Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle známky - strana 29

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 40 ( 38 )
známka - 3,01 ( 3673 )
2. 7. 2012
103 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Co děláš?" - Kopu hrob pro mojí zlatou rybišku." "A proč tak velký?" - "Je v tvojem kocourovi!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 17 ( 13 )
známka - 3,01 ( 2021 )
6. 10. 2011
285 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZajde zajíček za liškou, vesele se baví, popijí, pomilují a nakonec liška zajíčka odveze na ocase domů. Příště pozve zajíček lišku, vše se opakuje až na to, že zajíček odveze lišku jaguárem.Z toho plyne poučení - máš-li malý ocas, měj v garáži jaguára!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 39 ( 39 )
známka - 3,01 ( 3704 )
12. 8. 2012
428 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak už jste se vrátili z Kanárských ostrovů?" ptá se domácí nájemníků, kteří se vláčejí domů s těžkými kufry a velkou klecí s kanárky. "To snad vidíte!" - "Krásní kanárci. To se teď budou moci proletovat po vašem bytě sem a tam?" - "V žádném případě, budou v kleci, protože by nám zadělali nábytek!" - "Ale nezadělali. Máte byt úplně prázdný. Někdo vám ho vykradl i s nábytkem!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 43 ( 17 )
známka - 3,01 ( 2210 )
29. 7. 2009
299 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV lese je kadibudka. Jde kolem zajíc a je tam nějaké divné tlačení. Nakoukne škvírou - a medvěd si se zajícem utře zadek. Druhý den se stane to samé, ale s veverkou. Třetí den se zvířátka ptají, proč je kadibudka na maděru. A ježek povídá: "No já jsem takhle šel kolem..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2210 lidí, prům. známka 3,01


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 41 ( 10 )
známka - 3,01 ( 2337 )
16. 9. 2002
730 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPlazí se takhle tři želvy pouští celý vysílený, jeden rok ..... druhý rok ..... po třetím roce najdou prázdný kelímek s brčkem. Jedna povídá: TAK CO? BUDEME HO BRÁT???? Druhá na to: VŽDYŤ JE PRÁZDNÝ K ČEMU NÁM TO BUDE. A tak ho tam nechají. Plazí se další tři roky a najednou před nima potok, ale oni do něho nedosáhnou a tak se domluví, že jedna zajde pro ten kelímek ale že ostatní se do tý doby z toho potoka nenapijou. No a tak vyrazila. Uběhl rok ...... dva ....... Po třech letech jedna povídá: HELE TO SE JÍ NĚCO STALO POJĎ NAPIJEM SE. Tak se napily a najednou se rozhrnul keř a z něho se ozvalo. JÁ TO VĚDĚLA ŽE BUDETE ŠVINDLOVAT, BĚŽTE SI PRO TEN KELÍMEK SAMI!!!!!!

Poslal(a) larvicka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 43 ( 42 )
známka - 3,01 ( 5410 )
7. 3. 2012
79 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, kde najdete želvu bez nohou?Přesně tam, kde jste ji naposled nechali!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 583 ( 5 )
známka - 3,02 ( 2404 )
6. 6. 2002
454 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí velkohubá žába na mezi. Běží kolem zajíc a žába se ho ptá: "Kam jdéééééš?"
Zajíc:"Utíkám před liškou!"
Žába:"Tak běééééš!"
A zajíc utíká dál. Běží kolem liška a žába se ptá: "Kam jdéééééš?"
Liška:"Honím zajíce!"
Žába:"Tak běééééš!"
A liška utíká dál.
Jde kolem čáp a žába se ptá: "Kam jdéééééš?"
Čáp:"Hledám žáby s velkou hubou!"
Žába:"Tady žádné nejsou!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 36 ( 34 )
známka - 3,02 ( 3068 )
12. 11. 2011
76 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelbloud vydrží pracovat týden bez pití,člověk týden pít bez práce!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :), O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 612 ( 23 )
známka - 3,03 ( 2253 )
26. 2. 2003
221 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se dva šneci a jeden se ptá toho druhého: "Kde ses tak zřídil a proč jsi samý obvaz ?" "Ále, řítím si to z kopce, vyhnu se jedné trávě, vyhnu se druhé trávě a najednou přede mnou vyroste houba."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 30 ( 29 )
známka - 3,03 ( 3310 )
29. 5. 2012
103 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Poraď, jak je třeba jít na medvěda?" "Velmi opatrně a zezadu.""A ty si zoolog?" - "Nee, zoofil!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <26>  <27>  <28>  <29>  <30> ||  <32>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0028)