Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Suchý fóry > Podle data - strana 9

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <7>  <8>  <9>  <10>  <11> ||  <13>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1588 ( 47 )
známka - 2,93 ( 6781 )
28. 6. 2004
211 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká takhle jelen ježka a povídá mu: Já jsem pro tebe vymyslel básničku: Ježku, ježku, máš na zadku plešku. A ježek na to: Já mam pro tebe taky jednu: Jelene, jelene,... ... ... ty seš ale debil!

t.princess

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1016 ( 34 )
známka - 2,86 ( 3978 )
12. 5. 2004
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříde číňan v New Yorku do restaurace a říká : "koušiohedoaki Coca Cola" a prodavač na to : "dva litry čeho?"

milda11

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 916 ( 16 )
známka - 3,03 ( 3667 )
7. 5. 2004
93 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte co je maximální hluk ?
Když buldozer skáče přes švihadlo na plechové střeše.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 1707 ( 31 )
známka - 3 ( 4655 )
6. 5. 2004
63 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, proč se bagr nevejde do okapu?
Protože je moc velkej.

Marcelka*

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 838 ( 18 )
známka - 2,89 ( 3492 )
3. 5. 2004
141 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde Baba ke šnekovy a říka:"šnečku, šnečku, vystrč růžky, dám ti tvaroh na parůzky".
A šnek na to: "naval tvaroh a vypadni"

h.kaja@centrum.cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 919 ( 22 )
známka - 2,99 ( 3576 )
1. 5. 2004
157 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedi dva anglicane v kupe a ten jeden vytahne banan osoliho a vyhodi z okna a ten druhy se ho pta proc jsto udelal a ten prvni na to nemam rad solene banany.

Fs.Jerry.cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 879 ( 39 )
známka - 2,96 ( 3337 )
29. 4. 2004
133 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříde týpek do pekařství a ptá se: Máte šumavu? Ano, samozřejmě. Tak mi dejte kubík borovic, tři kubíky modřínu, .....

Jet

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3337 lidí, prům. známka 2,96


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 753 ( 26 )
známka - 2,86 ( 3171 )
19. 3. 2004
148 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZápis do lodního deníku: Dnes po mě pan Kapitán chtěl, abych se s ním vdala, jinak že potopí tuhle loď. Zachránila jsem miliony životů.

Lolitka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 932 ( 34 )
známka - 2,83 ( 4293 )
14. 3. 2004
264 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrijede chlap z Ruska a hned se ho ptaji: "Hele vy tam prej mate az 60° mrazy?"
Odveti: "To je blbost mame tam tak -24°C v loni byl nejvetsi mraz a to bylo -26°C."
"Ale vzdyt ve zpravach furt ukazujou ty zasnezeny stromy..."
"Jo ty myslis venku............."

Dedek

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 731 ( 29 )
známka - 2,85 ( 4381 )
12. 3. 2004
288 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde takhle jednou muž domů a v kuchyni u stolu sedí jeho naprostro zdrcená manželka.
Tak se jí zeptá: "Prosím tě, co se ti stalo?"
A ona mu s pláčem odpoví: "Ale upadly mi na zem kostky ledu. Tak jsem je zvedla a opláchla teplou vodou. No a teď je nemůžu najít!!!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry



<5x<   <<     <1> || <7>  <8>  <9>  <10>  <11> ||  <13>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 125 příspěvků na 13 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,004)