Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle známky - strana 13

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <11>  <12>  <13>  <14>  <15> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 712 ( 16 )
známka - 2,91 ( 2059 )
22. 3. 2007
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJestliže plavání zeštíhluje, tak co dělají velryby špatně?

Poslal somálec

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2059 lidí, prům. známka 2,91


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 8 ( 8 )
známka - 2,91 ( 1687 )
6. 7. 2009
1409 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden chlap objevil, že je na prodej mluvící pes. Inzerát se objevil na domě: Mluvící pes na prodej. Chlap tam šel a majitel mu řekl, že pes je vzadu na dvorku, tak chlap šel a zeptal se toho psa: "Ty umíš mluvit?" - "No jasně," řekl pes a okamžitě se rozpovídal. "Já jsem ten svůj dar zjistil poměrně brzo. Chtěl jsem pomoci naší americké vládě. Řekl jsem o mé schopnosti CIA a ti mě začali používat. Jezdil jsem z jedné země do druhé, sedával jsem v jednacích místnostech, poslouchal jsem světové vůdce, co si povídají, protože si nikdo nemyslel, že by je mohl odposlouchávat pes. Byl jsem jeden z nejužitnějších agentů CIA. Ale to cestování po světě mě unavilo a jelikož jsem nijak nemládl, chtěl jsem se usadit, podepsal jsem práci na letišti. Tam jsem pracoval jako tajný agent. Potloukal jsem se okolo podezřelých týpků, poslouchal, co si povídají. To byste nevěřil na co jsem přišel, dostal jsem i několik medailí. Pak jsem se oženil, měl jsem kupu štěňat a teď jsem v důchodu." Naprosto šokovaný chlap byl úplně paf, šel za majitelem a ptal se ho: "Kolik chcete za toho psa?" A majitel říká: "Dejte mi deset dolarů a je váš." - "Cože? Prosím vás, přece takhle výjimečného psa vy prodáváte takhle levně? Proč?" - "Protože to je šílený prolhanec. Nic z toho, co vám teď říkal není pravda!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 148 ( 11 )
známka - 2,91 ( 3401 )
14. 5. 2004
528 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se mladý velbloud maminky. "Mami, proč máme tak veliký řasy?" "No, to když jdeme po poušti a fouká vítr, tak aby nám nenafoukal písek do očí." "A mami, proč máme tak veliký a těžký kopyta, mě bolej nožičky." "No, to když jdeme po poušti, tak aby jsme se nebořili do písku a aby nás nepálil." "A mami, proč musím nosit ten velkej hrb?" "No, to když jdeme po poušti a nikde není voda, tak si z něho bereme tekutiny, abychom nepošli.žízní." "To je dobře zařízený, a proč jsme v zoo?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 2446 ( 59 )
známka - 2,91 ( 12152 )
5. 11. 2006
219 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde pouští mravenec se slonem. Mravenec: "Slone, proč si neseš ten kýbl s vodou?" - "Kdyby mi bylo teplo můžu se polejt - a proč si ty neseš dveře od auta?" - "No, kdyby mi bylo horko, tak si otevřu okýnko!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Kameňáky
posláno ( dnes ) - 73 ( 15 )
známka - 2,91 ( 2336 )
28. 2. 2003
490 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepícek prijde za maminkou, ze by chtel koupit kolo. Maminka mu vsak ríká, ze nemá peníze, ze mu splní kazdé prání, ale ze kolo ne. Pepícek se toho chytne a preje si, aby si zahráli na maminku a tatínka. Mamince nezbývá nez splnit jeho prání. Po dohode si musí lehnout do loznice v nocní kosilce. Maminka v loznici s úzkostí ceká co se bude dít. Najednou ve dverích se objeví Pepícek v tatínkovém kvádru a ríká : " Vstávej stará, jdeme klukovi koupit kolo !"

Poslal(a) Beruna

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 31 ( 31 )
známka - 2,91 ( 3436 )
19. 2. 2012
88 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProsil bych dva zajíce, ale bez broků. Lituji, zajíce, kteří se oběsili, nevedeme!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 43 ( 41 )
známka - 2,91 ( 4008 )
23. 7. 2012
350 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak co, jak jde práce?" - "Ale... zase... mně... vyhodili." - "A cos vlastně dělal?" - "Krmiče... v... ZOO...""A proč tě vyhodili?" - "Utekly... mi... želvy..." - "Jak je to možné?""No... nes... sem.. jim... krmení.... A... položím... kýble... a... otevřu... klec... a... A... frrrnk, frrrrnk, .... a želvy... byly... v... prdeli..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1006 ( 24 )
známka - 2,91 ( 2334 )
29. 4. 2007
200 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa telegrafním drátě visí několik netopírů hlavou dolů a tu náhle z ničeho nic se jeden prudce otočí a zůstane hlavou nahoru. "Hele co je s ním ??" Ptá se jeden. "Nevím, asi omdlel !!"

Ruspa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 13 ( 12 )
známka - 2,91 ( 6181 )
3. 11. 2008
538 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSetkají se tři netopýři a chlubí se ...
První (celou hlavu ma od krve) říká: "Vidíte tamhle tu kozu jak tam krvácí?"
"no ... vidíme" odpoví mu ostatní
"Tak to je moje práce" chlubí se první netopýr
Druhej (celou hlavu a tlapičky má od krve) říká: "Vidíte támhle tu kravu?"
"No ... vidíme" odpoví mu ostatní
"Tak to je moje práce" chlubí se druhý netopýr
A třeti ... který je celý od krve říká: "Vidíte tamhle toho medvěda?"
"No ... vidíme" odpoví mu ostatní
"Tak já jsem jeho práce!"

Autorem je JakubusNahubus

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 356 ( 16 )
známka - 2,91 ( 2620 )
11. 10. 2003
257 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři mravenci si to šlapou po poušti. První říká: "Přede mnou poušť, za mnou mravenec." Druhý říká: "Přede mnou mravenec, za mnou mravenec." Poslední říká: "Přede mnou mravenec, za mnou mravenec." Proč ??? Šli do kola a první nevidí !

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <11>  <12>  <13>  <14>  <15> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0327)