|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <3> <4> <5> <6> <7> || <7> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 125 příspěvků na 7 stránkách ) Vtipy - Suchý fóryVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Suchý fóry posláno ( dnes ) - 1588 ( 47 ) známka - 2,93 ( 6786 ) 28. 6. 2004 211 znaků Potká takhle jelen ježka a povídá mu: Já jsem pro tebe vymyslel básničku: Ježku, ježku, máš na zadku plešku. A ježek na to: Já mam pro tebe taky jednu: Jelene, jelene,... ... ... ty seš ale debil!t.princess Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 1016 ( 34 ) známka - 2,86 ( 3980 ) 12. 5. 2004 120 znaků Příde číňan v New Yorku do restaurace a říká : "koušiohedoaki Coca Cola" a prodavač na to : "dva litry čeho?"milda11 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 916 ( 16 ) známka - 3,03 ( 3668 ) 7. 5. 2004 93 znaků Víte co je maximální hluk ?Když buldozer skáče přes švihadlo na plechové střeše. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 1707 ( 31 ) známka - 3 ( 4659 ) 6. 5. 2004 63 znaků Víte, proč se bagr nevejde do okapu?Protože je moc velkej. Marcelka* Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 838 ( 18 ) známka - 2,89 ( 3493 ) 3. 5. 2004 141 znaků Přijde Baba ke šnekovy a říka:"šnečku, šnečku, vystrč růžky, dám ti tvaroh na parůzky".A šnek na to: "naval tvaroh a vypadni" h.kaja@centrum.cz Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 919 ( 22 ) známka - 2,99 ( 3578 ) 1. 5. 2004 157 znaků Sedi dva anglicane v kupe a ten jeden vytahne banan osoliho a vyhodi z okna a ten druhy se ho pta proc jsto udelal a ten prvni na to nemam rad solene banany.Fs.Jerry.cz Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 879 ( 39 ) známka - 2,96 ( 3337 ) 29. 4. 2004 133 znaků Příde týpek do pekařství a ptá se: Máte šumavu? Ano, samozřejmě. Tak mi dejte kubík borovic, tři kubíky modřínu, .....Jet Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 753 ( 26 ) známka - 2,86 ( 3173 ) 19. 3. 2004 148 znaků Zápis do lodního deníku: Dnes po mě pan Kapitán chtěl, abych se s ním vdala, jinak že potopí tuhle loď. Zachránila jsem miliony životů.Lolitka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 932 ( 34 ) známka - 2,83 ( 4299 ) 14. 3. 2004 264 znaků Prijede chlap z Ruska a hned se ho ptaji: "Hele vy tam prej mate az 60° mrazy?"Odveti: "To je blbost mame tam tak -24°C v loni byl nejvetsi mraz a to bylo -26°C." "Ale vzdyt ve zpravach furt ukazujou ty zasnezeny stromy..." "Jo ty myslis venku............." Dedek Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 731 ( 29 ) známka - 2,85 ( 4383 ) 12. 3. 2004 288 znaků Přijde takhle jednou muž domů a v kuchyni u stolu sedí jeho naprostro zdrcená manželka.Tak se jí zeptá: "Prosím tě, co se ti stalo?" A ona mu s pláčem odpoví: "Ale upadly mi na zem kostky ledu. Tak jsem je zvedla a opláchla teplou vodou. No a teď je nemůžu najít!!!!" Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 774 ( 14 ) známka - 2,94 ( 3385 ) 19. 1. 2004 284 znaků Jde pani k doktorovi a rika: Ja mam tasemnici v brise co mam delat abych ji tam nemela?? Doktor: Musite jist jen susenky a pit pivo! Po tydnu prijde pani a rika: Pane doktore ono to nepomaha! Doktor: Tak pijte jenom pivo!! Pani pila pivo a tasemnice vylezla a rika: A susenka nebude??Argie07 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 961 ( 30 ) známka - 2,83 ( 3636 ) 13. 1. 2004 125 znaků Jde James Bond po pousti a potka velblouda: Bond , James Bond. Velbloud se na nej chvilku diva a pak odveti: Bloud, Vel BloudJahudka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 613 ( 13 ) známka - 2,97 ( 2987 ) 4. 1. 2004 184 znaků Dva potkani si povídají...První potkan se zeptá druhého potkana... Prej chodíš s netopírem? A druhej potkan mu odpoví... Už nechodím,říkal mi,že je dobrej letec..... takada23 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 844 ( 53 ) známka - 2,9 ( 2939 ) 30. 12. 2003 98 znaků Co je to: Je to černý, visí to ze skály a kouří se z toho????? Dobře zavěšená lokomotivaJá Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 2939 lidí, prům. známka 2,9 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 977 ( 15 ) známka - 2,89 ( 5469 ) 24. 10. 2003 124 znaků Přijde chlap do porodnice, sestra mu podá dítě, chlap si ho chvíli prohlíží a pak řekne:- Tohle není Jim Beam... Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: U doktora, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 812 ( 64 ) známka - 2,92 ( 3574 ) 15. 10. 2003 195 znaků Potkaji se dva kamaradi, a ten jeden povida: tak jak zijes. Ale dobre, zalozil jsem skupinu. A jak se jmenujete. Kvarteto. A kolik vas tam je? Tri. A kdo? No ja a bracha. Ty mas brachu? Ne. Proc?petr kostka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 756 ( 28 ) známka - 2,89 ( 2818 ) 4. 10. 2003 112 znaků Přijde chlap do baru a říká: "Ghhghghghhhghh Coca Coly." Servírka se otočí a ptá se: "Dvě deci čeho ?"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 644 ( 15 ) známka - 3,01 ( 3019 ) 28. 8. 2003 48 znaků Zvire na 22 pismen?Zajic s cervenou kravatou. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 874 ( 36 ) známka - 2,87 ( 3116 ) 1. 7. 2003 163 znaků Sedí dědek v obýváku v křesle, najednou někdo zaklepe na dveře... Kdo je tam? Jean Claude Van Damme... Dědek na to: neznám, všichni čtyři vypadněte...Honza Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry posláno ( dnes ) - 700 ( 11 ) známka - 2,91 ( 3108 ) 30. 6. 2003 102 znaků Zevnitř je to žluté a zevnitř je to zelené. Co je to?Banán rafinovaně prevlečený za okurku. Tina Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Suchý fóry << <1> || <3> <4> <5> <6> <7> || <7> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 125 příspěvků na 7 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|