|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <11> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 11 stránkách ) Vtipy - O zvířátkáchVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie O zvířátkách posláno ( dnes ) - 732 ( 11 ) známka - 3 ( 2285 ) 29. 5. 2005 137 znaků Opilý zajíc vyleze na stůl a vykřikuje: "Kdo se chce se mnou prát?" Medvěd: "Já!" Zajíc: "Kdo se chce prát se mnou a medvědem?"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 730 ( 12 ) známka - 2,84 ( 2132 ) 6. 12. 2006 98 znaků Potkají se dvě želvy a jedna je bez krunýře."Co se ti stalo?" "Ále utekla jsem z domova." Moňa Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 718 ( 16 ) známka - 2,81 ( 3170 ) 11. 7. 2004 393 znaků Zajic a Medved chyti zlatou rybku, a ta jim ma splnit tri prani. Prvni si preje medved: "Chci nadhernou medvedici." Potom zajic: "Chci nejrychlejsi motorku." Zase medved: "Chci mit harem takovych medvedic." Zajic: "Chci, aby v te motorce byl vzdy benzin." Medved: "Chci mit v kazdem doupeti takovy harem." Zajic: "Chci, aby byl medved homosexual," naseda na motorku, nastartuje a uhani pryc...Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 715 ( 11 ) známka - 2,99 ( 2516 ) 19. 5. 2006 156 znaků Opaluje se žába na pláži, kolem běží slon a šlápne jí na břicho až pod tou tíhou vyvalí oči! A slon na to to čumíš co, mam nový tenisky!Janiška Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 712 ( 16 ) známka - 2,91 ( 2057 ) 22. 3. 2007 67 znaků Jestliže plavání zeštíhluje, tak co dělají velryby špatně?Poslal somálec Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 708 ( 31 ) známka - 2,91 ( 2551 ) 30. 6. 2005 170 znaků Na větvi visí dva lenochodi. První den nic, druhý den nic, třetí to samé. Čtvrtý den pootočí jeden hlavou a druhý to komentuje: "Ty seš nějaký nervózní!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 704 ( 13 ) známka - 2,88 ( 2310 ) 17. 3. 2007 232 znaků Na policii řinčí telefon:"Volám od Nováků. Prosím, okamžitě sem někoho pošlete. Právě vlezla do bytu kočka!" "Helejte, nedělejte si z nás legraci!!!" "Musíte sem někoho poslat. U telefonu Novákovic papoušek!" Compix Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 702 ( 14 ) známka - 2,94 ( 2082 ) 29. 8. 2002 219 znaků Sedí si tak hroch v bahně, prdí do vody a počítá bublinky. Přijde k němu druhý hroch a povídá:"Poď se mnou zašlapovat žáby!" "Jsi se zbláznil, ne? To mám všeho nechat a jít dělat nějaké kraviny?" Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 702 ( 16 ) známka - 2,83 ( 2776 ) 23. 10. 2004 312 znaků Sedi zelvi rodinka v cukrarne a pochutnava si na zmrzline. "Asi bude prset." Rekne otec. "Bez synu domu a prines desnik." Synek tedy poslechne a jde. Za tri dny neni jeste zpatky. "Asi bychom tu synkovu zmrzlinu meli radeji snist." Rekne otec a ode dveri se ozve: "Tak to ne, jestli to udelate, tak nikam nejdu!"Piepe Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 696 ( 11 ) známka - 2,95 ( 2051 ) 15. 11. 2004 221 znaků Zaba u fotografa: Pane fotograf, chci vyfotit, ale mam na vsech fotkach moc velkou hubu, nejde to nak zaridit? Ale jiste, reknete "dzem" aby se vam ta huba smrskla. Pripravy si fotak a rika,ted! A zaba: maaarmeeelaaadaaa!Mafa Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 2051 lidí, prům. známka 2,95 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 694 ( 11 ) známka - 2,89 ( 2513 ) 14. 3. 2005 105 znaků Sedí pět mravenců na žiletce, přijde šestý mravenec a říká: "Nazdar kluci, hele šoupněte se!"Pett Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 684 ( 18 ) známka - 3,04 ( 1794 ) 23. 5. 2006 183 znaků Srazí se kanárek s chlapem na ulici, a chlap si vezme kanárka domů. Kanárek se po třech dnech probudí a říká: "Mříže, suchej chleba, voda sakra že já toho chlapa zabil"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 680 ( 13 ) známka - 2,89 ( 2390 ) 30. 12. 2004 408 znaků Automobilista jede v noci lesem, najednou srazí malého ptáčka. Vystoupí, koukne na něj, vidí, že je v bezvědomí, ale žije, tak si řekne - pomůžu mu, doma mu udělám klícku, dám ho do tepla a vykrmím ho, než trochu zesílí. Tak se stalo a za několik dní se ptáček probere, koukne a zděsí se - Co to...kde to jsem? Mříže! Chleba! Voda! Do kelu, že já toho automobilistu zabil...!Stuart Hample Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 676 ( 15 ) známka - 2,99 ( 2027 ) 5. 5. 2007 364 znaků Jednou odpoledne si slon vyšel na procházku kolem jezera. Potkal mravence který máčel banán. Tak se ho ptá: "Mravenče co to děláš ?!" Mravenec na to: "Když mi dáš jedno euro tak ti to řeknu." Slon tedy podává mravencovi jedno euro. A mravenec dodává: "Máčím banán" Slon: "Ty jsi ale hloupej" Mravenec: "Proč?.. už jsem si vydělal 100 eur"Michaela Vítková Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 661 ( 13 ) známka - 2,85 ( 1934 ) 29. 