Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > O zvířátkách > Podle známky - strana 7

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <5>  <6>  <7>  <8>  <9> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )


posláno ( dnes ) - 36 ( 6 )
známka - 2,87 ( 2605 )
15. 2. 2007
515 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrase mělo obchod a jednoho letního horkýho dne přišel kůň a řekl: "Prase, šumák!" Prase vylezlo na nejvyšší regál, slezlo dolů, podalo koňovi šumák a kůň odešel. Za hodinu přijde kůň znovu a říká: "Prase, šumák!" Prase vyleze nahoru a podá koňovi šumák. Za hodinu přiběhne kůň znovu a opět žádá šumák. Ale prase vzalo dva šumáky, jeden dá koňovi a druhej schová pod pult! Kůň odběhne a než prase zavře obchod, přiběhne kůň a povídá: "Prase, dva šumáky!"

Pepíček ze štatlu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1260 ( 8 )
známka - 2,87 ( 3472 )
3. 5. 2002
178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMamut prochází pralesem a najednou ho přepadne stádo mladých slonů. Sloni ho zmlátí, dokopou a odejdou. Mamut se zdvihne, otřese se a zanadává: "Zkurvení skinheadi !"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1007 ( 15 )
známka - 2,87 ( 2772 )
6. 1. 2005
136 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZajicku, proc mas tak kratke usi? Ale, jsem romantik.
???
Vcera jsem poslouchal, jak krasne zpiva skrivan a preslechl jsem kombajn ...

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1083 ( 16 )
známka - 2,87 ( 2657 )
23. 1. 2007
448 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede princ lesem, najednou mu zakopne kůň a PLESK, princ se válí v bahně. Zvedne hlavu, otře humus z očí a vidí hnusnou bradavičnatou ropuchu. To se ví, že ta kráska chce polibek. Princ si představí princeznu 90-60-90, zvedne žábu, ze které kape bláto pochybného původu a fůůůj, políbí jí.
A nic. "Héj, co z toho budu mít", řve princ na prchající ropuchu.
"HOVNO," odpoví žába. "Já jsem TEPLEJ ŽABÁK JARDA!"

Killing Machinery

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 150 ( 11 )
známka - 2,87 ( 3476 )
3. 11. 2005
1243 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBěhá si tak zajíc po lese, běhá, když najednou vidí jezevce, jak hulí marihuanu.
Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničís zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Jezevec uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s ním jde zaběhat.
Běhají, běhají, když najednou potkají vlka, úplně opilého, ale chlastá dál.
Zajíc povídá: "Vlku, vlku, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Vlk uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat.
Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe kokain.
Zajíc povídá: "Liško, liško, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději se mnou zaběhat!"
Liška uzná, že má zajíc pravdu, a tak si s nimi jde zaběhat.
Běhají, běhají, když potkají medvěda, jak čichá toluen.
A všichni povídají: "Medvěde, medvěde, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si raději s námi zaběhat!"
Medvěd otevře jedno oko a povídá:
"Nikam nejdu, seru na vás! Pokaždý, když si dá zajíc extázi, tak všichni běháme po lese jako kokoti!!"

5

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 569 ( 8 )
známka - 2,87 ( 2565 )
1. 11. 2003
325 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMedvěd veze ježka na motorce. Medvěd zrychluje a ptá se ježka: "Nebojíš se?" "Nebojím," odpoví hrdinsky ježek. Na druhý den si to vymění a když se motorka řítí 150kilometrovou rychlostí, ptá se ježek medvěda: "Bojíš se?" "Nebojím," odpovídá medvěd. "Ale měl bys, protože já nedosáhnu na brzdy!"

GApa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 2565 lidí, prům. známka 2,87


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 606 ( 11 )
známka - 2,87 ( 2060 )
24. 12. 2002
298 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí 2 netopýři na lampě a jeden druhému říká. 1: Vidíš tam tu ženu? Tu jsem vypil já. 2: to nic není vidíš tam to stádo kráv to jsem vypil já. Za chvíli přiletí 3 celý od krve a oba dva se ho ptají co vypil. Netopýr jenom odpoví: Vydíte tam tu zítku ... já ji nevyděl.

kokoska

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1132 ( 59 )
známka - 2,87 ( 7529 )
2. 10. 2004
72 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLetí tři vrány. Ta vpředu řve : Bacha zeď plesk, plesk, plesk. . .

Don. Pardon@seznam. cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Černý humor, O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1592 ( 41 )
známka - 2,88 ( 3596 )
25. 8. 2005
135 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se dva ježkové. Jeden má obvázanou packu. "Co se ti stalo?", ptá se jeden. "Ale, zapomněl jsem a podrbal jsem si záda!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 704 ( 13 )
známka - 2,88 ( 2310 )
17. 3. 2007
232 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa policii řinčí telefon:
"Volám od Nováků. Prosím, okamžitě sem někoho pošlete. Právě vlezla do bytu kočka!"
"Helejte, nedělejte si z nás legraci!!!"
"Musíte sem někoho poslat. U telefonu Novákovic papoušek!"

Compix

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <5>  <6>  <7>  <8>  <9> ||  <32>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 314 příspěvků na 32 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,034)