnes ) - 589 ( 17 ) známka - 2,95 ( 2072 ) 10. 9. 2002 367 znaků Hroch říká zvířátkám: Zítra pojedeme na výlet. Žabička po něm opakuje: Zítra pojedeme na výlet. Hroch: Pojedeme daleko lodí. Žabička zase opakuje: Pojedeme daleko lodí. Hroch se na ni podívá a říká: A tu zelenou čůzu sebou nebereme. Zabička se na něj podívá smutnýma očima a říká: Chudák krokodýl, ten se na ten výlet tak těšil!Nikkky Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 588 ( 13 ) známka - 2,84 ( 2638 ) 24. 12. 2004 221 znaků Paní staršího věku přijde do obshodu s exotickými zvířaty. Zastaví se u papouška a povídá: "Tak co, ty malej blbečku, umíš mluvit?" Papoušek odpoví otázkou: "A co ty, stará čarodejnice, umíš létat?"Verunka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 585 ( 8 ) známka - 3,06 ( 2054 ) 4. 5. 2002 461 znaků Koza jde nakupovat. Než koza odejde povídá kůzlátkům: "Nikomu neotevírejte! Jen mě, poznáte mě podle toho že budu zpívat: Já sem koza rohatá. A ješte si dáme heslo dne - oliž mi cecík" Koza odejde. Vlk poslouchal za keřem a tak vyleze a začne zpívat: "Já sem koza rohatá" Zevnitř se ozve: "No, no, to by mohl zpívat každý, ještě nám řekni heslo dne!" "Oliž mi cecík!" "Ty starej prasáku, mi máme totiž ve dveřích kukátko!"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 585 ( 11 ) známka - 2,9 ( 2174 ) 22. 2. 2003 77 znaků Není to vidět a strašně to dupe na střeše. Co je to? Komár v kanadáchDouber Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 584 ( 16 ) známka - 2,91 ( 1670 ) 26. 5. 2004 103 znaků Jdou dvě žáby a jedna říká, je mi nějak špatně a druhá říká, no jo jseš nějaká zelená.Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 584 ( 29 ) známka - 2,78 ( 3461 ) 29. 4. 2006 293 znaků Tři slepice si hrají na schovávanou. Jedna piká a dvě se schovávají. První se schová do šopy a druhá do kurníku. Třetí počítá: "8, 9, 10... už jdu!" Jde a zakopne o klacek položený na zemi. "Kurník šopa!" Schované slepice vylezou a volají: "To neplatí, ty ses dívala"Sindy Paganiková Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 583 ( 5 ) známka - 3,02 ( 2404 ) 6. 6. 2002 454 znaků Sedí velkohubá žába na mezi. Běží kolem zajíc a žába se ho ptá: "Kam jdéééééš?"Zajíc:"Utíkám před liškou!" Žába:"Tak běééééš!" A zajíc utíká dál. Běží kolem liška a žába se ptá: "Kam jdéééééš?" Liška:"Honím zajíce!" Žába:"Tak běééééš!" A liška utíká dál. Jde kolem čáp a žába se ptá: "Kam jdéééééš?" Čáp:"Hledám žáby s velkou hubou!" Žába:"Tady žádné nejsou!!!" Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách << <1> || <4> <5> <6> <7> <8> || <16> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 16 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|