Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle známky - strana 6

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 543 ( 12 )
známka - 2,85 ( 2663 )
14. 6. 2005
188 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV okně stojí chrt. Pod oknem se prochází buldog a volá: "Pojď dolů, půjdeme si hrát!" - "Nemůžu, jsou zamčené dveře!" - "Tak skoč dolů!" - "Kdepak, nechci vypadat jako ty!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 39 ( 15 )
známka - 2,85 ( 2754 )
15. 1. 2010
328 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelbloudátko: "Mami proč máme na zádech ty hrby?"
"No když jdeme pouští máme v nich zásoby tuku."
"A proč mám tak husté řasy?"
"Aby nám nenafoukala zrnka písku do očí když jdeme po poušti."
Velbloudě se ještě párkrát zeptá a pak prohlásí:
"A mami není nám to všechno na nic, když jsme v zoo?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 26 ( 12 )
známka - 2,86 ( 2161 )
1. 4. 2011
225 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPodzim. Dva medvědi, než zalezou do brlohu, pozorují padající listí a jeden z nich říká druhému: "Rád bych jednou viděl toho maniaka, který všechny ty listy celou zimu barví na zeleno a zase věší na stromy."

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 121 ( 26 )
známka - 2,86 ( 6145 )
27. 6. 2008
342 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednoho dne se medvěd šíleně opije a uvidí ho zajíc. Okamžitě vezme klacek a seřeže medvěda do krve. Druhý den medvěd svolá celý les na poradu a povídá: "Včera mě někdo zmlátil. Nic si nepamatuji, jen vím že měl na hlavě takový divný výrůstky." Zajíc se otočí ke šnekovi, a povídá: "Máš co vysvětlovat."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 6145 lidí, prům. známka 2,86


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 481 ( 15 )
známka - 2,86 ( 2711 )
3. 5. 2002
338 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuA takhle jednou se dostane hlemejžď do nemocnice na JIPku, a když se po pár dnech probere, stojí kolem postele jeho kámoši šneci a ptaj se:
"Cos dělal vole, že ses tak zřídil?"
"No, sem to kalil, co to šlo, pak pravotočivá zatáčka, říkám si nebudu brzdit, a najednou z ničeho nic mě před čumákem vyrostla houba"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 18 ( 8 )
známka - 2,86 ( 3528 )
27. 2. 2010
616 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVeverka si potřebuje zahrabat oříšky na zimu, ale nemá lopatku. V lese má však jako jediný lopatku krteček, který je vyhlášený lakomec. Vevrka jde ke krtečkovi a cestou si říká: "Krteček je lakomec, lopatku mi nepůjčí." Jde dál, už vidí krtečkův domeček a zase si říká: "Krteček je lakomec, on mi tu lopatku určitě nepůjčí." Je dva kroky před krtkovým domečkem a zase: "Krteček je lakomec, ten mi tu lopatku nepůjčí a nepůjčí a nepůjčí!" Je u krtkova domečku a zabouchá na dveře. Krteček otevře, veverka ho flákne šutrem po hlavě a zařve: "TAK SI JI SEŽER!"

Autorem je wyx

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 379 ( 13 )
známka - 2,86 ( 2917 )
27. 9. 2003
417 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNovinari se ptaji slepicky, zda je pravdou, ze snesla sedmikilove vejce. Ona odpovedela, ze ano. Tak se ji ptaji, jake ma plany do budoucna. Ona odpovida, ze snest desetikilove vejce. Novinari jsou spokojeni s odpovedi, utikaji za kohoutem a ptaji se zda je pravda, ze jedna z jeho slepicek snesla sedmikilove vejce. Odpovida, ze ano, tak se ho ptaji, jake ma plany do budoucna. On odpovida, ze rozbit pstrosovi hubu.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1025 ( 15 )
známka - 2,86 ( 2072 )
16. 10. 2006
156 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí dvě blechy na patníku u silnice. V tom jedna vidí, jak se zdálky blíží velký huňatý pes, a loučí se. Holka měj se mě už to totiž jede.

Tereza Samuelová

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 62 ( 7 )
známka - 2,86 ( 2478 )
23. 6. 2006
920 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí úplně ožralý zajíc u stromu všude kolem jen prázdné flašky od piva.
Jede kolem liška na kole, zastaví a říká: "Zajíci zajíci, kdybys nebyl vůl a všechny peníze neprochlastal, mohl sis koupit nové kolo jako já!"
Zajíc jen něco zamumlá a chlastá dál.
Jede kolem vlk na motorce, zastaví a říká: "Zajíci zajíci, kdybys nebyl vůl a všechny peníze neprochlastal, mohl sis koupit novou motorku jako já!"
Zajíc zas jen zamumlá a chlastá dál.
Jede kolem medvěd v autě, zastaví a říká: "Zajíci zajíci, kdybys nebyl vůl a všechny peníze neprochlastal, mohl sis koupit nové auto jako já!"
Zajíc něco zamumlá a chlastá dál.
Jednou mají zvířátka sjezd na paloučku, vtom přiletí vrtulník a přistává mezi nima. Přistane a z kabiny se vykloní úplně ožralý zajíc! Všichni se v šoku ptají kde na to vzal- a zajíc na to: "Sem vrátil flašky ne?!"

ANETOPATHY

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 15 ( 13 )
známka - 2,87 ( 2216 )
26. 7. 2011
69 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLev je lvem jen v Africe. Všude jinde je to jen cirkusové zvíře.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <4>  <5>  <6>  <7>  <8> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0067)