|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <88> <89> <90> <91> <92> || <93> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 922 příspěvků na 93 stránkách ) Vtipy - OstatníVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Ostatní posláno ( dnes ) - 203 ( 19 ) známka - 2,98 ( 2334 ) 20. 4. 2002 263 znaků Ježíšek se dostane ke shluku lidí, který se chystá kamenovat hříšnou ženskou."Kdo jsi bez viny, hoď po ni kamenem!" Přiletí šutr a praskne ho do hlavy. Ježíšek se ukřivdeně ohlédne a povídá: "Teda matko, občas mně strašně štveš..." Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 258 ( 27 ) známka - 3,09 ( 2819 ) 20. 4. 2002 274 znaků Příjde jedna holka ke gynekologovi a říká, že chce zjistit, jestli je ještě panna.Gynekolog na to teda mrkne a říká: No máte tam nějaký malý dírky, ale v podstatě jste panna. Tak to bysme měli a teď si sepíšeme chorobopis. Vaše jméno? Sněhurka. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 224 ( 22 ) známka - 2,84 ( 2027 ) 20. 4. 2002 213 znaků Mladá udýchaná žena zastaví taxík a vykřikne: "Do porodnice !" Taxikář dupne na plyn a uhání jako o život. Žena ho však uklidnuje: "Pane řidiči, nemusíte tak pospíchat, já tam jenom pracuji ..."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 509 ( 21 ) známka - 2,95 ( 4045 ) 20. 4. 2002 143 znaků Ptají se lovce, co ulovil v Africe.-3 tigry, 5 antilop a 10 noupližáků. -???? -Takový ty černý, zvedá to ruce a říká 'noupliž'! Poslal Gripin Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 238 ( 23 ) známka - 2,84 ( 2570 ) 20. 4. 2002 155 znaků Obžalovaný, poznáváte tento nůž ?!Ano. Konečně jste se přiznal ! No dovolte, jaké přiznání, vždyť mi ho ukazujete už třetí týden ... Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 228 ( 23 ) známka - 2,99 ( 2013 ) 20. 4. 2002 98 znaků - Pane vrchní, chtěl bych ten řízek, co má tamhleten pán.- No a myslite si, že mi ho dá? Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 3347 ( 42 ) známka - 2,92 ( 5153 ) 20. 4. 2002 188 znaků Do lékárny vejde muž s bílou holí a povídá:"Pane magistře,vy jste mi dal místo borové vody kyselinu sírovou." "Promintě, pane.Doplatíte mi dvacet korun a budem vyrovnáni." SMSku poslal(a) Rest Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 5153 lidí, prům. známka 2,92 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 261 ( 27 ) známka - 2,95 ( 2913 ) 20. 4. 2002 199 znaků Příjde pán do trafiky a ptá se:Znáte Františka Kykolku? Ne... A Petra Kykolku? Ne... A Josefa Kykolku? Ne..., a proč se ptáte? No já jen, že máte nad dveřmi nápis "ZNÁMKY KOLKY" Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 243 ( 26 ) známka - 3,05 ( 2343 ) 20. 4. 2002 368 znaků Letí pár maníků v letadle a připravujou se na seskok.Jeden se velice bojí - svým způsobem je vlastně posranej. Tak mu major řekne,jen skočte vojíne a nebojte se - dole je duchna. Vojín tedy skočí a najednou vidí,jak proti němu letí nějaký chlápek .. Tak se ho zeptá : Tak co,jaká je duchna ? A on na něj : jaká duchna,ja jsem z plynarny. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 403 ( 30 ) známka - 2,88 ( 3182 ) 20. 4. 2002 129 znaků "Mami,děti se mi smejí,že mám velké zuby."'Ale to je hloupost,Radečku, a zavři pusinku nebo nám poškrábeš linoleum!" Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní <5x< << <1> || <88> <89> <90> <91> <92> || <93> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 922 příspěvků na 93 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|