6. 2004 151 znaků Vrána letí: "krá krá", narazí do stromu a rozplácne se na zemi. Chvíli jen tak leží a pak: "pípípí, húúúúú". Do prdele, jak to bylo???Lucka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 650 ( 11 ) známka - 2,9 ( 1999 ) 22. 4. 2007 128 znaků Povídá tygr tygrovi: "Když už je mi 18 let jsem plnoletý, dospělý, tak proč mi všicni říkají ty Gře a ne vy Gře??"ilík Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 647 ( 31 ) známka - 2,96 ( 2068 ) 16. 11. 2002 229 znaků Povidaji si tri slepice, ruska, ceska a slovenska. Povidaj si o tom, ktera z nich snese vic vajec. Ruska rika , ja jich snesu 10 , ceska rika, ja jich snesu 15 a slovenska povida : Preco bych si prcku namahala, ked sa daju kupit.Andilek z nebe Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 646 ( 19 ) známka - 2,81 ( 2623 ) 29. 8. 2004 74 znaků Jde slon a moucha po moste. Moucha se otoci a povida: To ale dupeme, co???Idiotcat Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 639 ( 32 ) známka - 2,98 ( 1938 ) 6. 5. 2006 98 znaků Víte jaký je rozdíl mezi lvem a vránou?Vyženete je oba na střechu a ten kdo uletí vrána. Martin Chvíla Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 631 ( 11 ) známka - 2,88 ( 2318 ) 11. 5. 2006 144 znaků Přijde pták k doktorovi a povídá:"Pane doktore, mně je nějak špatně." Doktor ho prohlédne a řekne: "To nic, to je jen chřipka..." Lucka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 630 ( 11 ) známka - 2,84 ( 2257 ) 25. 12. 2004 124 znaků Potkají se dvě kočky a první povídá: "MŃAU" a druhá "MEEE" prvni: "CO TO POVÍDÁTE" druha: "UČÍM SE CIZÍ JAZYKY"alexandria Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 626 ( 37 ) známka - 2,85 ( 2290 ) 30. 6. 2004 143 znaků Dve blechy nahle zbohatli a povidaji si: 'tak kdyz jsme tak bohate co si koupime,?' pravi 1. blecha a 2.blecha: 'no to si muzem koupit psa ne?'kacunka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 624 ( 8 ) známka - 2,92 ( 2166 ) 15. 1. 2003 453 znaků Jsou tři komáři a ti se domluvili, že půjdou navštívit jednoho pána. První šel do ucha, druhej do nosu a třetí do zatku. Když se komáři sešli, tak se ptali toho prvního co tam viděl.A první spustil: "No nic moc tam nebylo, jenom samí žlutý krápníky." A ten druhej na to "No u me taky nic moc, byli tam samí zelený holubi!" A když se yeptali toho tretího tak ten na ně: "jo a mě v zatáčce srazilo hnědý embéčko!!!" Kasennnnnnka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 622 ( 11 ) známka - 2,84 ( 2927 ) 9. 11. 2003 138 znaků Jde zaba na maskar a predtim si da do ust slehacku. Pride tam a zelva se zaby zepta: za co tu jsi?? Zaba zmackne hubu a rekne: za bedara!!Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 619 ( 50 ) známka - 2,78 ( 3163 ) 30. 5. 2005 180 znaků Proč je zakázáno chodit do džungle po 22.hodině?Protože na stromech spí sloni! A proč mají krokodýlové placatá ústa? Protože porušují zákaz a v noci tam lezou! StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 612 ( 23 ) známka - 3,03 ( 2253 ) 26. 2. 2003 221 znaků Potkají se dva šneci a jeden se ptá toho druhého: "Kde ses tak zřídil a proč jsi samý obvaz ?" "Ále, řítím si to z kopce, vyhnu se jedné trávě, vyhnu se druhé trávě a najednou přede mnou vyroste houba."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 610 ( 9 ) známka - 2,96 ( 2116 ) 13. 12. 2002 131 znaků Leti netopir tmou a najednou BUUM rana jak z dela pak se probudi ne zemi a rozciluje se "ja se kvuli tomu walkmanovi jednou zabiju"wejlik Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 606 ( 11 ) známka - 2,87 ( 2059 ) 24. 12. 2002 298 znaků Sedí 2 netopýři na lampě a jeden druhému říká. 1: Vidíš tam tu ženu? Tu jsem vypil já. 2: to nic není vidíš tam to stádo kráv to jsem vypil já. Za chvíli přiletí 3 celý od krve a oba dva se ho ptají co vypil. Netopýr jenom odpoví: Vydíte tam tu zítku ... já ji nevyděl.kokoska Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 602 ( 9 ) známka - 2,88 ( 2562 ) 22. 7. 2002 157 znaků V ZOO: V kleci u lva je velká cedule s nápisem: Ředitel ZOO prosí: NEKRMTE LVAa pod ní menší cedule: Lev prosí abyste si nevšímali velké cedule. Tondík Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách posláno ( dnes ) - 598 ( 17 ) známka - 2,82 ( 3399 ) 4. 3. 2004 85 znaků Jde pes pouští a říká: Sakra, jestli do minuty nenajdu patník, tak se počurámTrvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách << <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <11> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 314 příspěvků na 11 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|